Menü

Yeni Klip

<   11121314151617181828384858687888990919293949596979899100101102   >

Yeni Klip : Athena döndü: "Yalan"
2592 okunma
Athena

Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Athena, yeni bir kliple kendisini hatırlattı. Athena, tam bir yıl sonra "İT" albümlerindeki "Yalan" adlı şarkıya klip çekti. Klip, Alican Tezer yönetmenliğinde, grubun solisti Gökhan Özoğuz'un evinde ve Yeniköy'de çekildi. Athena hayranları, TV kanallarına verilmeyen, Özoğuz'un ilginç görüntüleriyle süslü "Yalan" klibini, www.pafil.com'da izleyebilir.


Yeni Klip : Gülşen yeni klibini çekti: "Bilemem Artık"
7401 okunma
Gülşen

Gülşen, "Ama Bir Farkla" adlı son albümünündeki "Bilemem Artık" isimli şarkısının klibi için önceki gün kamera karşısındaydı. Yönetmen Tamer Aydoğdu'nun Mecidiyeköy'deki Om Platoları'nda çektiği klipte, stüdyo bir ormana dönüştürüldü....


Yeni Klip : Gökhan Özen: "Ağlamak Sırayla"
5961 okunma
Gökhan Özen

Söz yazıyor, beste yapıyor, şarkı söylüyor, dizi de rol alıyor. Gökhan Özen, şimdi de dans ediyor. "Resimler&Hayaller" albümünün ikinci klibi "Ağlamak Sırayla" için kamera karşısına geçen Gökhan Özen, bu klibin de ilk kez dans etti. Murat Gönüllü yönetmenliğinde Beykoz Un Fabrikası'nda çekilen klip de Gökhan Özen bir ilke imza attı ve dans etti. Klip için dans dersleri alan Gökhan Özen, "Dans etmek çok güzel bir duygu. Ben de bu işi güzel bir şekilde yapabilmek için emek harcıyorum ve çalışıyorum" dedi.


Yeni Klip : Işın Karaca yağmur altında klip çekti!
4507 okunma
Işın Karaca

Işın Karaca, "33/3 Başka" albümünün 3. klibini çekmek için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçti. Karaca; "Mandalinalar" ve "Kalp Tanrıya Emanet"ten sonra hayranlarından gelen yoğun istek üzerine "Bırakma" adlı parça için yağmur altında klip çekti. Söz ve müziği Onur Mete'ye, düzenlemesi ise Karaca'nın sevgilisi Erdem Yörük'e ait olan şarkının klip çekimi Kubilay Kasap'ın yönetmenliğinde altı saat sürdü.


Yeni Klip : "7'n bitirdin" için sıfır makyajlı klip!
4255 okunma
Nazan Öncel

Pop müziğinin "Hüzünlü Divası" Nazan Öncel, son albümüne adını veren "7'n Bitirdin" şarkısına klip çekti. Nazan Öncel, eşi Akşit Togay'ın yönetmenliğinde çekilen klipte sıfır makyajla, saçını bile taramadan, en doğal haliyle kamera karşısına geçti. Klip mekanı olarak Karaburun sahilini seçen Nazan Öncel, yağmur ve azgın dalgalara rağmen çekimleri aksatmadan tamamladı.


Yeni Klip : Sıla'nın ilk video klibi: "...dan sonra"
14673 okunma
Sıla

Müzik listelerinde daha albüm çıkmadan üst sıralara yerleşen "Sıla"nın uzun zamandır beklenen ilk albümünün çıkış şarkısı "...dan sonra"nın video klip çekimleri tamamlandı. Hareketli çıkış şarkısı "...dan sonra"nın çarpıcı sözleri Sıla imzası taşırken, dikkat çeken müziği ve düzenlemesi Ozan Doğulu'ya ait...


Yeni Klip : Emre Aydın'ın 3. klibi: "Git"
5871 okunma
Emre Aydın

Emre Aydın'ın kliplerinde rol alan Şebnem Dönmez, albümün üçüncü klibi "Git"te de genç şarkıcıya eşlik etti. Geçtiğimiz yılın çıkış yapan isimlerinden Emre Aydın'ın "Afili Yanlızlık" ve "Kim Dokunduysa Sana Ona Git" kliplerinde rol alan Şebnem Dönmez, albümün üçüncü klibi "Git"te de genç şarkıcıya eşlik etti. Yon Thomas ve Mike Norman yönetmenliğinde Antakya'da çekilen klipte denize giren Dönmez, çekimler sonunda hasta oldu...


Yeni Klip : İsmail YK'dan yepyeni bir klip daha!
7768 okunma
İsmail YK

2006 yılında çıkardığı bombabomba.com albümüyle yılın en çok satan albümünün sahibi olan ve mü-yap ödül törenlerinde 3 ödül birden alan İsmail Yk, albümünün 5.video klibini söz ve müziği kendisine ait olan "ŞEKERİM" adlı şarkısına çekti. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde 35.mm film formatında çekilen klipte sanatçıya yabancı dansçılar ve çocuklar eşlik etti.


Yeni Klip : Yurtseven Kardeşler: "Ölmek Vardır, Dönmek Yoktur"
9597 okunma
Yurtseven Kardeşler

Çıkardıkları "Sen Hiç Aşık Oldun mu" albümüyle müzik listelerinin ve en çok satan albümler listesinin en üst sıralarında bulunan Yurtseven Kardeşler hayranlarından gelen yoğun istek üzerine albümlerinin en çok öne çıkan parçalarından biri olan ve "Ölmek Vardır Dönmek Yoktur" adlı şarkıya klip çekti. Eski Türk Filmleri tadında, zengin çocuk fakir işçi kızın aşkının konu edildiği Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen klipte Yurtseven Kardeşler’e oyuncular eşlik etti.


Yeni Klip : Gökçe'nin 2. klibi: "Vay Be Ben Neymişim"
6580 okunma
Gökçe

İlk albümü "Böğürtlenli Reçel"i geçtiğimiz haziran ayında Pasaj Müzik etiketi ile yayınlayan GÖKÇE, albümünün 2.klibini "Vay Be Ben Neymişim" parçasına çekti. Prodüksiyonunu DNA filmin gerçekleştirdiği klibin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh üstlendi...


<   11121314151617181828384858687888990919293949596979899100101102   >