Menü

Yeni Klip

<   123456789101112131415161718192021222333435363738393103   >

Yeni Klip : Murat Evgin: "Aşk Her Şeye Rağmen - Amor a Pesar de Todo"
Murat Evgin

Söz yazarı ve besteci Murat Evgin geçtiğimiz ay İspanyolca, Boşnakça, Litvanca, Türkçe olmak üzere 4 dilde hazırlanan kapağıyla 20 ülkede müzikseverlerle buluşturduğu "Yaralı Kuşlar" soundtrack albümünü kliplendirdi.


Yeni Klip : Fatma Turgut: "Palavra"
Fatma Turgut

Fatma Turgut, Cumhuriyet tarihinin ilk kadın söz yazarı ve Türk Pop Müziği'nin yapı taşlarından Fikret Şeneş'e saygı albümü "Kimler Geldi Kimler Geçti, Vol. 1 (Fikret Şeneş Şarkıları)" için seslendirdiği "Palavra" şarkısını kliplendirdi.


Yeni Klip : TNK: "Sirenler"
TNK

TNK, "Sirenler" adlı şarkısının klibini müzikseverlerle buluşturdu. TNK'nin 2019 yılında yayınlanan "Kanatlarımdan Tutma" albümünün ikinci video klibi, "Sirenler" adlı şarkıya çekildi.


Yeni Klip : Zen-G & Asil: "Girme Kanıma"
Zen-G & Asil

Sevilen Türkçe rap ikilisi Tahribad-ı İsyan'ın kurucuları Zen-G ve Asil; Zen-G'nin merakla beklenen yeni albümünün ayak seslerinden "GİRME KANIMA" ile YouTube trendler listesine üst sıradan giriş yaptı.


Yeni Klip : Yaşlı Amca: "Nilüfer"
Yaşlı Amca

Yaşlı Amca Garaj Müzik etiketli kendi adlarını taşıyan üçüncü stüdyo albümlerinin tek cover şarkısı "Nilüfer"in video klibini yayımladı. Sözleri Murathan Mungan'a, bestesi Sunay Özgür'e ait parçanın düzenlemesi ise Yaşlı Amca tarafından gerçekleştirildi.


Yeni Klip : Erol Evgin feat. Demet Sağıroğlu: "Yeter"
Erol Evgin feat. Demet Sağıroğlu

Türk Pop Müziği'nin efsane ismi Erol Evgin, "Altın Düetler 2" albümündeki şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. Sanatçı Demet Sağıroğlu'yla birlikte seslendirdiği; söz ve müziği Sezen Aksu'ya, düzenlemesi İskender Paydaş'a ait olan "Yeter" şarkısının stüdyo okumalarındaki özel görüntülerden hazırlanan video klibini müzikseverlerle buluşturdu.


Yeni Klip : Zakkum'dan yeni klip: "Elveda"
Zakkum

Zakkum, "DUBLE" serisininin ilk video klibi "Elveda" için kamera karşısına geçti. Çekimleri, İstanbul Hangarist platosunda gerçekleştirilen klibin konusu şarkının stüdyoda oluşturulmasından itibaren geçen süreci anlatıyor.


Yeni Klip : Funda Arar: "Vasiyet"
Funda Arar

Güçlü yorumcu Funda Arar, 13. albümü "Doldur Yüreğimi"nin ikinci klibini "Vasiyet" isimli şarkısına çekti. Sözleri Günay Çoban'a, müzik ve düzenlemesi Febyo Taşel'e ait olan şarkının video klibi için evinin kapılarını yönetmen Murat Joker ve ekibine açan Funda Arar, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına bağlı kalarak, yaklaşık 11 saatte çekimi tamamladı.


Yeni Klip : Ege: "Sen Var Ya"
Ege

Aşk şarkılarının güçlü ismi Ege, "Sen Var Ya" parçasını kliplendirdi. "İsyan" albümünde yer alan "Sen Var Ya" şarkısına sürpriz bir klip hazırlayan Ege, müzikseverlerle buluşturdu. Söz ve müziği sanatçının kendisine ait olan şarkının klibi, birçok farklı çiftin görüntüsüyle oluşturuldu.


Yeni Klip : Erol Evgin feat. Kalben: "Bizim Tango"
Erol Evgin feat. Kalben

Erol Evgin "Altın Düetler 2" albümünde kendine has tarzı ve şarkılarıyla çok sevilen Kalben ile birlikte seslendirdikleri; sözleri Çiğdem Talu'ya, müziği Melih Kibar'a, düzenlemesi İskender Paydaş'a ait olan "Bizim Tango" isimli şarkısının stüdyo okumalarındaki özel görüntülerden hazırlanan video klibini bugün müzikseverlerle buluşturdu.


<   123456789101112131415161718192021222333435363738393103   >