MENÜ

Yeni Klip

<   11121314151617172737475767778798081828384858687888990919293   >

Yeni Klip : Burcu Güven "Mustafa Seni Soruyor"
3611 kez okundu
Burcu Güven

Burcu Güven'in "İlk Albüm" isimli çalışması DMC etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Albümün ilk video klibi "Mustafa Seni Soruyor" isimli parçaya çekildi. Bir kadının kaybettiği eşinin ardından duygularını dile getiren Fado tadındaki şarkının videosunda ise sürpriz bir isim, Tamer Karadağlı rol aldı. Yönetmen Tarkan Özel'in çektiği klip; kısa filmi andıran efektler ve sinematografisi yüksek sahneleriyle dikkat çekiyor.


Yeni Klip : Berdan Mardini'den yeni klip: "Terkediyorum"
4878 kez okundu
Berdan Mardini

Arabesk - Fantezi müziğinin son yıllardaki yükselen ivmesi Berdan Mardini geçtiğimiz aylarda Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlere sunduğu "Annem Kızıyor" isimli son albümünün yeni klibini bir Emirkan bestesi olan "Terkediyorum" isimli şarkıya çekti.


Yeni Klip : "Nar-ı Aşk" albümünün 2. video klibi "KAHRAMANIM"
3287 kez okundu
Nilgül

Nilgül'ün son albümünün yeni klibi Tayfun Dinçer yönetiminde, sözü ve müziği Gülnur BADAKAL'a ait olan "Kahramanım" adlı şarkıya çekildi. Büyükada'nın tarihi dokusu ve romantik atmosferi içinde 16 saat süren çekimlerde geçmişine dönen bir kadının, çocukluğunun geçtiği sokaklarda canlanan anıları ve hayalleriyle, yaşadığı bir aşk hikayesinin anlatıldığı klipte Nilgül solo performansıyla yer aldı.


Yeni Klip : Aydilge'nin Çığlığı: Tuğyan Uyan!
4247 kez okundu
Aydilge

Yüxexes Dergisi tarafından "Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Şarkıcısı" seçilen Aydilge'nin üçüncü müzik videosu, kendi yazmış olduğu "Bulimia Sokağı" adlı romanın kahramanı "Tuğyan"a çekildi. Aydilge size soruyor: Duygusallığın, düş kurmanın, yaratıcılığın sınırlandırıldığı bir toplumda, kaçınız özgün olmaya çalışıp, sıradanlaşmayı reddettiniz? Oyunu kurallarına göre oynamayı sevmeyip, oyunbozan olduğunuz için sahnenin dışına atıldınız mı hiç? İşte bu şarkı, sahnenin dışında kalanlar için!"


Yeni Klip : Zeynep Casalini: Dokunma Bana
7902 kez okundu
Zeynep Casalini

Zeynep Casalini'nin "Dokunma Bana" şarkısı, DMC tarafından müzik marketlere sunulan "64" isimli 4 CD'den oluşan albümün tek yeni şarkısı. "Dokunma Bana"nın sözleri ve düzenlemesi Sinan Akçıl'a, müziği ise Muhammed Rifai'ye ait. Video klibi ise Dijital Sanatlar / Gürcan Keltek yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : Keremcem "Aşk Bitti"
8111 kez okundu
Keremcem

Keremcem'in yeni albümü "Aşk Bitti" İrem Records etiketiyle geçtiğimiz günlerde müzik marketlerde yerini aldı. 13 şarkının yer aldığı albümün ilk klibi, albüme ismini veren "Aşk Bitti" isimli şarkıya çekildi.


Yeni Klip : Kenan Doğulu'dan yeni klip: "Baş Harfi Ben"
6143 kez okundu
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu beğeni toplayan "Festival" isimli son albümünün yeni klibini söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Ozan Doğulu'ya ait "Baş Harfi Ben" isimli duygu yüklü şarkısına çekti...


Yeni Klip : Mucize Nağmeler - Deniz Seki: "At Kadehi Elinden"
5618 kez okundu
Deniz Seki

Ercan Saatçi'nin müzik şirketi Rec by Saatchi'den çıkardığı "Mucize Nağmeler" isimli alaturka bir albümün ilk klibi Deniz Seki'nin yorumladığı "At Kadehi Elinden" isimli şarkıya geldi. "Mucize Nağmeler" ünlü sanatçıların seslendirdiği eserlerden oluşuyor. Müjdat Gezen'den Sezen Aksu'ya, Fatih Erkoç'tan Deniz Seki'ye kadar önemli sanatçılar bir araya gelerek unutulmaz şarkıları yorumladı....


Yeni Klip : Özgün'ün "Aşk Çiçeği" Prag'da açtı!
16623 kez okundu
Özgün

Türk pop müziğinin yeni isimlerinden Özgün ilk albümü "Elveda"nın son klibini "Aşk Çiçeği" adlı şarkıya çekti. Sanatçı sözleri kendisine müziği ve düzenlemesi Ender Çabuker'e ait olan şarkının klibi için Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da kamera karşısına geçti. Çekimleri iki gün süren ve yönetmenliğini Veli Kuzlu'nun yaptığı klipte Özgün'ün Prag'da yaşadığı ve bitirdiği bir aşkı yıllar sonra aynı yerde araması konu ediliyor.


Yeni Klip : Burcu Güneş'in yeni albümünün ilk klibi: "Olmazsan Olmaz"
4403 kez okundu
Burcu Güneş

Uzun bir aradan sonra müzik marketlere sunduğu "Ben Ateş Ben Su" isimli albümüyle başarılı bir çıkış yakalayan Burcu Güneş yeni albümünün ilk klibini "Olmazsan Olmaz" isimli şarkısına çekti. Klipte "kırmızı kadın" olarak çıktı karşımıza çıkan Burcu Güneş albümüne felsefe kitapları okuyarak hazırlandığını söyledi ve "Ateş hareketli şarkıları, su da slowları temsil ediyor" dedi...


<   11121314151617172737475767778798081828384858687888990919293   >