MENÜ

Yeni Klip

<   1112131415161718182838485868788899091929394959697   >

Yeni Klip : Nihan'ın yeni klibi: "Tık"
7075 okunma
Nihan

Türk pop müziğinde alternatif tarzıyla dikkat çeken NİHAN; Ozan Video etiketiyle piyasaya çıkardığı ilk albümü "Terk-i Diyar" ile müzik dünyasına adım attı. Nihan albümünün 3. klibini, söz ve müziğini Murat Güneş ile birlikte hazırladıkları "TIK" adlı parçaya çekti. 16 mm çekilen klibin yönetmenliğini, sanatçının ilk klibine imza atan Korhan Bozkurt yaptı.


Yeni Klip : REDD'in 2. klibi "Hala Aşk Var mı?" ekranlarda...
3556 okunma
Redd

Rock müziğin güçlü isimlerinden Redd, Pasaj Müzik etiketi ile yayınlanan "Kirli Suyunda Parıltılar" adlı 2. albümlerinin yeni videosunu "Hala Aşk Var Mı?" adlı parçaya çekti. Albümlerinin ilk video parçaları olan "Falan Filan" ile önce yerli müzik kanallarında liste başı olan ve daha sonra MTV World Chart Express listesine 10 numaradan giriş yapan Redd, yepyeni videosu ile ekranlarda.


Yeni Klip : "Karagümrük Yanıyor"a Youtube'da klipli cevap!
8364 okunma
Uğur Arslan

Uğur Arslan'ın "Karagümrük Yanıyor" isimli şiirine ve sonrasında TV dizisi haline getirilmesine sinirlenen Karagümrüklü 26 yaşındaki Mekin Özcan "Karagümrük ne bu şiirdeki, ne de dizideki yerdir, diyerek bir şarkı yaptı. "Karagümrük Yanmasın" adını verdiği şarkısında, Uğur Arslan'ın şiirindeki neredeyse her cümleye bir cevap veren Mekin Özcan, bu şarkıyı içeren aynı adlı bir albüm de çıkardı. Yetinmedi, bir de Karagümrük'ün meydanında klip çekip YouTube'a koydu...


Yeni Klip : "Aşkım Baksana Bana"ya çizgi klip çekildi!
22040 okunma
Nazan Öncel

Nazan Öncel'in yazdığı ve listelere hızlı bir giriş yapan "Aşkım Baksana Bana" şarkısının klibi, karikatürist Ergün Gündüz'ün çizimleriyle hayat buldu. Ergün Gündüz, 56 kişilik bir ekiple çekilen videonun çizimleri için 112 bin 789 planı tek tek çizdi. Amerika ve Japonya'da uygulanan en son tekniklerle hazırlanan klip sürecinde, Ergün Gündüz tahmin edilemeyeceği kadar kağıt, binbir kalem, mürekkep, sulu boya, akrilik boya, pastel kullandı.


Yeni Klip : İstanbul Attack'tan yeni klip: "BAZEN"
4348 okunma
İstanbul Attack

Artık herkesin yakından tanıdığı İstanbul Attack rap grubu yeni klibini "Bazen"e çekti. Aslında bir klipten çok bir proje niteliğinde olan klip, "Bazen" parçasına çekilen bir kısa filmin görüntülerinden oluşuyor. Filmin adı "Retro Aşklar Bahanesi". Yönetmenliğini Ümit Olcay'ın üstlendiği filmin başrollerinde Ümit Olcay ve Yasemin Kozanoğlu var.


Yeni Klip : Ajda Pekkan'ın yeni klibi: "Amazon"
5627 okunma
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan, "Cool Kadın" isimli son albümünün yeni klibini "Amazon" isimli şarkısına çekti. Ayşe Ersayın'ın yönetmenliğinde çekilen klipte, Elif Mısırlı'nın hazırladığı iki kostüm giydi. 35 mm'lik siyah beyaz formatta hazırlanan klibin prodüksiyonunu Yaşar Gaga üstlendi.


Yeni Klip : Zeliha Sunal'dan "Karagözlüm"
4034 okunma
Zeliha Sunal

Zeliha Sunal'ın, "Rafta Kalmasın" albümünün üçüncü klibi, "Karagözlüm" isimli şarkıya çekildi. Gülhane parkı içindeki Darphane'nin sergi salonunda gerçekleşen çekimlerde, Zeliha Sunal'a Anodulu Rock müziğinin usta yorumcusu Murat Göğebakan eşlik etti.


Yeni Klip : Seksendört'ün 3. klibi: "Sesimi Duymuyor musun?"
4483 okunma
Seksendört Sesimi Duyuyor musun

"Ölürüm Hasretinle" isimli şarkıları, günümüzün en önemli iletişim aracı olan internette ünlenen Seksendört'ün; Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan ilk albümlerinin 3. klibi "Sesimi Duymuyor musun?" isimli parçaya çekildi. Klip, grubun uzun soluklu konser maratonunda çekilen performans ve yol görüntülerinden derlendi.


Yeni Klip : Mahsun Seychelles'lerde klip çekti...
5095 okunma
Mahsun Kırmızıgül

"Dinle" albümünde yer alan "Gül Senin Tenin" isimli şarkısına Sychelles'lerde klip çeken sanatçı, Türkiye'den sekiz kişilik ekiple yola çıktı. İki yıl önce piyasaya çıkardığı, "Sarı-Sarı"(Başroldeyim) albümündeki, "Sarı Sarı" isimli şarkısına Maldiv Adaları'nda klip çeken Mahsun Kırmızıgül, bu kez Seychelles Adaları'na gitti.


Yeni Klip : Cansu Koç "Gözlerimde Yağmur"
6949 okunma
Cansu Koç

Uzun bir aradan sonra Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlere sunduğu 4. albümü "9 Renk Yalnızlık Mevsimi" ile Cansu Koç müzik dünyasına güzel bir dönüş yaptı. Etnik pop rock tarzındaki albümün 2. klibi, sözleri Hakkı Yalçın ile Cansu Koç'un beraber yazdığı, bestesi ünlü Yunanlı besteci Makis Ablianitis'e ait olan "Gözlerimde Yağmur" parçasına çekildi.


<   1112131415161718182838485868788899091929394959697   >