Menü

Yeni Klip

<   1112131415152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808191101   >

Yeni Klip : Athena'nın üçüncü ve en "PİS" klibi!
Athena

Ülkemizde birçok ilke imza atmış, büyük bir dinleyici kitlesine sahip Gökhan ile Hakan Özoğuz'un oluşturduğu ATHENA'nın, 8.stüdyo albümleri "PİS"in en yeni video klibi albümle aynı adı taşıyan şarkıya çekildi. "Serseri Mayın" ve "Arsız Gönül"den sonraki 3. video klip "Pis" 2011 Athena Almanya turnesinin en heyecanlı konserlerinden Berlin Kreuzberg'deki ünlü rock mekanı SO36'da çekildi.


Yeni Klip : Pınar Aylin: "Bana Yalan Söylediler"
Pınar Aylin

Pınar Aylin "Hit 70'ler" isimli yeni albümünün ikinci video klibini "Bana Yalan Söylediler" adlı Semiramis Pekkan klasiğine çekti. Sözleri Fikret Şeneş'e, bestesi José Feliciano'ya ait "Bana Yalan Söylediler"in Pınar Aylin yorumu Emir Khalilzade yönetmenliğinde kliplendi. Cafe Kandilli'de çekilen video klip için 30 kişilik bir ekip görev yaptı.


Yeni Klip : Ferhat Göçer: "Ayrılsak Ölürüz Biz"
Ferhat Göçer

"Seni Sevmeye Aşığım" adlı albümüyle sevenlerini yine mutlu etmeyi başaran Ferhat Göçer, ardı ardına şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. "Mehtabın Rengi" ve "Unutmuş Çoktan" son dönemin en beğenilen şarkılarından olmayı başardı, şimdi sırada "Ayrılsak Ölürüz Biz" var.


Yeni Klip : Halil Sezai'den ikinci klip: "SONBAHAR"
Halil Sezai

Halil Sezai, çıktığı günden bu yana tüm platformlarda liste başı olan albümü "Seni Beklerken"in, 2. klibini "Sonbahar" isimli şarkıya çekti. "Sonbahar" klibi iki versiyon olarak kurgulandı. Web için özel çekilen bazı sahnelere tv versiyonunda yer verilmedi. Klip bu anlamda bir ilk olma özelliği taşıyor.


Yeni Klip : Bengü'nün yeni klibi: "Kalbi Olan Ağlıyor"
Bengü

Bengü, "Dört Dörtlük" albümünün duygusal parçası "Kalbi Olan Ağlıyor"a klip çekti. Klipte kalbi kırılmış bir kadını canlandıran Bengü, Sevgililer Gününü yalnız geçireceklere teselli verdi. Söz ve müziği Sinan Akçıl'a ait "Kalbi Olan Ağlıyor" şarkısının Salih Singi'nin yönetmenliğinde çekilen klibinde aşk acısı çeken bir kadını canlandıran Bengü hayranlarına sürpriz yaptı.


Yeni Klip : Sıla'nın yeni klibi: "Tam da Bugün"
Sıla

2010 yılında çıkan "Konuşmadığımız Şeyler Var" albümü ile Türk Pop Müziği'ne damgasını vuran; 1 seneyi aşkın zamandır radyo listelerinin ve albüm satış listelerinin ilk 10 sırasından inmeyen Sıla, hayranlarına yepyeni bir klip hediye etti; "Tam da Bugün"


Yeni Klip : Gökhan Tepe'nin yeni klibi: "Söz"
Gökhan Tepe

Türk pop müziğinin başarılı besteci ve yorumcusu Gökhan Tepe geçtiğimiz yıl Sony Music etiketiyle çıkardığı "Aşk Sahnede" adlı albümünün ilk klibini çıkış şarkısı olan "Kırmızı Halı"ya, 2. klibini ise sonbahar aylarından itibaren dillerden düşmeyen "Yalan Olur" şarkısına çekmişti. Sanatçı yine sevenlerinden gelen yoğun istek üzerine 3. video klibini ise sözleri Şebnem Sungur'a bestesi ise kendisine ait olan "Söz" adlı şarkısına çekti.


Yeni Klip : Serhat Kidil "Dahili ve Harici (Sunday Morning version)"
Serhat Kidil

Serhat Kidil "Karşındakini anlamak için Dünya'ya onun ayakkabıları içinden bak." felsefesi ile yola çıkan Serhat Kidil yepyeni video klibi ile şaşırtmaya devam edecek. Sesindeki cinsiyetsizliği, imajına da yansıtmak için şarkılarını "Kidiletto" ismini verdiği topuklu ayakkabılarıyla söyleyen Serhat Kidil, yeni video'sunda Madonna'nın ekspresyonist tarzını ve tavırlarını anımsatan vücut dili kullanımı ile, belki de Dünya üzerinde Madonna'yı bu kadar anımsatan ilk erkek şarkıcı olma özelliği ile de adından önümüzdeki günlerde çokça söz ettirecek gibi gözüküyor...


Yeni Klip : Koray Çapanoğlu: "Pardon"
Koray Çapanoğlu

"Çok da Umrumda" isimli albümüyle "Yılın En İyi Çıkış Yapan" isimlerinden biri olmayı başaran Koray Çapanoğlu, albümünün ikinci klibini sevenlerinden gelen yoğun istek üzerine, sözleri Alican Akgün ve Uzay Ayna'ya müziği Alican Akgün ve Koray Çapanoğlu'na ait "Pardon" isimli duygusal şarkısına çekti.


Yeni Klip : Aslı Güngör'ün yeni klibi: "Söylenmemiş Sözler"
Aslı Güngör

Aslı Güngör, "Aslı Gibidir" isimli yeni albümünün ilk klibini söz ve müziği Burcu Güngör'e ait olan "Söylenmemiş Sözler" isimli şarkıya çekti. Klipte ev yaşantısını yansıtan Güngör, çekimler için Levent'te suites otele yerleşti. Güngör: "Klipte kullanılan eşyaların kendime ait olmasını istedim. Bu nedenle otele üç valiz eşya ile geldim. Bir süre evime dönmeyi düşünmüyorum." dedi.


<   1112131415152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808191101   >