Menü

Yeni Klip

<   1112131414243444546474849505152535455565758596061626364748494104   >

Yeni Klip : Gece "Yanımda Kal" ile ekranlarda!
Gece

Geçtiğimiz yılın son günlerinde dinleyicilerine sürpriz yaparak, yeni albüm öncesinde "Yanımda Kal" şarkısını müzikseverlerle buluşturan GECE, kısa sürede çok sevilen şarkısını kliplendirdi. Sözü ve müziği GECE'nin solisti Can Baydar imzası taşıyan, akustik gitarlarını ise aynı zamanda GECE'nin önümüzdeki günlerde yayımlanacak olan yeni albümü "İyi Niyetli Bir Gün"ün prodüktörlüğünü de üstlenen Efe Bahadır'ın çaldığı "Yanımda Kal" klibinin yönetmenliğini Gönenç Uyanık, görüntü yönetmenliğini ise Murat Akay üstlendi.


Yeni Klip : Candan Tezel: "Rüzgarla"
Candan Tezel

Uzun yıllar grup müziği yapan ve başarılı işlere imza atmış olan CANDAN TEZEL, müzik hayatına solo albüm ile devam ediyor! Prodüktörlüğünü tamamen kendisinin üstlendiği ve grup soundu dışına çıkan çalışmaların da yer aldığı "HİKAYELER" albümünü EMI Müzik etiketi ile piyasaya süren CANDAN TEZEL, albümün çıkışından önce "Bir Şarkı" teklisini yayınlayarak dikkatleri üzerine çekmişti. Sanatçı, albümün ikinci video klibini ise "RÜZGARLA" adlı şarkısına çekti...


Yeni Klip : Can Atilla: "Cariyeler ve Geceler"
Can Atilla

Hayal dünyamızın kapılarını açtığı benzersiz albümleri, film müzikleri, bale ve klasik müzik eserleri, sahne ve dizi müzikleriyle sanat dünyasının en saygın isimlerinden olan ünlü besteci Can Atilla, geçtiğimiz Eylül ayında Sony Music etiketiyle yayımladığı "İDEA" albümünün ikinci video klibini dinleyicilerle buluşturuyor...


Yeni Klip : Koray Candemir "Ruhum Ayakta" ile ekranlarda!
Koray Candemir

Türk rock müziğinin başarılı temsilcilerinden Koray Candemir, geçtiğimiz Mayıs ayında müzikseverlerle buluşan "Yarım Kalan" albümünün ikinci video klibiyle ekranlardaki yerini aldı. Kendi hikayesi, yaşadıkları ve ruh halinden yola çıkarak hazırladığı "Yarım Kalan" albümünün ilk video klibini "Kalan Giden Benim" şarkısına çeken sanatçı, albümün ikinci video klibi için, sözü ve müziği kendisine ait olan "Ruhum Ayakta" şarkısını seçti.


Yeni Klip : Soner Arıca'nın 53. klip çalışması: "Sonbahar"
Soner Arıca

Soner Arıca'nın "Başka İklimin Çiçekleri" isimli albümünün 4. video klibi "Sonbahar" isimli şarkısına Erkan Nas yönetmenliğinde çekildi. Sonbahar havası yaşadığımız bugünlerde Şile Yeniköy'de mevsimin ve şarkının konseptini anlatan görüntülerin yer aldığı keyifli bir çalışma gerçekleşti.


Yeni Klip : Fettah Can: "Kalp Ağrısı"
Fettah Can

Fettah Can'ın 21 yıldır söz yazarı ve besteci olarak devam ettirdiği, yüzlerce hit şarkıya imza attığı müzik kariyeri, yorumculuğu ile de aynı başarıyla devam ediyor. Sanatçının üçüncü stüdyo albümü "Yalanlar Cumhuriyeti", geçtiğimiz aylarda müzikseverlerle buluştu. Albümünün ikinci video klibi "KALP AĞRISI" şarkısına çekildi.


Yeni Klip : Cefi: "Ölene Kadar"
Cefi

Dünyaca ünlü Yunanistanlı starlar Kaiti Garbi ve Angela Dimitriou gibi isimlerin sahnesini paylaşan Cefi'nin "%100 Aşk" adlı üç şarkının yer aldığı maxi-single çalışması, DMC Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. İlk klip şarkısı "%100 Aşk" sonrası ikinci klip için yeniden kamera karşısına geçen Cefi, "Ölene Kadar" ile duygusal anlar yaşatacak. Yönetmenliğini Nalan Aksoy'un, görüntü yönetmenliğini ise Ferit Çetinkaya'nın yaptığı klip, Belgrad Ormanı'nda çekildi. On üç saatte tamamlanan klipte, Cefi'ye Akita cinsi Japon köpeği eşlik etti.


Yeni Klip : Gökhan San'ın yeni klibi: "Ucu Yok"
Gökhan San

Ekim ayında ilk albümü "Makyaj"ı Arpej Yapım etiketiyle yayınlayan ve çıkış şarkısı "Aşkı Dinleyince" ile dikkatleri çeken Türk popunun yeni yıldızı Gökhan San, ikinci video klibini sözü ve müziği kendisine ait olan "Ucu Yok" isimli duygusal şarkısına çekti. Ayrılan bir çiftin hikayesini anlatan klibin yönetmenliğini Gökhan Palas üstlendi. Klipte şarkının aranjörü Serkan Sönmezocak da piyano çalarak rol aldı.


Yeni Klip : Berna Öztürk: "Son Verdim Kalbimin İşine"
Berna Öztürk

Türkiye'nin en tanınmış DJ'lerinden Berna Öztürk, geçtiğimiz günlerde yayımladığı yepyeni single çalışması "Son Verdim Kalbimin İşine" ile yeniden müzikseverlerle buluştu. Ünlü DJ bu kez de kendi enerjisini ekranlara yansıttığı video klibiyle müzik gündemine oturacak.


Yeni Klip : Sanem Aydın: "Kaderin Cilvesi"
Sanem Aydın

"Bitti Derken" isimli maxi single çalışmasını 2011 yılında çıkaran Sanem Aydın, ikinci single çalışması olan "Kaderin Cilvesi" ile yeniden müzikseverlerle buluştu ve geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçip şarkısını kliplendirdi. Gökhan Kaya yönetmenliğinde Bebek ve Kuruçeşme sahilinde çekilen ve iki günde tamamlanan klipte, Sanem Aydın'ı ayrılık acısı yaşayan yalnız bir kadın olarak izleyeceğiz. Söz ve bestesi Sanem Aydın'a ait olan "Kaderin Cilvesi" adlı şarkının düzenlemesi ise Sonay Yağız'a ait.


<   1112131414243444546474849505152535455565758596061626364748494104   >