Menü

Yeni Klip

<   11121314142434445464748495051525354555657585960616263646566676869798999   >

Yeni Klip : Burcu Güneş: "Sen Kaybı"
Burcu Güneş

Burcu Güneş son albümünün ikinci video klibini sözü ve müziği Eflatun'a, düzenlemesi Mustafa Ceceli'ye ait olan "Sen Kaybı" isimli şarkısına çekti. Murad Küçük yönetmenliğinde, 45 kişilik ekip ve 15 kişilik cast ekibiyle onsekiz saatte tamamlanan çekimde Burcu Güneş'e, gün batımı saatlerinde Kısırkaya Köyü plajında müzisyen arkadaşları da eşlik etti. Kısa süre içersinde youtube dahil tüm dijital platformlar da 10 milyon tıklamayı geçti.


Yeni Klip : Mehmet Erdem: "Haydi Gel Gidelim"
Mehmet Erdem

Mehmet Erdem, geçtiğimiz yıl albümü müzik marketlerdeki yerini almadan önce müzikseverlerle paylaştığı sözü ve müziği Sezen Aksu imzalı "Hakim Bey" şarkısı ile müzik listelerine damgasını vurdu. Ardından Sony Music etiketiyle "Herkes Aynı Hayatta" albümünü yayımladı ve milyonların beğenisini kazanarak bir fenomen haline geldi. Albümü ile aynı adı taşıyan şarkısı ve klibi ile de hem fiziki satış hem de dijital satış listelerinin zirvesinde kalmaya devam eden Mehmet Erdem, albümün üçüncü video klibi "Haydi Gel Gidelim" için kamera karşısına geçti.


Yeni Klip : Faruk Emre "Gazoz" ile herkesi dans ettirecek!
Faruk Emre

Yaza enerji dolu bir giriş yapan Faruk Emre, bu yaz "Gazoz" ile herkesi dans ettirecek. Albüm öncesi radyolara ulaşan ve dikkat çeken Gazoz sonunda kliplendi! "Haydi Dans" adlı ilk albümünün çıkış şarkısı Gazoz'un klibini son yılların başarılı yönetmeni Şenol Korkmaz çekti ve ortaya görsel olarak çok dikkat çekici bir klip çıktı.


Yeni Klip : Ayhan Günyıl feat. Yaşar: "Gitme Sana Muhtacım"
Ayhan Günyıl feat. Yaşar

Ayhan Günyıl'ın kendi müzik kalitesi ile harmanladığı MA PRODUCTION etiketi ile müzikseverlerle buluşturduğu 3. solo albümünün ilk video klibi, söz ve müziği Selami Şahin, düzenlemesi Burç Şensesli'ye ait olan YAŞAR'ın sesiyle renklendirdiği "Gitme Sana Muhtacım" isimli şarkıya çekildi.


Yeni Klip : Emre Kaya: "Sorma"
Emre Kaya

"Tozlu Yollar" isimli şarkısından sonra "Teşekkür Ederim" ile çıkışını sürdüren Emre Kaya, yeni klibini Sezen Aksu imzalı "Sorma" isimli şarkıya çekti. Zeki Müren, Ayşegül Aldinç, Aydilge ve Sezen Aksu gibi isimlerin de yorumladığı şarkı yaza uygun altyapı ile müzikseverlerin beğenisine sunuldu.


Yeni Klip : Esma Er: "Hayır"
Esma Er

Esma Er'in DMC etiketiyle yayınlanan yeni çalışması "No:2" in 2. video klibi söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait "Hayır" şarkısına çekildi. Raşit Algül'ün yönetmenliğini yaptığı klip, greenbox tekniği kullanılarak red on kamera ile 20 kişilik bir ekibin çalışması ile tamamlandı. 14 saatte tamamlanan klipte 6 farklı kostüm kullanıldı.


Yeni Klip : Gökhan Tepe'nin yeni klibi: "Adı Aşk Olsun"
Gökhan Tepe

16 yıllık müzikal kariyerinde yaptığı albümlerin yanı sıra hit olan besteleri ile de 2013 yılına imzasını atan Gökhan Tepe, yeni klibi için kamera karşısına geçti. Sony Music etiketi ile geçtiğimiz senenin sonunda çıkardığı "Kendim Gibi" albümünde yer alan çıkış şarkısı "Tanrım Dert Vermesin" ve ikinci klibi "Üç Kelime" ile de müzik listelerinin üst sıralarından inmeyen Gökhan Tepe, albümün üçüncü videosunu "Adı Aşk Olsun" isimli şarkıya çekti.


Yeni Klip : Pinhani: "Uçtu Uçtu"
Pinhani

Pinhâni, 4. albümü "Canlı Yayın"ın üçüncü klibini eski bir Bulutsuzluk Özlemi klasiği olan "Uçtu Uçtu"ya çekti. Grup, Türkiye'nin doğusunda gerçekleştirdiği turnede bir yandan da klibin çekimlerini tamamladı.


Yeni Klip : Aydilge'nin yeni klibi "Yine Ben Aşık Oldum" yayında!
Aydilge

Aydilge'nin Dokuzsekiz Müzik etiketiyle yayınlanan "Yalnızlıkla Yaptım" albümünün yeni klibi, "Yine Ben Aşık Oldum" şarkısına çekildi. 4 farklı odanın hazırlandığı ve 22 saate yakın süren çekimde, kalabalık bir oyuncu ve dansçı kadrosu da Aydilge'ye eşlik etti. Gökhan Palas yönetmenliğinde çekilen klipte aşkın tatlı karmaşasını aktarmak üzere sette neredeyse yok yoktu!


Yeni Klip : Gülşen: "Kardan Adam"
Gülşen

Son albümü "Beni Durdursan Mı" ile Türk Popunun zirvesine iyiden iyiye göz diken Gülşen, "Yatcaz Kalkcaz Ordayım"ın ardından ikinci klibini "Kardan Adam"a çekti. Söz ve müziği Gülşen'e, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu'na ait şarkının klip yönetmenliğini ise Koray Birand gerçekleştirdi.


<   11121314142434445464748495051525354555657585960616263646566676869798999   >