MENÜ

Yeni Klip

<   1234567891011121314151617181920212223242535455565758595   >

Yeni Klip : Ceza'dan yeni video klip: "Yok Geri Dönmek"
423 okunma
Ceza

Ceza sözleri kendisine, müziği RokaBeat'e ait olan ve geçtiğimiz yıllarda Esen Müzik etiketiyle yayımladığı "Suspus" albümünde yer alan "Yok Geri Dönmek" adlı şarkısına, dinleyicilerinden gelen yoğun istek üzerinde video klip çekti. Yayınlandığı günden itibaren Youtube'da trend videolar arasında yer alan klibin yönetmenliğini Ali Ata Akel & Ferit Katipoğlu üstlendi.


Yeni Klip : Bahadır Tatlıöz'ün yeni albümünün ilk klibi: "Su Yolunu Bulur"
650 okunma
Bahadır Tatlıöz

Başarılı müzisyen Bahadır Tatlıöz, kısa bir süre önce yayınladığı "Su Yolunu Bulur" albümü ile aynı ismi taşıyan çıkış şarkısını Batman Hasankeyf'te kliplendirdi. Söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan şarkısının video klip yönetmenliğini de üstlenen Bahadır Tatlıöz, klip çekimi için Batman'da bulunan Hasankeyf'e giderek üç günde klip çekimlerini tamamladı.


Yeni Klip : Gökçe'den Dünya Kadınlar Günü için özel klip: "Aynaların Ardından"
765 okunma
Gökçe

Türkiye'de kendi alanında başarılı kadın müzisyenlerin rol aldığı, samimi görüntülerden oluşan Gökçe'nin Pasaj Müzik etiketli söz ve müziği Barlas'a ait "Aynaların Ardından" isimli yeni video klibi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel olarak hazırlandı...


Yeni Klip : Çağlar Alkaç: "Söyle"
564 okunma
Çağlar Alkaç

"Söyle" isimli şarkısına çektiği klibiyle beğeni toplayan Çağlar Alkaç, sadece sesi ve yorumuyla değil yakışıklılığıyla da kendinden söz ettiriyor. Güçlü yorumu müzikseverler tarafından çok beğenilen genç şarkıcı için "Dışı Kanye West içi Ahmet Kaya" yorumunda bulunuluyor...


Yeni Klip : Kenan Doğulu'dan yeni klip: "Kardan Kadın"
926 okunma
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu "Tencere Kapak", "Bal Gibi", "Rica", "Şeytan Tüyü", "Bir İleri İki Geri", "Şans Meleğim", "Doktor" gibi hitlerinin yer aldığı "Aşka Türlü Şeyler" albümünün sevilen şarkısı "Kardan Kadın"a klip çekti. Büyüleyici kar manzaraları eşliğinde çekilen klibin yönetmenliğini Cem Talu, kurgusunu ise Burak Aksoy yaptı.


Yeni Klip : Şeyma Özbay "Herkes Konuşur" ile 8 Mart'ta kadınlara sesleniyor!
510 okunma
Şeyma Özbay

Arpej Yapım etiketi ile yayınlanan ilk stüdyo albümü "Zaman" ile müzikseverlerden tam not alan Şeyma Özbay; yeni video klibi "Herkes Konuşur" ile 8 Mart'ta kadınlara sesleniyor. Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile sistemi, toplum dayatmalarını, kadın ve erkeğe dayatılan rolleri, haksızlıkları eleştiren Şeyma Özbay; "Şarkının anlatmak istediği bir hikaye, feminist bir tarafı var, müzik sadece aşk şarkılarından ibaret değil" diyor.


Yeni Klip : Gökhan Türkmen: "Klipte hikayeye çok önem veriyorum"
648 okunma
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen, 16 Şubat'ta yayınladığı, ilk defa Moi Sahne'de, ardından Almaya'da iki gün üst üste seslendirdiği ve büyük beğeni toplayan "Lafügüzaf" şarkısının klip çekimini Damla Yolaç yönetmenliği ve Arınç Arısoy görüntü yönetmenliğinde gerçekleştirdi.


Yeni Klip : Hadise: "Sıfır Tolerans (Akustik)"
935 okunma
Hadise

Hadise, büyük ilgi gören, listelerin uzun süre üst sıralarına demir atan şarkısı "Sıfır Tolerans"ın akustik versiyonunu hayranlarına sürpriz yaparak 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yayınladı. Şarkının video klibi son derece samimi ve yalın görüntülerden oluşurken, Hadise vokal performansı ile büyülüyor...


Yeni Klip : Tuğba Özay: "İnançsız Aşklar"
476 okunma
Tuğba Özay

Tuğba Özay Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alan "PES ETME" isimli albümünün beşinci video klip çalışması "İNANÇSIZ AŞKLAR" için kamera karşısına geçti. Şarkısının sözü Tuğba Özay'a, müziği ise Göksel Sönmezocak'a ait. Başarılı aranjör Suat Aydoğan tarafından düzenlenen şarkının yönetmenliğini ise Banu Kaptanoğulları üstlendi. Klibin çekimleri, doğal güzelliği ile dikkatleri çeken Düzce Gölyaka bölgesinde bir dağ evinde gerçekleşti.


Yeni Klip : Can Meter'den ikinci klip geldi: "Gözlerimin Yaş Günü"
568 okunma
Can Meter

Geçtiğimiz yaz listelere "Genetik Vaka" isimli albümüyle merhaba diyen Can Meter, aynı ismi taşıyan albümden dinleyici seçimiyle ikinci videosu için kamera karşısına geçti. "Gözlerimin Yaş Günü" isimli ikinci şarkı için sevenlerinin isteğini kırmayan Can Meter, doğum gününde kız arkadaşı tarafından terkedildiğinde kaleme aldığı sözleri müziğiyle ölümsüzleştirdi...


<   1234567891011121314151617181920212223242535455565758595   >