Menü

Yeni Klip

<   123456789101112131415161718192021222333435363738393   >

Yeni Klip : Ferhat Göçer: "Sönmek Bilmiyor"
593 okunma
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer'in son şarkısı "Sönmek Bilmiyor" kliplendi. Göçer, geçmiş şarkılarında olduğu gibi bu şarkısına da hikayesi olan bir klip çekmeyi tercih ederken, "Sönmek Bilmiyor"da bir trafik kazası geçiren ve arafta, ölüm ile yaşam arasında kalan bir ailenin dramatik hikayesi işlendi.


Yeni Klip : İrem Derici: "Aşkımız Olay Olacak"
400 okunma
İrem Derici

İrem Derici, prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras'ın yaptığı ve kendisinin "mest olduğu" şarkıları yorumladığı "MEST OF" albümünün ikinci klibini sözleri Aşkın Tuna, bestesi Feyyaz Kuruş ve düzenlemesi Alper Atakan'a ait olan "Aşkımız Olay Olacak" şarkısına çekti. Klibin yönetmenliğini Murat Joker üstlendi.


Yeni Klip : Merve Özbey: "Yaramızda Kalsın"
524 okunma
Merve Özbey

"Devran" albümüyle geçtiğimiz yaza damgasını vuran Merve Özbey, albümün 2. video klibini "Yaramızda Kalsın" isimli şarkısına çekti. Klipsiz olmasına rağmen YouTube'da 30 milyon görüntülenme alarak rekora koşan şarkının klibi de parça gibi duygusal oldu...


Yeni Klip : Mustafa Akay: "Beyaz Güvercin"
529 okunma
Mustafa Akay

Mustafa Akay "Beyaz Güvercin" adını verdiği yeni single şarkısını Bodrum'un Torba Koyu'nda Cem Şimşek yönetmenliğinde kliplendirdi. Görüntü yönetmenliğini Yasin Akça'nın üstlendiği klibin çekimleri gün doğumunda, Bodrum manzarasına karşı gerçekleştirildi.


Yeni Klip : Okay Barış: "Zaten Yaz 3 Aydı"
670 okunma
Okay Barış

Sezen Aksu'nun "Okay aslında elektronik şarkılar yapmayı ve söylemeyi tercih eden bir müzisyen. Ama elektronik müzikte yeteri kadar ortaya çıkmayan çok özel bir sesi ve duygusu var. 'Gel, bir tane de böyle bir albümün olsun' dedim. Bir sene sonra kabul etti. Pek de güzel oldu bence... Okay, sokaktan mezun; en zorlu okuldan.. Sesindeki tevekkül, isyan, şefkat, abilik oralardan. Ustalığı da öyle... Usta-çırak geleneğinin disiplininden ve çelebi adabından. Tam anlatamayabilirim: Okay bi' şey... Bi' şey de adını bulamıyorum. Siz bulursunuz zaten." dediği yeni keşfi Okay Barış "Artık Sevilmiyor Böyle" albümünün ikinci klibini "Zaten Yaz 3 Aydı" şarkısına çekti.


Yeni Klip : Deha Bilimlier: "Papatya"
578 okunma
Deha Bilimlier

Deha Bilimlier "Adı Aşk" albümünden "Papatya" şarkısı için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçti. Klipte ikiz kızları (Ala - Ela) ve oğlu Demir başarılı şarkıcıya eşlik etti. Ailece samimi ve doğal bir çekim yaptıklarını dile getiren Deha Bilimlier "Bizim için unutamayacağımız bir deneyim, ömür boyu çocuklarımla yaşayacak bir hatıra oldu" dedi.


Yeni Klip : Kıraç: "Tamirci Çırağı"
592 okunma
Kıraç

Kıraç'ın, yeni albümü "Beni Ben Yapan Şarkılar"ın ikinci klibi "Tamirci Çırağı"na geldi! Söz ve müziği Cem Karaca'ya, düzenlemesi Kıraç'a ait şarkının animasyon klibi, Fatoş Borbor sanat danışmanlığında, Küp Prodüksiyon tarafından yapıldı.


Yeni Klip : Ender Çalışkan feat. Nouro Xanthiotis - Hayta Sevgilim
441 okunma
Ender Çalışkan feat Nouro Xanthiotis

Ender Çalışkan 2018 yılında yayınlanan ve her klibi büyük ses getiren "Misafir" albümünün 4. klibini "Hayta Sevgilim" isimli şarkısına çekti. Sözü oyuncu Yonca İnal ve Yunan şarkıcı Nouro Xanthiotis tarafından yazılan, müziği sanatçının kendisine, düzenlemesi başarılı aranjör Serdar Seçme'ye ait olan şarkının klibi İstanbul'da çekildi.


Yeni Klip : Ozan Doğulu feat. Cem Belevi: "Elizabeth"
646 okunma
Cem Belevi

Türk Pop Müziği'nin sevilen sesi Cem Belevi, Ozan Doğulu'nun "130 Bpm Kreşendo" albümünde yer alan "Elizabeth" ile fark yaratıyor! Albümün en öne çıkan parçalarından olan, sözleri Cem Belevi'ye, müziği Osman Taşdaş'a ve aranjesi de Ozan Doğulu'ya ait olan "Elizabeth" şarkısı kısa sürede dillere dolanmayı başardı.


Yeni Klip : Deniz Seki: "Helal Ettim Hakkımı" (feat. Serkan Seki)
565 okunma
Deniz Seki

Deniz Seki, "20 yıllık müzik kariyerimin en özel albümü" dediği "Uzun Hikaye"nin ikinci klibini kardeşi Serkan Seki'yle birlikte söyledikleri "Helal Ettim Hakkımı" şarkısına çekti. Şarkının klibi için birlikte kamera karşısına geçen Seki kardeşlerin klip yönetmenliğini ise Deniz Akel üstlendi.


<   123456789101112131415161718192021222333435363738393   >