Menü

Yeni Klip

<   1112131415152535455565758596061626364656667686970717273748494104   >

Yeni Klip : Yalın'dan klip sürprizi: "Olmasa da Olur"
Yalın

Yalın, hayranlarından gelen yoğun istek üzerine "Sen En Güzelsin" albümünün ikinci klibini "OLMASA DA OLUR" adlı şarkısına çekti. Yönetmenliğini Hakan Yonat'ın yaptığı klip çekimlerinde 40 kişi görev aldı. 24 saat süren çekimlerde Yalın'a 3 bayan model eşlik etti.


Yeni Klip : Ebru Polat: "Hani Dünya Tatlısı"
Ebru Polat

Ebru Polat, sözleri Aysel Gürel'e ve müziği Mehmet Erbil Savaş'a ait olan, aranjesini Caner Tepecik'in yaptığı "Hani Dünya Tatlısı" adlı yılların sevilen şarkısı ile yeniden ve yepyeni bir imajla karşınızda!


Yeni Klip : Emre Özdemir feat Ümit Sayın: "Yalanmış"
Emre Özdemirn

EMRE ÖZDEMİR, ilk albümü YUM'un 3. klibini söz ve müziği kendisine ait olan "YALANMIŞ" isimli şarkıya GÜLŞEN AYBABA yönetmenliğinde çekti. Albümde EMRE ÖZDEMİR'e vokal koçluğu da yapan ÜMİT SAYIN'ın sesiyle ayrı bir renk verdiği şarkının düzenlemesi ise BAHADIR TANRIVERMİŞ'e ait.


Yeni Klip : Atakan Ilgazdağ'ın 5. video klibi: "Yanlış Seçim"
Atakan Ilgazdağ

Beko, Vestel, Akbank, Fiat, Panda, Vodafone ve Turkcell gibi pek çok markaya yüzlerce jingle besteleyen, birçok dizi ve filmin müziklerini yapan, Kristal Elma ödüllü ATAKAN ILGAZDAĞ; Sonic_i.d ve Arpej Müzik Yapım etiketi ile "YENİ BİR GÜN" isimli ilk albümünü 2010 yazında yayınladı. İkinci albüm çalışmalarını hızlandıran Atakan Ilgazdağ, yeni albüm öncesi 5. video klibini "Yanlış Seçim" isimli şarkısına çekti.


Yeni Klip : "Yalnız Kuş" Göksel...
Göksel

2012 yılının en iyi albümlerinden biri olarak nitelendirilen "Bende Bi' Aşk Var" ile yükselişine devam eden Göksel, albümün üçüncü video klibini, sözü ve müziği kendisine ait olan "Yalnız Kuş" isimli şarkısına çekti. Albüme adını da veren "Bende Bi' Aşk Var onu hep yanlış kalplere bıraktım..." sözleriyle başlayarak günümüz ilişkilerinin ortak "son"larını naif ve samimi bir dille anlatan şarkının, dinleyiciler tarafından uzun zamandır kliplenmesi istenen video klibi Murat Onbul tarafından çekildi.


Yeni Klip : KIRIKA'dan video klip: "Keçi Kalesi"
Kırıka

Kırıka'nın ikinci albümü "Yılların Ettiğini"den ilk klip "Keçi Kalesi" isimli parçaya çekildi. Emre Sert ve Gözde Yetişkin tarafından hazırlanan "Keçi Kalesi" klibi yaklaşık 2300 fotoğrafın bir araya getirilmesi ile oluşturuldu. Klip, grubun performans videosunun kağıt baskılar haline getirilmesi ve bu fotoğrafların Bayburt'tan Tekirdağ'a, Adana'dan Samsun'a toplam 42 mekanda yeniden fotoğraflandırılması ile meydana getirildi.


Yeni Klip : Özgün: "Dur Gitme"
Özgün

Son albümü "Konu Senden Açılınca"yı geçtiğimiz aylarda müzikseverlerle buluşturan Özgün, albümün ikinci video klibini; sözü ve müziği kendisine ait olan "Dur Gitme" isimli şarkıya çekti. "İnsaf" isimli ilk klip şarkısıyla müzik listelerinin üst sıralarındaki yerini koruyan başarılı sanatçının duygusal şarkısı "Dur Gitme"nin klibi, Ali Demirel'in yönetmenliğinde kısa film tadında gerçekleşti.


Yeni Klip : Cemil Demirbakan: "Bıraktın"
Cemil Demirbakan

Kariyeri boyunca müzik sektöründe bir çok önemli projede yer alan Cemil Demirbakan, "Karışık Kaset" ismini verdiği ilk solo albüm çalışmasının 2. video klibi "Bıraktın"ı müzikseverlerle paylaştı. Bir dönem Yüksek Sadakat grubunun vokalistliğini yapan, daha sonra da yaptığı işlerle müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Cemil Demirbakan, yakın zamanda "Ağladın Ya" ve "Beni Düşünme" şarkılarına Meyra ile yaptığı düetlerle beğeni kazanmıştı...


Yeni Klip : Erdem Kınay'ın ikinci klibi çekildi: "Duman"
Erdem Kınay

Prodüktör ve aranjör Erdem Kınay'ın "Proje" isimli ilk albümünün sözleri Deniz Erten'e, bestesi Erdem Kınay'a ait olan Merve Özbey'in seslendirdiği "Duman" isimli şarkısına, başarılı fotoğraf sanatçısı ve yönetmen Sedat Doğan ile albümün ikinci video klibi çekildi.


Yeni Klip : Kürşat Başar & Berkay Özideş: "Ben Varım"
Kürşat Başar & Berkay Özideş

Gazeteci – yazar ve müzisyen Kürşat Başar geçtiğimiz aylarda Esen Entertainment etiketiyle yayımladığı "Keşke Burada Olsaydın" albümündeki şarkılarını birer birer kliplendirmeye devam ediyor. Albümde Sezen Aksu'dan İlhan Şeşen'e, Erol Evgin'den Levent Yüksel'e sesleri ve muhteşem yorumlarıyla Türk müzik sektöründe hep başarılarından bahsettirmiş isimlerle düet yapan sanatçı ; "Keşke Burada Olsaydın", "Kimse Bilmez", "Üç Kalp" ve "Kayboldum"un ardından genç müzisyenlerden Berkay Özideş ile düet yaptıkları "Ben Varım" şarkısına klip çekti.


<   1112131415152535455565758596061626364656667686970717273748494104   >