Menü

Yeni Klip

<   1112131414243444546474849505152535455565758596061626364748494104   >

Yeni Klip : Fettah Can: "Kalp Ağrısı"
Fettah Can

Fettah Can'ın 21 yıldır söz yazarı ve besteci olarak devam ettirdiği, yüzlerce hit şarkıya imza attığı müzik kariyeri, yorumculuğu ile de aynı başarıyla devam ediyor. Sanatçının üçüncü stüdyo albümü "Yalanlar Cumhuriyeti", geçtiğimiz aylarda müzikseverlerle buluştu. Albümünün ikinci video klibi "KALP AĞRISI" şarkısına çekildi.


Yeni Klip : Cefi: "Ölene Kadar"
Cefi

Dünyaca ünlü Yunanistanlı starlar Kaiti Garbi ve Angela Dimitriou gibi isimlerin sahnesini paylaşan Cefi'nin "%100 Aşk" adlı üç şarkının yer aldığı maxi-single çalışması, DMC Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. İlk klip şarkısı "%100 Aşk" sonrası ikinci klip için yeniden kamera karşısına geçen Cefi, "Ölene Kadar" ile duygusal anlar yaşatacak. Yönetmenliğini Nalan Aksoy'un, görüntü yönetmenliğini ise Ferit Çetinkaya'nın yaptığı klip, Belgrad Ormanı'nda çekildi. On üç saatte tamamlanan klipte, Cefi'ye Akita cinsi Japon köpeği eşlik etti.


Yeni Klip : Gökhan San'ın yeni klibi: "Ucu Yok"
Gökhan San

Ekim ayında ilk albümü "Makyaj"ı Arpej Yapım etiketiyle yayınlayan ve çıkış şarkısı "Aşkı Dinleyince" ile dikkatleri çeken Türk popunun yeni yıldızı Gökhan San, ikinci video klibini sözü ve müziği kendisine ait olan "Ucu Yok" isimli duygusal şarkısına çekti. Ayrılan bir çiftin hikayesini anlatan klibin yönetmenliğini Gökhan Palas üstlendi. Klipte şarkının aranjörü Serkan Sönmezocak da piyano çalarak rol aldı.


Yeni Klip : Berna Öztürk: "Son Verdim Kalbimin İşine"
Berna Öztürk

Türkiye'nin en tanınmış DJ'lerinden Berna Öztürk, geçtiğimiz günlerde yayımladığı yepyeni single çalışması "Son Verdim Kalbimin İşine" ile yeniden müzikseverlerle buluştu. Ünlü DJ bu kez de kendi enerjisini ekranlara yansıttığı video klibiyle müzik gündemine oturacak.


Yeni Klip : Sanem Aydın: "Kaderin Cilvesi"
Sanem Aydın

"Bitti Derken" isimli maxi single çalışmasını 2011 yılında çıkaran Sanem Aydın, ikinci single çalışması olan "Kaderin Cilvesi" ile yeniden müzikseverlerle buluştu ve geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçip şarkısını kliplendirdi. Gökhan Kaya yönetmenliğinde Bebek ve Kuruçeşme sahilinde çekilen ve iki günde tamamlanan klipte, Sanem Aydın'ı ayrılık acısı yaşayan yalnız bir kadın olarak izleyeceğiz. Söz ve bestesi Sanem Aydın'a ait olan "Kaderin Cilvesi" adlı şarkının düzenlemesi ise Sonay Yağız'a ait.


Yeni Klip : Ayşegül İnci'den Eskişehir'e Özel Klip!
Ayşegül İnci

Daha önce Teoman ve Yalın gibi isimlere sahne grubunda bas gitar çalıp vokalistlik yapan ve 2013 yılında Arpej Yapım etiketiyle Alen Konakoğlu prodüktörlüğünde hazırladığı ilk solo albümü "Zamanı Tamir Eden Adam"ı yayınlayan Ayşegül İnci, üçüncü klip çalışmasını Eskişehir'de gerçekleştirdi.


Yeni Klip : Gökhan Tepe'den "Veda Makamı"na klip!
Gökhan Tepe

Geçtiğimiz yıl Sony Music etiketiyle yayımladığı "Kendim Gibi" albümünün sevilen şarkılarıyla hala müzik listelerinin üst sıralarında yer almaya devam eden Gökhan Tepe, geçtiğimiz günlerde albümün dördüncü video klibi için kamera karşısına geçti.


Yeni Klip : Nedim Kuru'dan anlamlı klip...
Nedim Kuru

Nedim Kuru, Arpej Yapım etiketiyle yayınladığı "Anı Yaşa" isimli ilk albümümün 3. video klibini "Yeni Bir Kitap Aldım" isimli şarkısına çekti. İşitme engelli amcasıyla yaşadığı bir olaydan dolayı etkilenerek Türkiye İşitme Engelliler Milli Federasyonu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ercüment Tanrıverdi'nin de desteği ile klibini işaret diline dikkat çekmek için çekti.


Yeni Klip : Mehmet Erdem: "Acıyı Sevmek Olur Mu?"
Mehmet Erdem

Geçtiğimiz ay Sony Music etiketiyle yayımladığı ikinci solo albümü "Hiç Konuşmadan" ile müzikseverlerle buluşarak; hem fiziki albüm satışlarında, hem de yasal dijital müzik platformlarında zirveye oturan Mehmet Erdem, geçtiğimiz günlerde albümün ilk video klibi "Acıyı Sevmek Olur Mu?" için kamera karşısına geçti.


Yeni Klip : Feridun Düzağaç: "Tek Başına"
Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç DMC etiketiyle yayınlanan "FLU" isimli son albümünde yer alan, söz ve bestesi Fikret Kızılok'a ait "Tek Başına" yorumu için bir performans videosu hazırladı. Feridun Düzağaç, Fikret Kızılok'un anısını yaşatmak ve konserlerin ambiyansına referans olup, geceye ışık tutması amacıyla hazırladığı, Can Salacan'ın yönetmenliğinde çekilen Performans Videosunu kendi Facebook sayfası ve müzik kanallarında dinleyicileri ile buluşturdu.


<   1112131414243444546474849505152535455565758596061626364748494104   >