Menü

Yeni Klip

<   11121313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960708090100   >

Yeni Klip : Zeynep: "Yalan Dolan"
Zeynep

Zeynep'in yeni klibi "Yalan Dolan" isimli şarkısına çekildi. Klibin yönetmenliğini Deniz Yamak ve Ahmet Korhan KIRIK üstlendi. 3 ay gibi uzun bir çalışma sonucu oluşan klip "Stop motion" formatında karma tekniği kullanılarak onbinden fazla fotoğrafın hareketlendirilmesinden oluşturularak yapıldı. Bu tarz bir çalışma Türk Müzik piyasasında ilk kez yer alıyor...


Yeni Klip : Hülya Avşar'dan yeni klip: "A Benim Akılsızım"
Hülya Avşar

Hülya Avşar'ın "Aşk Büyükse" albümünün 3. video klibi söz ve müziği Cansu Kurtçu'ya ait olan "A Benim Akılsızım" isimli şarkısına çekildi. Belgrad ormanlarında çekilen klibin yönetmenliğini Kemal Başbuğ yaptı. Hülya Avşar, kendi kliplerinde ilk defa bir erkek oyuncu ile kamera karşısına geçti. Klip için erkek oyuncu üzerine çok düşünülüp Pamir Pekin'e karar verildi.


Yeni Klip : Aydın Kurtoğlu "Köle" Video Klip
Aydın Kurtoğlu

Aydın Kurtoğlu'nun ilk çalışması "Köle" BSK Yapım etiketi ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Sözleri ve bestesi Nida Ünsal'a, aranjörlüğü ise Serkan Balkan'a ait olan "Köle" isimli şarkıda Hande Ünsal da vokallerde Aydın Kurtoğlu'na eşlik etti.


Yeni Klip : Ali Altay'dan yaza özel "Yanarım"
Ali Altay

"Şarkılar ruhun aynasıdır, kendimizden bir şeyler bulduğumuz yürek dilinin acı tatlı anlatımıdır" diyen Ali Altay, 2014 yılı Şubat ayında "İşte Hayat" adlı çalışmasında yer alan "Yanarım" şarkısının yaza özel yeni versiyonunu kliplendirdi.


Yeni Klip : Sıla'nın yeni klibi: "Yabancı"
Sıla

"Yeni Ay" albümünün ilk video klibi “Vaziyetler” ile müzik dünyasının gündemine oturan Sıla, albümün ikinci video klibi için; sözleri kendisine, müziği Efe Bahadır'a, düzenlemesi ise İskender Paydaş'a ait olan "Yabancı" şarkısını seçti.


Yeni Klip : PİT10: "Beni Bilmiyorsun"
Pit10

Pit10'nun ikinci video klibi "Beni Bilmiyorsun" yayınlandı. Bir yayın grubu yöneticisinin sadece kişisel zevkinden dolayı bütün "RAP" şarkılarını kendi TV kanalında yasaklaması ve şarkıların içinden RAP bölümlerini kesip yayınlamasına tepki olarak Pit10'nun yaptığı şarkı "Beni Bilmiyorsun" büyük ilgi görüyor. Nakarat kısmında "Başka kanalı dinliyorsan, Doğru kanalı izlemiyorsan beni bilmiyorsun" gibi sözleri olan şarkıya Kral Pop TV Sponsor oldu. Albümünde Mustafa Ceceli, Emre Altuğ, Özgün, Zey gibi isimlerle düet şarkıları olan Pit10, Türkçe Rap müziğin yeni kralı olarak gösteriliyor.


Yeni Klip : Deha Bilimlier'in yeni video klibi: "Alayına İsyan"
Deha

Deha Bilimlier geçtiğimiz yıl sektöre sunduğu,"Mutasyon" ismini verdiği albümünün 4. teklisi "Alayına İsyan" için alışılmış dışında bir video klip çalışmasına imza attı. Sözü ve müziği Mert Ekren imzalı "Alayına İsyan" isimli şarkı için bambaşka bir video çalışmasına imza atan Deha Bilimlier, yeni video klibinde Türkiye'de uzun zamandır toplum arasında yer alan tabu ve önyargıları konu aldı.


Yeni Klip : Hakan Peker "Mütemadiyen"i kliplendirdi!
Hakan Peker

Hakan Peker, yeni şarkısı "Mütemadiyen"in klip çekimlerinde Özge Ulusoy ile kamera karşısına geçti. "Yok Böyle Dans" yarışmasında beraber yarışan ikili, klipte ihanet sebebiyle ayrılan iki sevgiliyi canlandırdı.


Yeni Klip : Dilek Arman'dan yeni klip: "Ömrümüzün Baharı"
Dilek Arman

Geçtiğimiz günlerde DNK Prodüksiyon etiketi ile müzikseverlerin beğenisine sunulan, Dilek Arman'ın hayata dair gerçek duygularını ile yaşanmışlıklarını aktardığı ve zamansız veda eden sevgiliye atfettiği "Doğum Günü" isimli albümü dikkat çekmeyi başardı. Kral TV ve bir çok müzik kanalında ilgi ile izlenen Dilek Arman'n "Doğum Günü" isimli klibi Kral TV'de son iki haftada en çok istek alan klip unvanını elde etmeyi başardı.


Yeni Klip : Asya: "Kalbim Dayan"
Asya

Asya "Aşk İz Bırakır" isimli yeni albümünün şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. Prodüktörlüğünü Asya'nın, yapımcılığını DMC'nin yaptığı albümün ikinci video klip şarkısı olarak, söz ve bestesi Asya'ya düzenlemesi Erdem Kınay'a ait "Kalbim Dayan (Sevdiğim Adam)" seçildi. Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde, Sirkeci Garı'nda çekilen video klibin çekimleri 12 saat sürdü. 35 kişilik ekibin görev aldığı video klipte, Sirkeci Garı'nın tarihi dokusu ve lokomotifleri dekor olarak kullanıldı.


<   11121313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960708090100   >