Menü

Yeni Klip

<   11121314151525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828393103   >

Yeni Klip : Bedük'ten Türkiye'nin ilk interaktif klibi!
Bedük

Her yaptığıyla müzik piyasasına bir yenilik kazandıran Bedük, yeni şarkısı Disco Breaker için hazırladığı Türkiye'nin ilk interaktif video klibi ile farkını bir kez daha ortaya koydu. Internet Explorer 9'un üstün özelliklerinin kullanıldığı klip, kişiselleştirilebilme özelliğiyle izleyenleri klibin bir parçası haline getirerek benzersiz bir deneyim yaşatıyor.


Yeni Klip : Mabel Matiz'in üçüncü video klibi "Kül Hece"
Mabel Matiz

Mabel Matiz, 2011 yazında çıkardığı ilk albümüne çektiği "Arafta" ve "Söylese O Ben Söyleyemem" video kliplerinin ardından Mete Özgencil yönetmenliğinde çekilen üçüncü video klibi "Kül Hece" ile yeniden müzikseverlerle buluşuyor. Farklı müziği ve etkileyici sözleriyle pop müziğinde kalıcı olabileceğini kanıtlayan Mabel Matiz'in yeni video klibi "Kül Hece" izleyiciyle buluşuyor. Çekimleri "Ata Stüdyoları"nda gerçekleşen video klibin yönetmenliğini bugüne kadar yüzlerce söz yazıp beste yapan, birçok sanatçının kariyerinde büyük rol oynayan, müzik ve sinema dünyasının önemli isimlerinden Mete Özgencil üstlendi.


Yeni Klip : Arşivlik albümün 3. video klibi: "Gel Dedim"
Erdem Ergün

2010 yılında çıkardığı, tüm söz ve besteleri kendisine ait, stüdyo ortamından uzakta, evinde yaptığı "Yek Ahenk" albümü ile müzikseverleri mest eden Erdem Ergün, "Alma Ahımı" şarkısı ve klibi ile de gönülleri fethedip kendine bir hayran kitlesi oluşturmayı başararak usta bir müzisyen olduğunu kanıtlamıştı...


Yeni Klip : KARAPAKS'tan film tadında bir klip "AL BENİ"
Karapaks

Kendi hikayesi olan, film tadında ve içerisinde diyalogların olduğu klip, ayrılan bir çiftin yaşamı ve ilişkilerini sorgulamalarını anlatıyor. Türk rock müziğinin karakteristik figürlerinden Karapaks'ın Pasaj Müzik etiketli yeni albümü "Akustik 1992–2009"ın yeni video klibi, söz ve bestesi Kaan Altan'a ait "Al Beni" şarkısına çekildi. Ön hazırlık ve çekim aşamaları 4 ay süren video klibin yönetmenliğini Mithat İnandım ,senaryosunu ise Ali Taner Baltacı danışmanlığında BKM Mutfak ekibinden Hande Yöğen, Şirincan Çakıroğlu ve İdil Dizdar birlikte yazdılar.


Yeni Klip : Cihan Güçlü: "Seni Çok Özledim"
Cihan Güçlü

Cihan Güçlü'nün Pasaj Müzik etiketiyle yayımlanan albümü "Ama"nın yeni video klibi "Seni Çok Özledim" şarkısına çekildi. Söz ve müziği Cihan Güçlü'ye ait şarkıya çekilen video klibin yönetmeliğini Emir Khalilzadeh yaptı. Brezilyalı manken Maisa Favero'nun eşlik ettiği video klibin senaryosu, şarkının ana temasını oluşturan özlem duygusundan yola çıkılarak hazırlandı. Bitmiş bir ilişkinin geride kalan hüzünle hatırlanan bir aşk öyküsünün anlatıldığı klipte, Cihan Güçlü başarılı bir oyunculuk performansı sergiliyor.


Yeni Klip : Grup Hepsi: "Uğraşma"
Hepsi

Özel bir turne kapsamında 13 ilde 14 farklı noktada etkinlikler düzenleyen Grup Hepsi Türkiye yollarındayken sevenlerine yeni klip sürprizi yaptı. "Geri Dönüşüm" albümlerinin 4. klibi "Uğraşma" isimli şarkıya çekildi. Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı, düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu'na ait olan şarkının klip yönetmenliğini Gülşen Aybaba üstlendi.


Yeni Klip : "İyilik Güzellikspor"un yeni klibi: "Çok Geç"
Melis Danışmend

Mayıs ayında müzikseverlerin beğenisine sunulan, TEGV yararına yapılan "ÇOCUKLAR İÇİN SÖYLENEN FERİDUN DÜZAĞAÇ ŞARKILARI; İYİLİK GÜZELLİKSPOR" albümünün 2. video klibi Melis Danişmend'in seslendirdiği "Çok Geç" isimli şarkıya çekildi. Unutulmaz Feridun Düzağaç eserlerine alanının en başarılı isimlerinin aranjmanları ve sesleriyle yeni yorumlar kattığı albüme Melis Danişmend de Emre Ataker ile birlikte düzenlediği "Çok Geç" adlı şarkı ile katılmıştı.


Yeni Klip : Metin Arolat: "İzmir"
Metin Arolat

Metin Arolat "Çok Daha Ötesi" isimli son albümünün en çok istek alan şarkısı "İzmir"e klip çekti. Söz ve müziği kendisine ait olan şarkının klip yönetmenliğini de üstlenen sanatçıya, klipte manken Özge Ulusoy eşlik etti. "Bu şarkı İzmir'e olan saygı duruşumdur..." diyen sanatçı yeni klibiyle ekranlarda...


Yeni Klip : Demet Akalın'ın yeni klibi: "Deliyim"
Demet Akalın

"Aşk" adını verdiği albümünün 3. klibini "Deliyim" adlı şarkısına çeken Demet Akalın, klibinde oynayacak oyuncuları fanları arasından kendi seçti... "Aşk" ve "Sabıkalı" şarkılarına çektiği ve ikisi de çok ses getiren kliplerinin ardından üçüncü klibini "Deliyim" şarkısına çeken Demet Akalın, bu projede yönetmen Eyüp Dirlik ile çalıştı.


Yeni Klip : Atakan Ilgazdağ "Bu Gece"
Atakan Ilgazdağ

Beko, Vestel, Akbank, Fiat, Panda, Vodafone ve Turkcell gibi pek çok markaya yüzlerce jingle besteleyen, bir çok dizi ve filmin müziklerini yapan, Kristal Elma ödüllü ATAKAN ILGAZDAĞ; Sonic_i.d ve Arpej Müzik Yapım etiketi ile "YENİ BİR GÜN" isimli ilk solo albümünü 2010 yazında yayınladı. Bu albümde sırasıyla; "Brüksel Lahanası - Washington Portakal", "Yeni Bir gün", "Hiç Olmazsa" ve "Bu Gece" şarkılarına 4 video klip çekildi.


<   11121314151525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828393103   >