Menü

Yeni Klip

<   111213141515253545556575859606162636465666768697071727374758595105   >

Yeni Klip : Özgün: "Dur Gitme"
Özgün

Son albümü "Konu Senden Açılınca"yı geçtiğimiz aylarda müzikseverlerle buluşturan Özgün, albümün ikinci video klibini; sözü ve müziği kendisine ait olan "Dur Gitme" isimli şarkıya çekti. "İnsaf" isimli ilk klip şarkısıyla müzik listelerinin üst sıralarındaki yerini koruyan başarılı sanatçının duygusal şarkısı "Dur Gitme"nin klibi, Ali Demirel'in yönetmenliğinde kısa film tadında gerçekleşti.


Yeni Klip : Cemil Demirbakan: "Bıraktın"
Cemil Demirbakan

Kariyeri boyunca müzik sektöründe bir çok önemli projede yer alan Cemil Demirbakan, "Karışık Kaset" ismini verdiği ilk solo albüm çalışmasının 2. video klibi "Bıraktın"ı müzikseverlerle paylaştı. Bir dönem Yüksek Sadakat grubunun vokalistliğini yapan, daha sonra da yaptığı işlerle müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Cemil Demirbakan, yakın zamanda "Ağladın Ya" ve "Beni Düşünme" şarkılarına Meyra ile yaptığı düetlerle beğeni kazanmıştı...


Yeni Klip : Erdem Kınay'ın ikinci klibi çekildi: "Duman"
Erdem Kınay

Prodüktör ve aranjör Erdem Kınay'ın "Proje" isimli ilk albümünün sözleri Deniz Erten'e, bestesi Erdem Kınay'a ait olan Merve Özbey'in seslendirdiği "Duman" isimli şarkısına, başarılı fotoğraf sanatçısı ve yönetmen Sedat Doğan ile albümün ikinci video klibi çekildi.


Yeni Klip : Kürşat Başar & Berkay Özideş: "Ben Varım"
Kürşat Başar & Berkay Özideş

Gazeteci – yazar ve müzisyen Kürşat Başar geçtiğimiz aylarda Esen Entertainment etiketiyle yayımladığı "Keşke Burada Olsaydın" albümündeki şarkılarını birer birer kliplendirmeye devam ediyor. Albümde Sezen Aksu'dan İlhan Şeşen'e, Erol Evgin'den Levent Yüksel'e sesleri ve muhteşem yorumlarıyla Türk müzik sektöründe hep başarılarından bahsettirmiş isimlerle düet yapan sanatçı ; "Keşke Burada Olsaydın", "Kimse Bilmez", "Üç Kalp" ve "Kayboldum"un ardından genç müzisyenlerden Berkay Özideş ile düet yaptıkları "Ben Varım" şarkısına klip çekti.


Yeni Klip : Hayko Cepkin: "Paranoya"
Hayko Cepkin

Hayko CEPKİN'in "Aşkın Izdırabını..." ismini verdiği yepyeni albümünün açılış şarkısı olan "PARANOYA" için çekilen klip yayımlandı! "Sakin Olmam Lazım", "Tanışma Bitti" ve "Sandık" adlı albümleriyle farkını ortaya koyan Hayko CEPKİN, alternatif müzik camiasının en önemli isimlerinden...


Yeni Klip : Gripin: "Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar"
Gripin

Rock müziğin en sevilen gruplarından Gripin sessizliğini yeni albümüyle bozdu! Gripin'in uzun zamandır beklenen 4. stüdyo albümü "Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar" AVRUPA MÜZİK markasıyla müzik marketlerde yerini aldı. Radyolarda çalmaya başladığı ilk gün twitter'da da #YalnizliginCaresi başlığıyla en çok konuşulan konular arasına giren ve müzik listelerinde hızla yükselen albümün çıkış şarkısı "Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar", Türkiye'nin dijital müzik platformu TTNET Müzik'te de şimdiden zirve ortağı oldu.


Yeni Klip : BURAK EKİNİL'den: "Kadife"
Burak Ekinil

"Balık" adını verdiği albümüyle müzik sektörüne merhaba diyen ve pek çok reklam, film ve dizi müziğinde söz yazarı,besteci ve vokalist olarak imzası bulunan, Türk pop müziğinin genç yeteneklerinden Burak Ekinil albümünün ikinci video klibini çekti: "Kadife"


Yeni Klip : Emir'in yeni klibi: "Veda Gecesi"
Emir

2012 yılının en başarılı albümlerinden birine imza atan EMİR, "Sudan Sebep" ve "Makina"nın ardından “Veda Gecesi" (Koyu yalnızlık) adlı şarkısına, kardeşi Erdi Sevinç yönetmenliğinde klip çekti. Bir sonbahar gecesi, Amsterdam'ın büyülü sokaklarında yaşanan hüzünlü bir ayrılık hikayesinin anlatıldığı klibin görüntü yönetmeni Veli Kuzlu.


Yeni Klip : Ceza: "Türk Marşı"
Ceza

Rap müziğin Türkiye'deki en önemli temsilcilerinden Ceza yine farkını ortaya koydu ve Mozart'ın 1783 yılında Mehter Marşı'ndan esinlenerek yazdığı "Türk Marşı (Rondo alla Turca)"na söz yazdı. Yeni albüm çalışmalarına aralıksız devam eden sanatçı bir sürpriz yaparak klip de çektiği "Türk Marşı"nı hayranlarıyla paylaştı...


Yeni Klip : Ziynet Sali: "Her Şey Güzel Olacak"
Ziynet Sali

Ziynet Sali, DMC etiketi ile yayınlanan albümü "Sonsuz Ol"un yeni video klibini "Her Şey Güzel Olacak" şarkısına çekti. Sözü ve müziği Sinan Akçıl'a, düzenlemesi Ozan Doğulu'ya ait olan şarkıya Nihat Odabaşı yönetmenliğinde sinema filmi tadında klip çeken şarkıcı, klipte Brezilyalı top model Bruno Amaro ile kamera karşısına geçti. Yaklaşık 2 günde tamamlanan klipte derin bir aşk hikayesi anlatıldı.


<   111213141515253545556575859606162636465666768697071727374758595105   >