Menü

Yeni Klip

<   1234567891011121314151617181920212232425262728292102   >

Yeni Klip : Birkan Nasuhoğlu'nun merakla beklenen yeni klibi: "GEL"
Birkan Nasuhoğlu

Müzisyen Birkan Nasuhoğlu, geçtiğimiz günlerde GTR Müzik etiketiyle yayımladığı şarkısı "GEL"in video klibini dinleyicisiyle paylaştı. Giden sevgiliye "geri dön" çağrısında bulunan "GEL"in sözü, müziği ve düzenlemesi Birkan Nasuhoğlu imzası taşıyor.


Yeni Klip : Fatma Turgut'tan "Elimde Dünya"nın 4. video klibi: "Unuttum Gitti"
Fatma Turgut

Fatma Turgut, birçok ödül ile başarısı tescillenen ilk solo albümü "Elimde Dünya"nın dördüncü video klibini "Unuttum Gitti" isimli şarkısına çekti. Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde çekilen klipte Fatma Turgut'a şarkının söz ve bestesine imza atan Emre Aydın da eşlik etti.


Yeni Klip : Doğan Duru'nun solo albümünün 2. videosu: "Renkli Reçete"
Doğan Duru

Doğan Duru'nun solo albümü olma özelliğini taşıyan, Pasaj & Garaj Müzik etiketli "Epoch"ta yer alan "Dut"tan sonra şimdi de "Renkli Reçete" şarkısına video klip çekildi.


Yeni Klip : Tuğba Yurt hayranlarını kırmadı, "Sığınak" kliplendi!
Tuğba Yurt Sığınak

Türk Pop Müziği'nin sevilen sesi Tuğba Yurt; sözü Canan Sezgin’e, müziği Beyza Durmaz ve Ali Cem Çehreli'ye, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli'ye ait "Sığınak" şarkısına hayranlarından gelen yoğun istek üzerine Mustafa Özen yönetiminde İstanbul sokaklarında klip çekti.


Yeni Klip : Kenan Doğulu: "Dansa Kaldır"
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu'nun son stüdyo albümü "Vay Be"nin dördüncü video klibi "Dansa Kaldır" isimli şarkıya çekildi. Sözleri ve müziği Doğulu'ya ait olan şarkının yönetmen koltuğunda Resul Karaca yer alıyor.


Yeni Klip : Ezgi Pekel'in yeni klibi: "Şimdi Söyle"
Ezgi Pekel

Ezgi Pekel'in ilk albümünün en sevilen parçalarından "Şimdi Söyle"nin video klibi yayında! "Alice Harikalar Diyarı" temalı ve zengin görsel efektlerin kullanıldığı klibin çekimi, Ozan Sihay ve Tufan Şimşekcan yönetmenliğinde üç farklı mekanda gerçekleşti.


Yeni Klip : Sanem Aydın: "Sen de Yanarsın"
Sanem Aydın

Ses sanatçısı ve astrolog olan Sanem Aydın 2. single çalışması olan "Sen de Yanarsın"ın video klibini yayımladı. Söz ve müziği Sanem Aydın'a ait olan şarkının aranjörlüğünü Sonay Yağız, yönetmenliğini ise Ferhat Kılıç üstlendi.


Yeni Klip : Tuğba Yurt: "Geliyo Geliyo"
Tuğba Yurt

"Sığınak" albümü ile müzik listelerinde adından sıkça söz ettiren Tuğba Yurt, albümünün yeni video klibini söz ve müziği Onurr'a ait olan "Geliyo Geliyo" şarkısına çekti! "Geliyo Geliyo"nun klip yönetmenliğini Mustafa Özen üstlendi.


Yeni Klip : Alpay'dan yeni klip: "Kamyonlar"
Alpay

Birçok müzik eleştirmeninin tüm zamanların en güçlü erkek vokali olarak kabul ettiği Alpay, en son 2012 yılında yayımladığı Pasaj Müzik etiketli albümü "AŞKA DAİR"de yer alan "Kamyonlar" isimli şarkısına video klip çekti!


Yeni Klip : Sibel Can'ın yeni klibi: "Hayat"
Sibel Can

Sibel Can iki yıl aradan sonra sevenleriyle buluşturduğu yeni albümü "Hayat"ın ikinci video klibini söz ve müziği Sinan Akçıl'a, düzenlemesi Mustafa Ceceli'ye ait olan, albüme de adını veren şarkıyı çekti!


<   1234567891011121314151617181920212232425262728292102   >