Menü

Yeni Klip

<   1234567891011121314151617181920212232425262728292102   >

Yeni Klip : Kenan Doğulu: "Dansa Kaldır"
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu'nun son stüdyo albümü "Vay Be"nin dördüncü video klibi "Dansa Kaldır" isimli şarkıya çekildi. Sözleri ve müziği Doğulu'ya ait olan şarkının yönetmen koltuğunda Resul Karaca yer alıyor.


Yeni Klip : Ezgi Pekel'in yeni klibi: "Şimdi Söyle"
Ezgi Pekel

Ezgi Pekel'in ilk albümünün en sevilen parçalarından "Şimdi Söyle"nin video klibi yayında! "Alice Harikalar Diyarı" temalı ve zengin görsel efektlerin kullanıldığı klibin çekimi, Ozan Sihay ve Tufan Şimşekcan yönetmenliğinde üç farklı mekanda gerçekleşti.


Yeni Klip : Sanem Aydın: "Sen de Yanarsın"
Sanem Aydın

Ses sanatçısı ve astrolog olan Sanem Aydın 2. single çalışması olan "Sen de Yanarsın"ın video klibini yayımladı. Söz ve müziği Sanem Aydın'a ait olan şarkının aranjörlüğünü Sonay Yağız, yönetmenliğini ise Ferhat Kılıç üstlendi.


Yeni Klip : Tuğba Yurt: "Geliyo Geliyo"
Tuğba Yurt

"Sığınak" albümü ile müzik listelerinde adından sıkça söz ettiren Tuğba Yurt, albümünün yeni video klibini söz ve müziği Onurr'a ait olan "Geliyo Geliyo" şarkısına çekti! "Geliyo Geliyo"nun klip yönetmenliğini Mustafa Özen üstlendi.


Yeni Klip : Alpay'dan yeni klip: "Kamyonlar"
Alpay

Birçok müzik eleştirmeninin tüm zamanların en güçlü erkek vokali olarak kabul ettiği Alpay, en son 2012 yılında yayımladığı Pasaj Müzik etiketli albümü "AŞKA DAİR"de yer alan "Kamyonlar" isimli şarkısına video klip çekti!


Yeni Klip : Sibel Can'ın yeni klibi: "Hayat"
Sibel Can

Sibel Can iki yıl aradan sonra sevenleriyle buluşturduğu yeni albümü "Hayat"ın ikinci video klibini söz ve müziği Sinan Akçıl'a, düzenlemesi Mustafa Ceceli'ye ait olan, albüme de adını veren şarkıyı çekti!


Yeni Klip : Ezgi Pekel: "Aciz Aziz (Studio Session Video)"
Ezgi Pekel

Geçtiğimiz Ocak ayında ilk albümünü yayınlayan Ezgi Pekel'in yeni teklisi "Aciz Aziz"in studio session klibi yayında! Red Bull Warm Up 2020'de ilk 10'a giren parçanın sözleri Ezgi Pekel'e, müziği Ezgi Pekel ve Aykut Acarlar'a, düzenlemesi Caner Hız'a ait. Dans - pop türündeki "Aciz Aziz"in Bırazer Seydan yönetmenliğinde çekilen klibi, Ezgi Pekel ve orkestra arkadaşlarının performans görüntülerinden oluşuyor.


Yeni Klip : Cazzip Project: "Skyrunner (Journey to Horizon)"
Cazzip Project

Cazzip Project'in Haziran ayında yayınladıkları teklileri "Skyrunner (Journey to Horizon)"ın klibi yayında! Grup üyeleri Aslı Özer, Ertuğrul Biber ve Eren Turgut'un yer aldığı klibin yönetmenliğini İçim Elif Şenol ve Iraz Taşkın üstlendi.


Yeni Klip : Aynur Aydın: "Diğer Yarın"
Aynur Aydın

Aynur Aydın "Emanet Beden" isimli ikinci albümünü "Diğer Yarın" şarkısına çektiği kliple taçlandırıyor. Pandemi döneminde herkesin kendi özüne dönmesi ve iç dünyasına yönelmesinden esinlenilen projede Aynur Aydın, o dönem için skor satış yapan albümün hitlerinden birine klip çekerek kendi geçmişi ile bugünü arasında ki iç sorguyu dinleyicisi ile yaşıyor.


Yeni Klip : İrem Derici'den yeni klip: "Yazsın Bana"
İrem Derici

İrem Derici 2018 yılında çıkardığı "Sabıka Kaydı" albümünden "Yazsın Bana" şarkısını kliplendirdi. İrem Derici, klipsiz bir şekilde YouTube'da 11 milyon dinlenen şarkıyı sevenlerinin yoğun isteği üzerine sürpriz yaparak kliplendirdi.


<   1234567891011121314151617181920212232425262728292102   >