Menü

Yeni Klip

<   1112131414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970718191101   >

Yeni Klip : Gökhan Keser'den 5. video klip: "CEKET"
Gökhan Keser

2012 yılında çıkardığı kendi adını taşıyan albümüyle müzikseverlerin karşısına çıkan Gökhan Keser, hem yorumu hem de söz ve besteleriyle müzik sektöründe kalıcı bir isim olacağının sinyallerini vermiş ve müzikseverlerden tam not almıştı. Albümü müzik marketlerdeki yerini almadan önce aynı zamanda albümün prodüktorü de olan Sıla ile birlikte düet yaptıkları "Hadi Ordan" şarkısı ve birlikte rol aldıkları klibi ile çıkış yapan sanatçı birbiri ardına "En Kötü Günümüz Böyle Olsun", "Bazen" ve "Seninle Bozdum" kliplerini yayımladı.


Yeni Klip : Zeynep Mansur: "Yudum Yudum"
Zeynep Mansur

Zeynep Mansur, 4 şarkıdan oluşan ve Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlere sunulan "Yudum Yudum" isimli maxi single çalışmasının ilk klibini Teoman Topçu yönetmenliğinde, söz ve müziği Eflatun'a, düzenlemesi ise Ozan Doğulu'ya ait olan "Yudum Yudum" a çekti. Klipte kullanılan kıyafetler Ezra+Tuba tarafından özel olarak tasarlandı...


Yeni Klip : Demet Akalın'dan "Kalplere İmza"
Demet Akalın

Demet Akalın yeni klibini "Kalbindeki İmza" isimli şarkısına çekti. Müjdat Küpşi'nin yönetmenliğini üstlendiği klibin çekimleri 23 saatte tamamlandı. 10 kişilik dansçı kadrosunun eşlik ettiği Demet Akalın klibinde, Bener Hamamcı'nın stil danışmanlığında birbirinden özel kıyafetler giydi.


Yeni Klip : OĞUZHAN UĞUR'dan rekora koşan yeni klip: "TIN"
Oğuzhan Uğur

Farklı çizgisi, klipleri ve şaşırtıcı sahne performansı ile müzik sektöründe eğlence anlayışına yeni bir soluk getiren Oğuzhan Uğur 5. klibini yayınladı. Her klibi sosyal medyada çok konuşulan Oğuzhan Uğur, geçtiğimiz yıl içerisinde çıkardığı "Çok Şükür" albümünün 5. klibini, Can Sarcan yönetmenliğinde "TIN" şarkısına çekti.


Yeni Klip : Kargo: "Bana Yalan Söylediler"
Kargo

"Gelecekle Randevum Var" isimli albümünü Mart ayında piyasaya süren KARGO, albümün 2. video klibini yayınladı! Albümün çıkış şarkısı olan ve Deniz Özbey Akyüz ile birlikte seslendirdikleri "Beni Bırakma" şarkısı ile kendinden söz ettiren KARGO, şimdi de efsaneleşmiş "Bana Yalan Söylediler" şarkısı ile en beğenilen ve dikkat çeken cover'lar arasında yerini alıyor!


Yeni Klip : Pinhani: "Bir Varmışım, Bir Yokmuşum"
Pinhani

Pinhani'nin onbir şarkıdan oluşan 4. albümü "Canlı Yayın"ın ikinci klibi "Bir Varmışım, Bir Yokmuşum" şarkısına çekildi. Bu şarkı, daha önce Sertab Erener'in 2010'da yayımladığı albümde yer alan 3 Pinhani şarkısından biri. Klip, grubun konser programı esnasında, İzmir ve Çeşme’de gerçekleştirdiği çekimlerin yanı sıra İstanbul'da verdiği albüm gala konserinin görüntülerden oluşmakta


Yeni Klip : Gripin: "Aşk Nereden Nereye"
Gripin

Gripin'in son albümü "Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar"ın merakla beklenen ikinci video klibi, albümde büyük istek alan "Aşk Nereden Nereye" isimli şarkıya çekildi. Grup üyelerinin ayrı ayrı kamera karşısına geçerek performanslarını sergiledikleri klibin başrolünde grubun davulcusu İlker Baliç oynadı. Klipte enstrüman çalmadan oyuncu olarak ilk kez kamera karşısına geçen İlker, oyunculuk performansıyla da göz doldurdu.


Yeni Klip : ELA'dan yeni video klip: "RUHUM CUMARTESİ"
Ela

Pop müziğe alternatif bir soluk getirecek olan ELA'nın, ilk albümü "BİTMESİN" Dokuz Sekiz Müzik ve CES Production etiketi ile geçtiğimiz şubat ayında çıktı. Uzun yıllar Ankara'da "Fresh" isimli grubu ile sahne alan ELA, yıllarca biriktirdiği cümleleri ve melodilerini, ilk albümü "Bitmesin" ile paylaşmaya devam ediyor. Albümden, önce "İnkara Meyilli" şarkısını ve klibini müzikseverlerin beğenisine sunan ELA, şimdi de 2. Klibi "RUHUM CUMARTESİ" ile sevenlerinin karşısına çıkıyor...


Yeni Klip : Hayko Cepkin: "Geç Kaldım"
Hayko Cepkin

Hayko CEPKİN'in "Aşkın Izdırabını..." ismini verdiği albümünün ikinci klibi "GEÇ KALDIM" yayınlandı! Prodüktörlüğünü Murat Aytekin, yönetmenliğini ise Mustafa Özen'in yaptığı klibin çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası'nda 36 kişilik bir ekip ile 28 saatte çekildi. Klipte, animasyonların yanı sıra, Murat Yatman tarafından "matte painting" tekniği kullanıldı. Color Correction ise senior colorist Yücel Kurtul tarafından yapıldı.


Yeni Klip : Gökhan Özen: "Budala"
Gökhan Özen

Gökhan Özen, uzun bir aradan sonra "Milyoner" isimli yeni albümüyle müzik marketlerde yerini aldı ve albümünün ilk klibini "Budala" şarkısına çekti. Klibinin yönetmen koltuğunda da kendisi oturan Gökhan Özen, çekimler sırasında araba tamirhanesinde çalışan kalfayı canlandırdı. Zengin kız - fakir genç temalı yeni klipte Gökhan Özen, tamirhanedeki zengin bir müşterinin arabasını gezmek için bir geceliğine kaçırıyor ve bu sırada bir kıza aşık olup bir maceraya atılıyor.


<   1112131414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970718191101   >