Menü

Yeni Klip

<   1234567891011121314151617181920212223242535455565758595   >

Yeni Klip : Mabel Matiz: "Boyalı Da Saçların"
819 okunma
Mabel Matiz

Mabel Matiz "Boyalı Da Saçların" klibini, dinleyicileri arasında başlattığı senaryo yarışması neticesinde, yaklaşık iki bin hikaye arasından seçilen ve fotoğrafçı Veysel Kaya'ya ait olan hikayeye çekti. Maya albümünün 7. klibi olan ve Altın Koza'lı film yönetmeni Nesimi Yetik tarafından çekilen "Boyalı Da Saçların", bizleri 70'ler Anadolu filmlerinin duygusal dünyasına götürüyor.


Yeni Klip : Yonca Lodi: "Gitme Sakın"
887 okunma
Yonca Lodi

Türk Pop Müziği'nin güçlü yorumcusu Yonca Lodi, DMC etiketiyle yayımladığı 6. stüdyo albümü "Fazla Aşk"ın ikinci video klibini Sezen Aksu imzalı "Gitme Sakın" isimli şarkısına çekti. Söz ve müziği Sezen Aksu'ya, düzenlemesi ise Alper Atakan'a ait olan "Gitme Sakın", Yonca Lodi’nin "Fazla Aşk" albümünde ilk günden dinleyicilerin dikkatini çeken bir şarkı olarak öne çıktı.


Yeni Klip : Gökhan Tepe: "Unuturuz İnşallah"
670 okunma
Gökhan Tepe

Gökhan Tepe'nin son albümündeki en iddialı ve öne çıkan şarkılarından "Unuturuz İnşallah" Onur Kök yönetmenliğinde kliplendi. Gökhan Tepe, son albümünün albümün 4. klibini Kütahya Dumlupınar Üniversitesi konserinde binlerce öğrenci eşliğinde çekti.


Yeni Klip : Tan Taşçı: "Zora Sarıldık"
559 okunma
Tan Taşçı

Söz yazarı, besteci ve yorumcu Tan Taşçı, 8. stüdyo albümü "Bana Aşktan Söz Etme"yi TCTVL etiketiyle geçtiğimiz Eylül'de tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yayımladı. Tan Taşçı'nın "Bana Aşktan Söz Etme" albümünden çıkan "Aşksa Gel" ve "Yalan" hitlerinin ardından albümden üçüncü video klip şarkısı "Zora Sarıldık" oldu.


Yeni Klip : Aslı Gökyokuş: "Yanmaya Hazırım"
522 okunma
Aslı Gökyokuş

Uzun süren sessizliğini "Dünya" albümü ile bozan Türk Rock Müziği'nin en güçlü kadın vokallerinden Aslı Gökyokuş, albümünün ikinci video klibini sözleri kendisine, müziği Alen Konakoğlu'na ait olan "Yanmaya Hazırım" adlı parçasına çekti. Gökhan Palas & Yüzdeyüz Film yönetmenliğinde çekilen klipte Aslı Gökyokuş'un kızı Yaz ve gitaristi Gökhan Büyükkara'nın oğlu Tibet de yer aldı.


Yeni Klip : Suat Ateşdağlı feat. Gökçe Kırgız - Büyük Soru (Yalçın Aşan Remix)
495 okunma
Suat Ateşdağlı feat. Gökçe Kırgız

Söz ve müziği Murat Güneş'e, düzenlemesi Usta DJ Suat Ateşdağlı'ya ait Gökçe Kırgız featuring çalışması "Büyük Soru"'nun remix versiyonuna da klip geldi. DJ Yalçın Aşan imzası bulunun remixe yönetmen Mertcan Koçali tarafından daha önce Gülşen Aybaba'nın çektiği orijinal klip revize edilip, yeni görüntüler eklendi...


Yeni Klip : Mabel Matiz: "Çukur"
495 okunma
Mabel Matiz

Mabel Matiz, Spotify 2018 verilerine göre yılın en çok dinlenen Türkçe pop albümü olan son albümü "Maya"nın video klip çalışmalarına son hızla devam ediyor. Sanatçı geçtiğimiz günlerde, söz ve müziği kendisine, synth pop türündeki aranjmanı ise Jakuzi grubundan tanıdığımız Taner Yücel'e ait olan, "Çukur" adlı şarkısını kliplendirdi.


Yeni Klip : Pamela: "Taht Kurmuşsun Kalbime"
613 okunma
Pamela

Aşkı, tutkuyu, ihtirası anlatan, sevgili olmayı özleyen, ayrılığın acısını en derinde yaşayanlara bir şarkı da Pamela'dan: "Taht Kurmuşsun Kalbime". Fantazi ve arabesk müziğin, sanatçının kendine has tarzıyla yorumladığı eserlerinden oluşan "Yara"ın üçüncü video klibi; sözleri Şemşettin Polat, müziği Orhan Akdeniz, düzenlemesi Hüseyin Çebişçi ve Efe Demiryoğuran'a ait "Taht Kurmuşsun Kalbime" şarkısına İdil Dizdar & Said Dağdeviren yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : Kıraç: "Gülpembe"
515 okunma
Kıraç

Kıraç'ın, beş yıl aradan sonra yayınladığı yeni albümü "Beni Ben Yapan Şarkılar"ın ilk klibi, "Gülpembe"ye geldi! Söz ve müziği Barış Manço ve Ahmet Güvenç'e, düzenlemesi Kıraç'a ait olan şarkının performans görüntülerinden oluşan klibi, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekildi. Beykoz Kundura Fabrikası'nda 40 kişilik bir ekiple yedi saatte çekilen klipte sanatçıya, konser sahnesinde ve albüm kayıtlarında yer alan müzisyen arkadaşları eşlik etti.


Yeni Klip : Uğur Işılak: "Aklıma Düşünce"
314 okunma
Uğur Işılak

Uğur Işılak, son albümünün yeni video klibi "Aklıma Düşünce"yi Avrupa Müzik markası ve Simklas işbirliği ile yayımlıyor. Sözü ve bestesi kendisine, düzenlemesi ise Uğur Işılak ve Ali Tolga Demirtaş'a ait "Aklıma Düşünce" şarkısının video klip yönetmenliğini Burak Sesli üstlendi. Belgrad ormanının eşiz güzelliği ve yeşillikleri içinde iki günde çekilen klibe yirmi kişilik ekip eşlik etti.


<   1234567891011121314151617181920212223242535455565758595   >