Menü

Yeni Klip

<   11121314151525354555657585960616263646566676869707172737475767778798090100   >

Yeni Klip : Günseli Deniz'in ikinci klibi "Yalnızım"
Günseli Deniz

Emel Müftüoğlu'na ait ML Production etiketiyle çıkan Günseli Deniz'in "Kalp Ağrısı" albümünden ikinci klip, "Yalnızım"a çekildi. Yönetmenliğini Deniz Akel'in yaptığı klibin senaryosu da yine Akel'e ait. Klip, gösteri dünyasındakilerin sahneden indikten sonra kendi dünyalarıyla baş başa kalmalarını ve yalnızlıklarını konu alıyor.


Yeni Klip : Ziynet Sali'nin yeni video klibi: "Favori Aşkım"
Ziynet Sali

"Sonsuz Ol" isimli yeni albümüyle beğeni toplayan Ziynet Sali, "Alışkın Değiliz"den sonra albümünün ikinci video klibini "Favori Aşkım" isimli şarkısına çekti. Ziynet Sali klipte Biscolata Erkeği Carlos Martin'le kamera karşısına geçti. Video klipte Carlos Ziynet Sali'nin babasının benzin istasyonunda araba yıkayan bir işçiyi canlandırıyor.


Yeni Klip : Murat Boz'dan yeni klip: "Soyadımsın"
Murat Boz

Murat Boz, "Aşklarım Büyük Benden" isimli son albümünün 6. video klibini "Soyadımsın" şarkısına çekti. Söz ve müziği Fettah Can'a düzenlemesi ise Mert Ali İçelli'ye ait olan şarkının, klip çekimleri Sirkeci garında, Burak Ertaş yönetmenliğinde gerçekleştirildi.


Yeni Klip : Neyse'den yeni video klip: "Kırık"
Neyse

Babajim Records etiketiyle 2011'in ekim ayında yayımlanan ilk albümü ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan NEYSE'nin üçüncü video klibi, albümün aynı zamanda kapanış parçası olan "Kırık" şarkısına çekildi. Grupla aynı adı taşıyan albümü ile 2011'in en beğenilen Rock albümleri listelerinde ilk sıralarda yer alan NEYSE, çıkış şarkısı olan "Hokkabaz" için çekilen kliple dikkat çekerek, adından bahsettirmeye başladı. Ardından, grubun daha dramatik, içe dönük şarkı yazımını ön plana çıkaran "Siyah (Esved)"in klibiyle başarısını perçinleyen NEYSE, üçüncü klip olarak "Kırık" şarkısını seçti.


Yeni Klip : Ferhat Göçer'in yeni klibi: "Seni Sevmeye Aşığım"
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer, son albümü "Seni Sevmeye Aşığım"ın dördüncü klibini albümüne adını veren şarkıya çekti. Aynı kıza aşık iki erkeğin hikayesinin anlatıldığı klipte Ferhat Göçer'e bir balerin ve iki balet eşlik etti. Beyoğlu'nda çok eski bir handa çekilen klipte dansçılar, son zamanlarda dizilere de sık sık konu olan iki erkeğin aynı kıza aşık olma hikayesini dans koreografileriyle izleyiciye sunacaklar.


Yeni Klip : Ambulans: "Yangın Var"
Ambulans

Lise yıllarında tanışan dört müzisyen; Turan Sarıbay (Solist), Özgen Akçetin (Gitar-Vokal), Baran Bekiroğlu (Bas Gitar), Şafak Ezer (Davul). Ambulans; "Zigzag" isimli albümleriyle Pasaj Müzik etiketiyle müzik severlerle buluştu. Albümün çıkış şarkısı "Yangın Var" klibi Onur Yayla yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : Bora Duran'ın yeni video klibi: "Bir Harmanım Bu Akşam"
Bora Duran

Radyolar ve internette 2011 yazının en çok ilgi gören, söz ve müziğini Bora Duran’ın yazdığı "Gül Senin Tenin" şarkısının yer aldığı Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Her Sabah" albümünün 2. video klibi bir Fikret Kızılok klasiği olan "Bir Harmanım Bu Akşam" şarkısına Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : Ayşe Saran ve Kadınları "Mesafeler"i kapatıyor...
Ayşe Saran

Geçtiğimiz aylarda ilk albümünü yayınlayan Türk rock müziğinin sayılı bayan vokallerinden Ayşe Saran, albüm öncesi yayınladığı çıkış şarkısı ve klibi "Kaybedecek Birşey Yok" ile müzikseverlere merhaba dedi. Ayşe Saran'nın ilk albümü, dinamik performans görüntülerinden oluşan ikinci video klibi "Yok ki" ile birlikte Ocak ayında Sony Music etiketiyle raflardaki yerini aldı.


Yeni Klip : Emre Özdemir: "YALANSIZ OLSUN"
Emre Özdemir

Türk Pop Müziği'nin yeni yorumcularından EMRE ÖZDEMİR kısa bir süre önce çıkarmış olduğu "YUM" isimli albümüyle müzik sektörüne merhaba demişti. Albümünün ilk klibini söz ve müziği kendisine ait olan aranjesini ise Ozan Çolakoğlu'nun yaptığı "Yum" isimli şarkıya çeken EMRE ÖZDEMİR, ikinci klibi yine söz ve müziği kendisine ait olan aranjesinde Bahadır Tanrıvermiş imzası olan "YALANSIZ OLSUN" isimli şarkısına çekti.


Yeni Klip : Yüksek Sadakat'ın yeni klibi: "Onlar Bizi Dinlerler"
Yüksek Sadakat

Yüksek Sadakat, üçüncü stüdyo albümü "Renk Körü"nün 2. video klibini "Onlar Bizi Dinlerler" isimli şarkısına çekti. "Onlar Bizi Dinlerler"in video klibi geçtiğimiz günlerde Doğuş Üniversitesi'nde gerçekleştirildi. İmre Haydaroğlu'nun yönetmenliğini yaptığı video klip için üniversitenin Acıbadem Kampüsü'ndeki tiyatro salonu ve sınıfları kullanıldı. Tüm gün süren çekimlere gruba Joy Model Management İstanbul ve Piyano Ajans'tan gelen cast eşlik etti.


<   11121314151525354555657585960616263646566676869707172737475767778798090100   >