Menü

Yeni Klip

<   11121314151525354555657585960616263646566676869707172737475767778798090100   >

Yeni Klip : Neyse'den yeni video klip: "Kırık"
Neyse

Babajim Records etiketiyle 2011'in ekim ayında yayımlanan ilk albümü ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan NEYSE'nin üçüncü video klibi, albümün aynı zamanda kapanış parçası olan "Kırık" şarkısına çekildi. Grupla aynı adı taşıyan albümü ile 2011'in en beğenilen Rock albümleri listelerinde ilk sıralarda yer alan NEYSE, çıkış şarkısı olan "Hokkabaz" için çekilen kliple dikkat çekerek, adından bahsettirmeye başladı. Ardından, grubun daha dramatik, içe dönük şarkı yazımını ön plana çıkaran "Siyah (Esved)"in klibiyle başarısını perçinleyen NEYSE, üçüncü klip olarak "Kırık" şarkısını seçti.


Yeni Klip : Ferhat Göçer'in yeni klibi: "Seni Sevmeye Aşığım"
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer, son albümü "Seni Sevmeye Aşığım"ın dördüncü klibini albümüne adını veren şarkıya çekti. Aynı kıza aşık iki erkeğin hikayesinin anlatıldığı klipte Ferhat Göçer'e bir balerin ve iki balet eşlik etti. Beyoğlu'nda çok eski bir handa çekilen klipte dansçılar, son zamanlarda dizilere de sık sık konu olan iki erkeğin aynı kıza aşık olma hikayesini dans koreografileriyle izleyiciye sunacaklar.


Yeni Klip : Ambulans: "Yangın Var"
Ambulans

Lise yıllarında tanışan dört müzisyen; Turan Sarıbay (Solist), Özgen Akçetin (Gitar-Vokal), Baran Bekiroğlu (Bas Gitar), Şafak Ezer (Davul). Ambulans; "Zigzag" isimli albümleriyle Pasaj Müzik etiketiyle müzik severlerle buluştu. Albümün çıkış şarkısı "Yangın Var" klibi Onur Yayla yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : Bora Duran'ın yeni video klibi: "Bir Harmanım Bu Akşam"
Bora Duran

Radyolar ve internette 2011 yazının en çok ilgi gören, söz ve müziğini Bora Duran’ın yazdığı "Gül Senin Tenin" şarkısının yer aldığı Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Her Sabah" albümünün 2. video klibi bir Fikret Kızılok klasiği olan "Bir Harmanım Bu Akşam" şarkısına Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : Ayşe Saran ve Kadınları "Mesafeler"i kapatıyor...
Ayşe Saran

Geçtiğimiz aylarda ilk albümünü yayınlayan Türk rock müziğinin sayılı bayan vokallerinden Ayşe Saran, albüm öncesi yayınladığı çıkış şarkısı ve klibi "Kaybedecek Birşey Yok" ile müzikseverlere merhaba dedi. Ayşe Saran'nın ilk albümü, dinamik performans görüntülerinden oluşan ikinci video klibi "Yok ki" ile birlikte Ocak ayında Sony Music etiketiyle raflardaki yerini aldı.


Yeni Klip : Emre Özdemir: "YALANSIZ OLSUN"
Emre Özdemir

Türk Pop Müziği'nin yeni yorumcularından EMRE ÖZDEMİR kısa bir süre önce çıkarmış olduğu "YUM" isimli albümüyle müzik sektörüne merhaba demişti. Albümünün ilk klibini söz ve müziği kendisine ait olan aranjesini ise Ozan Çolakoğlu'nun yaptığı "Yum" isimli şarkıya çeken EMRE ÖZDEMİR, ikinci klibi yine söz ve müziği kendisine ait olan aranjesinde Bahadır Tanrıvermiş imzası olan "YALANSIZ OLSUN" isimli şarkısına çekti.


Yeni Klip : Yüksek Sadakat'ın yeni klibi: "Onlar Bizi Dinlerler"
Yüksek Sadakat

Yüksek Sadakat, üçüncü stüdyo albümü "Renk Körü"nün 2. video klibini "Onlar Bizi Dinlerler" isimli şarkısına çekti. "Onlar Bizi Dinlerler"in video klibi geçtiğimiz günlerde Doğuş Üniversitesi'nde gerçekleştirildi. İmre Haydaroğlu'nun yönetmenliğini yaptığı video klip için üniversitenin Acıbadem Kampüsü'ndeki tiyatro salonu ve sınıfları kullanıldı. Tüm gün süren çekimlere gruba Joy Model Management İstanbul ve Piyano Ajans'tan gelen cast eşlik etti.


Yeni Klip : Gökhan Keser'in yeni klibi: "Bazen"
Gökhan Keser

Geçtiğimiz sene Türk pop müziğinin başarılı ismi Sıla ile düet yaptığı "Hadi Ordan" adlı single.ı yayınlanan Gökhan Keser, geçtiğimiz aylarda ilk albümünü ve çıkış şarkısı "En Kötü Günümüz Böyle Olsun"u müzikseverler ile buluşturdu. Gökhan Keser'in kendi adını taşıyan albümünün ikinci video klibi, çıktığı günden bu yana en çok istek alan ve müzikseverlerin favorisi haline gelen "Bazen" şarkısına Efe Bahadır yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : maNga'nın yeni video klibi: HANİ BİZ (konuk: Yıldız Tilbe)
Manga

"e-akustik" albümünün ilk video klibi Yıldız Tilbe'nin konuk olduğu "Hani Biz" şarkısına çekildi. Türkiye'nin en popüler müzik gruplarından maNga'nın PASAJ/GRGDN iş birliğiyle yayımlanan yeni albüm projesi "e- akustik"in ilk video klibi "Hani Biz" şarkısına çekildi.


Yeni Klip : Athena'nın üçüncü ve en "PİS" klibi!
Athena

Ülkemizde birçok ilke imza atmış, büyük bir dinleyici kitlesine sahip Gökhan ile Hakan Özoğuz'un oluşturduğu ATHENA'nın, 8.stüdyo albümleri "PİS"in en yeni video klibi albümle aynı adı taşıyan şarkıya çekildi. "Serseri Mayın" ve "Arsız Gönül"den sonraki 3. video klip "Pis" 2011 Athena Almanya turnesinin en heyecanlı konserlerinden Berlin Kreuzberg'deki ünlü rock mekanı SO36'da çekildi.


<   11121314151525354555657585960616263646566676869707172737475767778798090100   >