Menü

Yeni Klip

<   11121314142434445464748495051525354555657585960616263646566676869798999   >

Yeni Klip : Pentagram: "Apokalips"
Pentagram

Pentagram'ın yeni video klibi, Sony Müzik etiketiyle geçen yıl yayımlanan MMXII albümünün kapanış parçası "Apokalips" için hazırlandı. Yönetmenliğini Hakan Utangaç'ın yaptığı klibin çekimlerinin ilk aşaması, MMXII'nin kapak tasarımı için Dükkan'ül Hayal atölyesinde kurulan sette gerçekleştirildi. Grup performans çekimleri ve montaj aşaması Planad Studio'da tamamlanan çalışmanın görüntü yönetmenliğini Bilal Eroğlu üstlendi.


Yeni Klip : "Ya Ya Ya Ya" kliplendi!
Hande Yener

Hande Yener, Poll Production etiketiyle müzik marketlere sunduğu, klipsiz 23.000.000 rekor seviyede tıklanan "Ya Ya Ya Ya" isimli şarkısına Yunanistan'da Hasan Kuyucu yönetmenliğinde klip çekti. "Ya Ya Ya Ya" parçasının söz ve müziği ünlü sanatçı ve söz yazarı Berksan'a, düzenlemesi ise Turaç Berkay Özer'e ait...


Yeni Klip : Ahmet Özhan: "Son Nebi"
Ahmet Özhan

Ahmet Özhan, Haziran ayında Esen Müzik etiketiyle yayımladığı yeni albümü "Son Nebi" için kamera karşısına geçti. Tasavvuf Müziğinin seçkin eserlerini "SON NEBİ" albümünde bir araya getiren Ahmet Özhan, albümün ilk video klibini, albümle aynı adı taşıyan "SON NEBİ" isimli ilahiye çekti.


Yeni Klip : Arman'dan yeni video klip: "Gitme Dedim"
Arman

Kendi adını taşıyan ilk albümü ile müzik hayatına adım atan ARMAN, 2. video klibini söz ve müziği kendisine ait olan, "GİTME DEDİM" isimli şarkısına çekti. Düzenlemesini Emre Yücelen ve İskender Paydaş'ın yaptığı "Gitme Dedim" şarkısının klibi Gökhan Palas yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : Burcu Güneş: "Sen Kaybı"
Burcu Güneş

Burcu Güneş son albümünün ikinci video klibini sözü ve müziği Eflatun'a, düzenlemesi Mustafa Ceceli'ye ait olan "Sen Kaybı" isimli şarkısına çekti. Murad Küçük yönetmenliğinde, 45 kişilik ekip ve 15 kişilik cast ekibiyle onsekiz saatte tamamlanan çekimde Burcu Güneş'e, gün batımı saatlerinde Kısırkaya Köyü plajında müzisyen arkadaşları da eşlik etti. Kısa süre içersinde youtube dahil tüm dijital platformlar da 10 milyon tıklamayı geçti.


Yeni Klip : Mehmet Erdem: "Haydi Gel Gidelim"
Mehmet Erdem

Mehmet Erdem, geçtiğimiz yıl albümü müzik marketlerdeki yerini almadan önce müzikseverlerle paylaştığı sözü ve müziği Sezen Aksu imzalı "Hakim Bey" şarkısı ile müzik listelerine damgasını vurdu. Ardından Sony Music etiketiyle "Herkes Aynı Hayatta" albümünü yayımladı ve milyonların beğenisini kazanarak bir fenomen haline geldi. Albümü ile aynı adı taşıyan şarkısı ve klibi ile de hem fiziki satış hem de dijital satış listelerinin zirvesinde kalmaya devam eden Mehmet Erdem, albümün üçüncü video klibi "Haydi Gel Gidelim" için kamera karşısına geçti.


Yeni Klip : Faruk Emre "Gazoz" ile herkesi dans ettirecek!
Faruk Emre

Yaza enerji dolu bir giriş yapan Faruk Emre, bu yaz "Gazoz" ile herkesi dans ettirecek. Albüm öncesi radyolara ulaşan ve dikkat çeken Gazoz sonunda kliplendi! "Haydi Dans" adlı ilk albümünün çıkış şarkısı Gazoz'un klibini son yılların başarılı yönetmeni Şenol Korkmaz çekti ve ortaya görsel olarak çok dikkat çekici bir klip çıktı.


Yeni Klip : Ayhan Günyıl feat. Yaşar: "Gitme Sana Muhtacım"
Ayhan Günyıl feat. Yaşar

Ayhan Günyıl'ın kendi müzik kalitesi ile harmanladığı MA PRODUCTION etiketi ile müzikseverlerle buluşturduğu 3. solo albümünün ilk video klibi, söz ve müziği Selami Şahin, düzenlemesi Burç Şensesli'ye ait olan YAŞAR'ın sesiyle renklendirdiği "Gitme Sana Muhtacım" isimli şarkıya çekildi.


Yeni Klip : Emre Kaya: "Sorma"
Emre Kaya

"Tozlu Yollar" isimli şarkısından sonra "Teşekkür Ederim" ile çıkışını sürdüren Emre Kaya, yeni klibini Sezen Aksu imzalı "Sorma" isimli şarkıya çekti. Zeki Müren, Ayşegül Aldinç, Aydilge ve Sezen Aksu gibi isimlerin de yorumladığı şarkı yaza uygun altyapı ile müzikseverlerin beğenisine sunuldu.


Yeni Klip : Esma Er: "Hayır"
Esma Er

Esma Er'in DMC etiketiyle yayınlanan yeni çalışması "No:2" in 2. video klibi söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait "Hayır" şarkısına çekildi. Raşit Algül'ün yönetmenliğini yaptığı klip, greenbox tekniği kullanılarak red on kamera ile 20 kişilik bir ekibin çalışması ile tamamlandı. 14 saatte tamamlanan klipte 6 farklı kostüm kullanıldı.


<   11121314142434445464748495051525354555657585960616263646566676869798999   >