Menü

Yeni Klip

<   12345678910111213141516171819202122232434445464748494104   >

Yeni Klip : Zakkum'dan yeni klip: "Elveda"
Zakkum

Zakkum, "DUBLE" serisininin ilk video klibi "Elveda" için kamera karşısına geçti. Çekimleri, İstanbul Hangarist platosunda gerçekleştirilen klibin konusu şarkının stüdyoda oluşturulmasından itibaren geçen süreci anlatıyor.


Yeni Klip : Funda Arar: "Vasiyet"
Funda Arar

Güçlü yorumcu Funda Arar, 13. albümü "Doldur Yüreğimi"nin ikinci klibini "Vasiyet" isimli şarkısına çekti. Sözleri Günay Çoban'a, müzik ve düzenlemesi Febyo Taşel'e ait olan şarkının video klibi için evinin kapılarını yönetmen Murat Joker ve ekibine açan Funda Arar, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına bağlı kalarak, yaklaşık 11 saatte çekimi tamamladı.


Yeni Klip : Ege: "Sen Var Ya"
Ege

Aşk şarkılarının güçlü ismi Ege, "Sen Var Ya" parçasını kliplendirdi. "İsyan" albümünde yer alan "Sen Var Ya" şarkısına sürpriz bir klip hazırlayan Ege, müzikseverlerle buluşturdu. Söz ve müziği sanatçının kendisine ait olan şarkının klibi, birçok farklı çiftin görüntüsüyle oluşturuldu.


Yeni Klip : Erol Evgin feat. Kalben: "Bizim Tango"
Erol Evgin feat. Kalben

Erol Evgin "Altın Düetler 2" albümünde kendine has tarzı ve şarkılarıyla çok sevilen Kalben ile birlikte seslendirdikleri; sözleri Çiğdem Talu'ya, müziği Melih Kibar'a, düzenlemesi İskender Paydaş'a ait olan "Bizim Tango" isimli şarkısının stüdyo okumalarındaki özel görüntülerden hazırlanan video klibini bugün müzikseverlerle buluşturdu.


Yeni Klip : Kalben'in yeni klibi: "Avrupa Var, Amerika Var"
Kalben

Kalben "Kalp Hanım" isimli son albümünün ilk klibini "Avrupa Var Amerika Var" isimli şarkısına çekti. Klip Kalben'in telefonu ile çektiği videoların Doruk Kaya tarafından kurgulanmasıyla ortaya çıktı.


Yeni Klip : Aslı Gökyokuş feat. Nev & Ferman Akgül: "Mış Gibi"
Aslı Gökyokuş

Türk Rock Müziği'nin güçlü kadın vokallerinden Aslı Gökyokuş'un "Dünya" isimli son albümünde yer alan, Ferman Akgül ve Nev ile birlikte seslendirdikleri "Mış Gibi" parçasına sürpriz bir video klip hazırlandı.


Yeni Klip : Kenan Doğulu'dan yeni klip: "Vay Be"
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu, Nisan ayında yayınladığı "Bizimdir" şarkısının ardından, son stüdyo albümüne ismini veren "Vay Be" şarkısının klibi ile izleyicileriyle buluşuyor!


Yeni Klip : Cenk Eren'den yeni klip: "Çemberimde Gül Oya"
Cenk ErenSes getiren "Repertuvar" proje albümleri serisine "Selda Bağcan Şarkıları" ile devam eden, müzikseverlerden büyük beğeni toplayıp ve yılın en iyi proje albümüne imza atan Cenk Eren "Çemberimde Gül Oya" şarkısına İmge Haydaroğlu yönetmenliğinde klip çekti.

Yeni Klip : Fatma Turgut'un yeni klibi: "Elimde Dünya"
Fatma Turgut

Vokal tarzı ve sesi ile Türk rock müziğin en güçlü kadın vokallerinden olan Fatma Turgut, Avrupa Müzik markası ile yayınlanan ve ilk solo albümü "Elimde Dünya"ya da ismini veren şarkısını kliplendirdi!


Yeni Klip : Ayla Çelik: "Mecbur"
Ayla Çelik

Ayla Çelik, "Daha Bi' Aşık” albümünün üçüncü video klibini albümün sevilen şarkılarından "Mecbur"a çekti. Arnavutköy'deki evinin balkonunda; sanatçının komşuları, ailesi ve arkadaşlarıyla çekilen klipte birbirinden renkli sahneler ekranlara yansıtıldı.


<   12345678910111213141516171819202122232434445464748494104   >