MENÜ

Yeni Klip

<   1234567891011121314151617181920212223242535455565758595   >

Yeni Klip : Hadise: "Sıfır Tolerans (Akustik)"
906 kez okundu
Hadise

Hadise, büyük ilgi gören, listelerin uzun süre üst sıralarına demir atan şarkısı "Sıfır Tolerans"ın akustik versiyonunu hayranlarına sürpriz yaparak 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yayınladı. Şarkının video klibi son derece samimi ve yalın görüntülerden oluşurken, Hadise vokal performansı ile büyülüyor...


Yeni Klip : Tuğba Özay: "İnançsız Aşklar"
459 kez okundu
Tuğba Özay

Tuğba Özay Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alan "PES ETME" isimli albümünün beşinci video klip çalışması "İNANÇSIZ AŞKLAR" için kamera karşısına geçti. Şarkısının sözü Tuğba Özay'a, müziği ise Göksel Sönmezocak'a ait. Başarılı aranjör Suat Aydoğan tarafından düzenlenen şarkının yönetmenliğini ise Banu Kaptanoğulları üstlendi. Klibin çekimleri, doğal güzelliği ile dikkatleri çeken Düzce Gölyaka bölgesinde bir dağ evinde gerçekleşti.


Yeni Klip : Can Meter'den ikinci klip geldi: "Gözlerimin Yaş Günü"
556 kez okundu
Can Meter

Geçtiğimiz yaz listelere "Genetik Vaka" isimli albümüyle merhaba diyen Can Meter, aynı ismi taşıyan albümden dinleyici seçimiyle ikinci videosu için kamera karşısına geçti. "Gözlerimin Yaş Günü" isimli ikinci şarkı için sevenlerinin isteğini kırmayan Can Meter, doğum gününde kız arkadaşı tarafından terkedildiğinde kaleme aldığı sözleri müziğiyle ölümsüzleştirdi...


Yeni Klip : Kalben'in yeni klibi: "Yara"
489 kez okundu
Kalben

Özünü anlamak ve korumaktan başka çabası olmayan Kalben'in, Garaj Müzik etiketiyle dinleyicisinin beğenisine sunduğu "Sonsuza Kadar" albümünün ikinci videosu; söz ve müziği kendisine ait olan "Yara” şarkısına Kemixiz yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : "Bu Kalp İçinde Teksin"in ilk video klibi: "Sen Elimden Tut"
1915 kez okundu
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer'in 9. albümü "Bu Kalp İçinde Teksin"in ilk video klibi "Sen Elimden Tut" isimli şarkısına çekildi. Albümün en romantik şarkılarından biri olan ve kısa zamanda çiftlerin gözde şarkısı olmayı başaran "Sen Elimden Tut" klibinde Göçer, fantastik bir karaktere hayat vererek hayranlarına sürpriz yaptı.


Yeni Klip : Soner Olgun ve Özlem Olgun'dan: "Ey Güzel Kırım"
490 kez okundu
Soner Olgun

Müzik dünyamızın üstadı Soner Olgun, yayınlandığı günden beri müzikseverler tarafından büyük ilgi gören "Efsane Türküler" adlı son albümündeki, eşi Özlem Olgun ile birlikte seslendirdikleri "Ey Güzel Kırım" adlı esere, Fethiye'de, Kayaköy'ün tarihi güzellikleri arasında klip çekti.


Yeni Klip : Ozan Doğulu feat. Hande Ünsal: "Derdim Çok"
1000 kez okundu
Hande Ünsal Ozan Doğulu

Ozan Doğulu "130 BPM Forte" albümünün 3. video klibini Hande Ünsal ile ortak çalışmaları olan "Derdim Çok" isimli şarkısına çekti. Söz ve müziği Hande Ünsal'a, düzenlemesi ise Ozan Doğulu'ya ait olan şarkının klip yönetmeni Murat Joker...


Yeni Klip : Ceylan Ertem'den yeni klip: "Kovdum"
760 kez okundu
Ceylan Ertem

Alternatif müziğin önde gelen isimlerinden Ceylan Ertem, Sony Music etiketiyle yayınlanan ve yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören "Yine de Amin" albümünün üçüncü video klibini "Kovdum" şarkısına çekti. Sözleri Sıla Gençoğlu, müziği Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır imzası taşıyan şarkının klibinde yönetmen koltuğunda Aytekin Yalçın oturuyor...


Yeni Klip : Çınara'dan Baha ile muhteşem düet: "Yazsın"
782 kez okundu

Pop müziğin dikkat çeken ismi Çınara, Avrupa Müzik etiketi ile yayınlanan "Kandıramazsın" isimli albümünde yer alan şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. Çınara, aşk şarkılarının başarılı ismi Baha ile yaptığı düet şarkı "Yazsın" için kamera karşısına geçti.


Yeni Klip : Orçun Kurtoğlu'ndan yeni klip: "Gönlümün Feri"
701 kez okundu
Orçun Kurtoğlu

"Sen Varsın İyi Ki" adlı ilk albümü Poll Production etiketiyle yayınlanan ve müzik sektöründeki yerini alan Orçun Kurtoğlu, albümünün ikinci video klibini "Gönlümün Feri" isimli duygusal şarkısına çekti. Söz ve müziği Salih Bahçeli ile Ali Levent Marancı'ya, aranjesi ise Seçkin Özer'e ait olan şarkının klibi yönetmen İrem Haykır tarafından Poyrazköy'de çekildi.


<   1234567891011121314151617181920212223242535455565758595   >