Menü

Yeni Klip

<   11121314151525354555657585960616263646566676869707172737475767778798999   >

Yeni Klip : Efe ve Gülay'dan: "Evlerinin Önü Mersin"
2380 okunma
Efe Gülay

Efe ve Gülay "Evlerinin Önü Mersin" türküsünün video klibinde de bir araya geldi. Ege yöresi türkülerinin yorumcusu olarak bilinen Efe'nin "Efelerin Efesi" albümünde de yer alan "Evlerinin Önü Mersin" isimli türküyü birlikte yorumlayan Efe ve Gülay, eserin video klip çekimlerinde de birlikte rol aldılar. Büyükada Aya Nikola butik otelde çekilen video klibin yönetmenliğini Şafak Karaman yaptı.


Yeni Klip : Ferhat Göçer'in yeni klibi: "Unutmuş Çoktan"
3104 okunma
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer, yeni albümü "Seni Sevmeye Aşığım"ın ikinci klibi "Unutmuş Çoktan" için kamera karşısına geçti. Florya sahilindeki eski kibrit fabrikasında çekilen klip sırasında Ferhat Göçer soğuklar nedeniyle zor anlar yaşadı. -2 derede yaklaşık yedi saat, bir gömlek ve ince bir çeketle çekimlerini tamamlayan Göçer, toplam 36 saat süren çekimlerin sonucunda üşüterek hasta oldu. Emir Khalilzadeh'in yönetmenliğinde "Unutmuş Çoktan" adlı radyolarda en fazla istek alan şarkısını kliple taçlandıran Ferhat Göçer, birkaç gün rapor alarak programını da iptal etmek zorunda kaldı.


Yeni Klip : Bedük'ten Türkiye'nin ilk interaktif klibi!
2467 okunma
Bedük

Her yaptığıyla müzik piyasasına bir yenilik kazandıran Bedük, yeni şarkısı Disco Breaker için hazırladığı Türkiye'nin ilk interaktif video klibi ile farkını bir kez daha ortaya koydu. Internet Explorer 9'un üstün özelliklerinin kullanıldığı klip, kişiselleştirilebilme özelliğiyle izleyenleri klibin bir parçası haline getirerek benzersiz bir deneyim yaşatıyor.


Yeni Klip : Mabel Matiz'in üçüncü video klibi "Kül Hece"
3405 okunma
Mabel Matiz

Mabel Matiz, 2011 yazında çıkardığı ilk albümüne çektiği "Arafta" ve "Söylese O Ben Söyleyemem" video kliplerinin ardından Mete Özgencil yönetmenliğinde çekilen üçüncü video klibi "Kül Hece" ile yeniden müzikseverlerle buluşuyor. Farklı müziği ve etkileyici sözleriyle pop müziğinde kalıcı olabileceğini kanıtlayan Mabel Matiz'in yeni video klibi "Kül Hece" izleyiciyle buluşuyor. Çekimleri "Ata Stüdyoları"nda gerçekleşen video klibin yönetmenliğini bugüne kadar yüzlerce söz yazıp beste yapan, birçok sanatçının kariyerinde büyük rol oynayan, müzik ve sinema dünyasının önemli isimlerinden Mete Özgencil üstlendi.


Yeni Klip : Arşivlik albümün 3. video klibi: "Gel Dedim"
3172 okunma
Erdem Ergün

2010 yılında çıkardığı, tüm söz ve besteleri kendisine ait, stüdyo ortamından uzakta, evinde yaptığı "Yek Ahenk" albümü ile müzikseverleri mest eden Erdem Ergün, "Alma Ahımı" şarkısı ve klibi ile de gönülleri fethedip kendine bir hayran kitlesi oluşturmayı başararak usta bir müzisyen olduğunu kanıtlamıştı...


Yeni Klip : KARAPAKS'tan film tadında bir klip "AL BENİ"
7093 okunma
Karapaks

Kendi hikayesi olan, film tadında ve içerisinde diyalogların olduğu klip, ayrılan bir çiftin yaşamı ve ilişkilerini sorgulamalarını anlatıyor. Türk rock müziğinin karakteristik figürlerinden Karapaks'ın Pasaj Müzik etiketli yeni albümü "Akustik 1992–2009"ın yeni video klibi, söz ve bestesi Kaan Altan'a ait "Al Beni" şarkısına çekildi. Ön hazırlık ve çekim aşamaları 4 ay süren video klibin yönetmenliğini Mithat İnandım ,senaryosunu ise Ali Taner Baltacı danışmanlığında BKM Mutfak ekibinden Hande Yöğen, Şirincan Çakıroğlu ve İdil Dizdar birlikte yazdılar.


Yeni Klip : Cihan Güçlü: "Seni Çok Özledim"
4121 okunma
Cihan Güçlü

Cihan Güçlü'nün Pasaj Müzik etiketiyle yayımlanan albümü "Ama"nın yeni video klibi "Seni Çok Özledim" şarkısına çekildi. Söz ve müziği Cihan Güçlü'ye ait şarkıya çekilen video klibin yönetmeliğini Emir Khalilzadeh yaptı. Brezilyalı manken Maisa Favero'nun eşlik ettiği video klibin senaryosu, şarkının ana temasını oluşturan özlem duygusundan yola çıkılarak hazırlandı. Bitmiş bir ilişkinin geride kalan hüzünle hatırlanan bir aşk öyküsünün anlatıldığı klipte, Cihan Güçlü başarılı bir oyunculuk performansı sergiliyor.


Yeni Klip : Grup Hepsi: "Uğraşma"
2595 okunma
Hepsi

Özel bir turne kapsamında 13 ilde 14 farklı noktada etkinlikler düzenleyen Grup Hepsi Türkiye yollarındayken sevenlerine yeni klip sürprizi yaptı. "Geri Dönüşüm" albümlerinin 4. klibi "Uğraşma" isimli şarkıya çekildi. Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı, düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu'na ait olan şarkının klip yönetmenliğini Gülşen Aybaba üstlendi.


Yeni Klip : "İyilik Güzellikspor"un yeni klibi: "Çok Geç"
2510 okunma
Melis Danışmend

Mayıs ayında müzikseverlerin beğenisine sunulan, TEGV yararına yapılan "ÇOCUKLAR İÇİN SÖYLENEN FERİDUN DÜZAĞAÇ ŞARKILARI; İYİLİK GÜZELLİKSPOR" albümünün 2. video klibi Melis Danişmend'in seslendirdiği "Çok Geç" isimli şarkıya çekildi. Unutulmaz Feridun Düzağaç eserlerine alanının en başarılı isimlerinin aranjmanları ve sesleriyle yeni yorumlar kattığı albüme Melis Danişmend de Emre Ataker ile birlikte düzenlediği "Çok Geç" adlı şarkı ile katılmıştı.


Yeni Klip : Metin Arolat: "İzmir"
2658 okunma
Metin Arolat

Metin Arolat "Çok Daha Ötesi" isimli son albümünün en çok istek alan şarkısı "İzmir"e klip çekti. Söz ve müziği kendisine ait olan şarkının klip yönetmenliğini de üstlenen sanatçıya, klipte manken Özge Ulusoy eşlik etti. "Bu şarkı İzmir'e olan saygı duruşumdur..." diyen sanatçı yeni klibiyle ekranlarda...


<   11121314151525354555657585960616263646566676869707172737475767778798999   >