Menü

Yeni Klip

<   111213141516162636465666768697071727374757677787980818283848595105   >

Yeni Klip : Rihanna'nın ekibi Ebru'ya klip çekti!
Ebru Musiq

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın ekibi, Amerika'da kendisinden "Dans edip şarkı söyleyen fenomen" olarak söz ettiren Türk kızı Ebru Keskin'in "I'm Bad" isimli parçasına Atlanta'da klip çekti. Klip; Yolande Geralds yönetmenliğinde ve Ciara, Rihanna ile Beyonce'nin koreografı Sean Bankhead'in gözetiminde 15 saatte çekildi.


Yeni Klip : Ceynur'un yeni klibi: "İstedim"
Ceynur

"Yağmur" şarkısı ile başarılı bir çıkış yapan Ceynur "Aşk, Yağmur ve Çikolata" albümünün yeni klibini "İSTEDİM" isimli şarkısına çekti. Duygusal ve samimi görüntülerden oluşan klibin hikayesini, Ceynur kendi kalemi ile anlattı...


Yeni Klip : Keremcem'den yeni klip: "Haydi Öp"
Keremcem

Keremcem'in, Nisan ayında Pasaj Müzik etiketiyle yayınladığı "Hayata" isimli son albümünün ikinci videosu, hayranlarından gelen yoğun istek üzerine "Haydi Öp" isimli şarkısına çekildi. Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'nin yaptığı klipte, şehrin içinde hayatlarından mutsuz, sıkılan ve ilişkisi yolunda gitmeyen bir grup gencin, şarkısını bu insanlara umut ve enerji vermek için söyleyen Keremcem ile buluşmaları anlatılıyor.


Yeni Klip : Linet "Sürünüyorum"
Linet

"Kalbimin Sahibi Sen" adlı beşinci albümü ile sevenlerine sürpriz yapan Linet, albümünün yeni klibini "Sürünüyorum" isimli şarkısına çekti. Amerika'da çekilen klipte, New York sokaklarında Linet'in pozitif ve şık görüntülerini izleyeceğiz, klip önümüzdeki hafta ekranlarda olacak.


Yeni Klip : Mor ve Ötesi'nden sürpriz yaz klibi: "Bisiklet"
Mor ve Ötesi

Mor ve Ötesi, MASUMİYETİN ZİYAN OLMAZ'ın dördüncü klibini, albümün kapanış şarkısı olan "BİSİKLET"e çekti. İçinde bulunduğumuz bu sıcak yaz günlerini daha da kasıp kavuran pop dalgasının hoppa dans kliplerinin aksine, Mor ve Ötesi, MASUMİYETİN ZİYAN OLMAZ albümünün en yavaş tempolu, içe dönük, dingin ve kapanış şarkısı olan "Bisiklet" için, şarkının bu özelliklerine paralel mahiyette bir klip çekti. Klip, sımsıcak bir yaz öyküsünü, çocuksu hayal gücünün gençlik aşkıyla buluştuğu bir dünyada, zaman-mekan ilişkisiyle oynayarak işliyor.


Yeni Klip : Gökhan Özen, DJ'leri işbirliğine çağırdı!
Gökhan Özen

Gökhan Özen "Başka" adını verdiği albümünün 4.klibini kendi yönetmenliğinde sözü ve müziği Şehrazat'a ait olan "Ezdirmem" şarkısına çekti. "Başka" adını verdiği albümündeki tüm klipleri kendi çeken Gökhan Özen konser görüntülerinden oluşan "Ezdirmem" şarkısının klibinide kendi çekti. Konserlerinde sahneden hayranlarına seslenen Gökhan Özen "Ne şanslıyım klibimde 20 bin kişi rol alıyor" diye espri yaptığı espirinin gerçek olmasından mutluluk duyduğunu dile getirdi.


Yeni Klip : İyilik Güzellikspor'un ilk golü Emre Aydın'dan...
Emre Aydın

Geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sunulan TEGV yararına yapılan Gazete Habertürk'ün medya sponsoru olduğu ÇOCUKLAR İÇİN SÖYLENEN FERİDUN DÜZAĞAÇ ŞARKILARI “İYİLİK GÜZELLİKSPOR” albümünün ilk golü yaptığı şarkılarla fenomen olan ve yurtdışından birbiri ardına aldığı ödüllerle başarısını daha da perçinleyen Türk rock müziğinin en başarılı temsilcilerinden Emre Aydın'dan geldi.


Yeni Klip : Hale Caneroğlu'nun 2.klibi: "Neye Yarar"
Hale Caneroğlu

Hale Caneroğlu, "İçimde Saklısın" adlı albümünün ilk klip şarkısı "Mükemmelim" ile sevenlerine eğlenceli anlar yaşatmıştı. Mükemmelim'in ardından 2.klip olarak "Neye Yarar" adlı şarkısının remix versiyonunu kliplendirdi. Vaya Con Dios'un yıllardır dillerde olan "Ne Na Na Na" şarkısının Türkçe versiyonu olan "Neye Yarar" ile sıcak yaz günlerinde dans etmek için yerinizde duramayacaksınız!


Yeni Klip : Meyra'nın yeni klibi: "Kalbim Bir Pusula"
Meyra

Meyra, "Aşklayalım" isimli yeni albümünün 2. klibini "Kalbim Bir Pusula" isimli şarkısına çekti. Şarkının sözleri Sezen Cumhur ÖNAL'a, düzenlemesi ise Levent DEMİRBAŞ ait. Ayrıca 1972 Yılında Nilüfer'in ilk çıkış parçası olan bu şarkı o yıllarda çok sevilmişti.


Yeni Klip : Demet Akalın'dan yeni klip: "Aşk"
Demet Akalın

Ardı ardına verdiği konserlerle Türkiye ve Avrupa'da binlerce seveniyle buluşan Demet Akalın, geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen yeni albümü AŞK'ın gördüğü ilgiden çok memnun. Konserlerinde izleyicilerin büyük beğenisiyle karşılaşan Akalın, albümün ilk klibi için de "AŞK" şarkısı için kamera karşısına geçti.


<   111213141516162636465666768697071727374757677787980818283848595105   >