Menü

Yeni Klip

<   11121314151525354555657585960616263646566676869707172737475767778798999   >

Yeni Klip : Cemil Demirbakan: "Aşk Diye Buna Derler"
Cemil Demirbakan

Kariyeri boyunca müzik sektöründe bir çok önemli projede yer alan Cemil Demirbakan, ilk solo albüm çalışmasını müzikseverlerle paylaşmanın heyecanını yaşıyor. Bir dönem Yüksek Sadakat grubunun vokalistliğini yapan, daha sonra da yaptığı işlerle müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Cemil Demirbakan, yakın zamanda "Ağladın Ya" ve "Beni Düşünme" şarkılarına Meyra ile yaptığı düetlerle beğeni kazanmıştı.


Yeni Klip : Doğukan Manço klipte rol aldı: "Alla Beni Pulla Beni"
Hakan Akay

Alternatif müziğin en heyecan verici yeni isimlerinden Hakan Akay'ın dokuz şarkıdan oluşan ilk stüdyo albümü "OLMASI GEREKEN GİBİ" We Play etiketiyle Nisan ayında müzik dinleyicisinin beğenisine sunuldu. Erim Hüner'in fotoğraflarını çektiği albümün ilk video klibi Barış Manço coverı "Alla Beni Pulla Beni" şarkısına, DNA Film'den Erdinç Kazımoğlu yönetmenliğinde Riva'da üç farklı mekanda çekildi. Doğukan Manço'da klipte eşlik etti.


Yeni Klip : Göksel'in yeni klibi: "Uzaktan"
Göksel

Yeni albümü "Bende Bi' Aşk Var"ın ilk video klip şarkısı "Acıyor" ile büyük beğeni toplayan ve geçtiğimiz günlerde Boğaziçi Üniversitesi'nden "Yılın şarkısı" ödülünü alan Göksel; albümün ikinci video klibini, söz ve müziği kendisine ait olan "Uzaktan" isimli şarkısına çekti.


Yeni Klip : Nalan'dan "Hoşgeldin"e klip!
Nalan

Üç yıl aradan sonra çıkardığı "Aşk" isimli albümü ile müzikseverlerle buluşan Nalan albümünün ilk klibini sözü ve müziği kendisine ait olan "Hoşgeldin" şarkısına çekti. Klipte sevgilisi tarafından aldatılan ve kendisini seven diğer erkeği tercih ederek evlenip mutlu olmayı seçen bir kadını canlandıran Nalan, gelinlik sahnelerinde heyecanlıydı. Hayatında ilk defa gelinlik giydiğini söyleyen Nalan "Rol gereği bile olsa gelinlik insana farklı hissettiriyor, ben de kendimi böyle görünce heyecanlandım." dedi.


Yeni Klip : Redd'in yeni klibi: "Yavaş Yavaş Yavaş"
Redd

REDD'in "HAYAT KAÇIK BİR UYKUDUR" albümünün ilk video klibi "YAVAŞ YAVAŞ YAVAŞ" şarkısına çekildi. Redd'in Pasaj Müzik etiketi ile yayınlanan son albümü "Hayat Kaçık Bir Uykudur" un ilk videosu Ömer Faruk Sorak yönetmenliğinde "Yavaş Yavaş Yavaş" şarkısına çekildi.


Yeni Klip : Günseli Deniz'in ikinci klibi "Yalnızım"
Günseli Deniz

Emel Müftüoğlu'na ait ML Production etiketiyle çıkan Günseli Deniz'in "Kalp Ağrısı" albümünden ikinci klip, "Yalnızım"a çekildi. Yönetmenliğini Deniz Akel'in yaptığı klibin senaryosu da yine Akel'e ait. Klip, gösteri dünyasındakilerin sahneden indikten sonra kendi dünyalarıyla baş başa kalmalarını ve yalnızlıklarını konu alıyor.


Yeni Klip : Ziynet Sali'nin yeni video klibi: "Favori Aşkım"
Ziynet Sali

"Sonsuz Ol" isimli yeni albümüyle beğeni toplayan Ziynet Sali, "Alışkın Değiliz"den sonra albümünün ikinci video klibini "Favori Aşkım" isimli şarkısına çekti. Ziynet Sali klipte Biscolata Erkeği Carlos Martin'le kamera karşısına geçti. Video klipte Carlos Ziynet Sali'nin babasının benzin istasyonunda araba yıkayan bir işçiyi canlandırıyor.


Yeni Klip : Murat Boz'dan yeni klip: "Soyadımsın"
Murat Boz

Murat Boz, "Aşklarım Büyük Benden" isimli son albümünün 6. video klibini "Soyadımsın" şarkısına çekti. Söz ve müziği Fettah Can'a düzenlemesi ise Mert Ali İçelli'ye ait olan şarkının, klip çekimleri Sirkeci garında, Burak Ertaş yönetmenliğinde gerçekleştirildi.


Yeni Klip : Neyse'den yeni video klip: "Kırık"
Neyse

Babajim Records etiketiyle 2011'in ekim ayında yayımlanan ilk albümü ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan NEYSE'nin üçüncü video klibi, albümün aynı zamanda kapanış parçası olan "Kırık" şarkısına çekildi. Grupla aynı adı taşıyan albümü ile 2011'in en beğenilen Rock albümleri listelerinde ilk sıralarda yer alan NEYSE, çıkış şarkısı olan "Hokkabaz" için çekilen kliple dikkat çekerek, adından bahsettirmeye başladı. Ardından, grubun daha dramatik, içe dönük şarkı yazımını ön plana çıkaran "Siyah (Esved)"in klibiyle başarısını perçinleyen NEYSE, üçüncü klip olarak "Kırık" şarkısını seçti.


Yeni Klip : Ferhat Göçer'in yeni klibi: "Seni Sevmeye Aşığım"
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer, son albümü "Seni Sevmeye Aşığım"ın dördüncü klibini albümüne adını veren şarkıya çekti. Aynı kıza aşık iki erkeğin hikayesinin anlatıldığı klipte Ferhat Göçer'e bir balerin ve iki balet eşlik etti. Beyoğlu'nda çok eski bir handa çekilen klipte dansçılar, son zamanlarda dizilere de sık sık konu olan iki erkeğin aynı kıza aşık olma hikayesini dans koreografileriyle izleyiciye sunacaklar.


<   11121314151525354555657585960616263646566676869707172737475767778798999   >