Menü

Yeni Klip

<   111213141515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818292102   >

Yeni Klip : Yıldız Usmonova & Serdar Ortaç "Diyemem"
Yıldız Usmonova & Serdar Ortaç

Yıldız Usmonova ve Serdar Ortaç "Diyemem" için buluştular. Yıldız Usmonova ve Serdar Ortaç, Usmonova'nın "Bir Şans Ver" isimli albümünde düet yaptıkları "Diyemem" isimli şarkının video klip çekimi için bir araya geldiler.


Yeni Klip : "Müziğin dili yoktur, müzik evrenseldir"
Gece

2011 yılının bahar aylarında çıkardıkları albüm ve çıkış şarkıları "Ben Öldüm" ile Türk rock dünyasında adını hatırı sayılır noktalara taşıyan Gece, en son sevenlerinin yoğun isteği üzerine "Yarım" şarkısına çektikleri kısa film tadındaki klip ile müzik listelerinin üst sıralarını uzun bir süre yer aldıktan sonra yeni video kliplerini yine gelen yoğun istek üzerine "Bana Bir Şarkı Söyle" şarkısına çekti.


Yeni Klip : Öykü Gürman: "Bırak Güneş Yüzüne Değsin"
Öykü Gürman

Son yılların en güçlü kadın vokallerinden Öykü Gürman'ın büyük bir özenle hazırlanan, 11 şarkıdan oluşan Pasaj Müzik etiketli "BİR BAŞKA" albümün ikinci video klibi, Burak Ertaş yönetmenliğinde, söz ve müziği Murat Hasarı'ya ait "Bırak Güneş Yüzüne Değsin" şarkısına çekildi.


Yeni Klip : Cartel'in yeni video klibi: "SEN"
Cartel

Türkçe rap'in efsane grubu Cartel'in tam 15 yıl aradan sonra piyasaya çıkardığı "Bugünkü Neşen Cartel'den" albümünün ikinci video klibi, ilginç bir şekilde Cartel'in kariyeri boyunca İstanbul'da çekilen ilk video klibi oldu. Albümün en sevilen ve hakkında en çok konuşulan şarkılarından SEN'de, gruba maNga'nın vokalisti Ferman Akgül eşlik etti. maNga'nın "Şehr-i Hüzün" abümünde yer verdiği Cartel şarkısı "Evdeki Ses"te Cartel'den Alper Ağa gruba eşlik etmişti. Bu defa maNga'nın vokalisti Cartel'e konuk oldu.


Yeni Klip : Ayşe Özyılmazel'in yeni klibi: "İkimiz"
Ayşe Özyılmazel

"Sıfır Makyaj" isimli ikinci albümüyle müzikseverin ilgisini çekmeye devam eden Ayşe Özyılmazel, "Arabesk", "Tatlım" ve "Sabıkalı" şarkılarından sonra albümünün dördüncü video klibini "İkimiz" isimli şarkısına çekti. Çekimleri, Londra sokaklarında gerçekleştiren klip, sinematografik görüntüleri ile izleyiciye kendini eski bir filmin içinde hissettirecek. Gülşen Aybaba yönetmenliğinde hazırlanan klibin çekimleri üç gün sürdü.


Yeni Klip : Efe ve Gülay'dan: "Evlerinin Önü Mersin"
Efe Gülay

Efe ve Gülay "Evlerinin Önü Mersin" türküsünün video klibinde de bir araya geldi. Ege yöresi türkülerinin yorumcusu olarak bilinen Efe'nin "Efelerin Efesi" albümünde de yer alan "Evlerinin Önü Mersin" isimli türküyü birlikte yorumlayan Efe ve Gülay, eserin video klip çekimlerinde de birlikte rol aldılar. Büyükada Aya Nikola butik otelde çekilen video klibin yönetmenliğini Şafak Karaman yaptı.


Yeni Klip : Ferhat Göçer'in yeni klibi: "Unutmuş Çoktan"
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer, yeni albümü "Seni Sevmeye Aşığım"ın ikinci klibi "Unutmuş Çoktan" için kamera karşısına geçti. Florya sahilindeki eski kibrit fabrikasında çekilen klip sırasında Ferhat Göçer soğuklar nedeniyle zor anlar yaşadı. -2 derede yaklaşık yedi saat, bir gömlek ve ince bir çeketle çekimlerini tamamlayan Göçer, toplam 36 saat süren çekimlerin sonucunda üşüterek hasta oldu. Emir Khalilzadeh'in yönetmenliğinde "Unutmuş Çoktan" adlı radyolarda en fazla istek alan şarkısını kliple taçlandıran Ferhat Göçer, birkaç gün rapor alarak programını da iptal etmek zorunda kaldı.


Yeni Klip : Bedük'ten Türkiye'nin ilk interaktif klibi!
Bedük

Her yaptığıyla müzik piyasasına bir yenilik kazandıran Bedük, yeni şarkısı Disco Breaker için hazırladığı Türkiye'nin ilk interaktif video klibi ile farkını bir kez daha ortaya koydu. Internet Explorer 9'un üstün özelliklerinin kullanıldığı klip, kişiselleştirilebilme özelliğiyle izleyenleri klibin bir parçası haline getirerek benzersiz bir deneyim yaşatıyor.


Yeni Klip : Mabel Matiz'in üçüncü video klibi "Kül Hece"
Mabel Matiz

Mabel Matiz, 2011 yazında çıkardığı ilk albümüne çektiği "Arafta" ve "Söylese O Ben Söyleyemem" video kliplerinin ardından Mete Özgencil yönetmenliğinde çekilen üçüncü video klibi "Kül Hece" ile yeniden müzikseverlerle buluşuyor. Farklı müziği ve etkileyici sözleriyle pop müziğinde kalıcı olabileceğini kanıtlayan Mabel Matiz'in yeni video klibi "Kül Hece" izleyiciyle buluşuyor. Çekimleri "Ata Stüdyoları"nda gerçekleşen video klibin yönetmenliğini bugüne kadar yüzlerce söz yazıp beste yapan, birçok sanatçının kariyerinde büyük rol oynayan, müzik ve sinema dünyasının önemli isimlerinden Mete Özgencil üstlendi.


Yeni Klip : Arşivlik albümün 3. video klibi: "Gel Dedim"
Erdem Ergün

2010 yılında çıkardığı, tüm söz ve besteleri kendisine ait, stüdyo ortamından uzakta, evinde yaptığı "Yek Ahenk" albümü ile müzikseverleri mest eden Erdem Ergün, "Alma Ahımı" şarkısı ve klibi ile de gönülleri fethedip kendine bir hayran kitlesi oluşturmayı başararak usta bir müzisyen olduğunu kanıtlamıştı...


<   111213141515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818292102   >