Menü

Yeni Klip

<   12345678910111213141516171819202131415161718191101   >

Yeni Klip : Alpay'dan yeni klip: "Kamyonlar"
Alpay

Birçok müzik eleştirmeninin tüm zamanların en güçlü erkek vokali olarak kabul ettiği Alpay, en son 2012 yılında yayımladığı Pasaj Müzik etiketli albümü "AŞKA DAİR"de yer alan "Kamyonlar" isimli şarkısına video klip çekti!


Yeni Klip : Sibel Can'ın yeni klibi: "Hayat"
Sibel Can

Sibel Can iki yıl aradan sonra sevenleriyle buluşturduğu yeni albümü "Hayat"ın ikinci video klibini söz ve müziği Sinan Akçıl'a, düzenlemesi Mustafa Ceceli'ye ait olan, albüme de adını veren şarkıyı çekti!


Yeni Klip : Ezgi Pekel: "Aciz Aziz (Studio Session Video)"
Ezgi Pekel

Geçtiğimiz Ocak ayında ilk albümünü yayınlayan Ezgi Pekel'in yeni teklisi "Aciz Aziz"in studio session klibi yayında! Red Bull Warm Up 2020'de ilk 10'a giren parçanın sözleri Ezgi Pekel'e, müziği Ezgi Pekel ve Aykut Acarlar'a, düzenlemesi Caner Hız'a ait. Dans - pop türündeki "Aciz Aziz"in Bırazer Seydan yönetmenliğinde çekilen klibi, Ezgi Pekel ve orkestra arkadaşlarının performans görüntülerinden oluşuyor.


Yeni Klip : Cazzip Project: "Skyrunner (Journey to Horizon)"
Cazzip Project

Cazzip Project'in Haziran ayında yayınladıkları teklileri "Skyrunner (Journey to Horizon)"ın klibi yayında! Grup üyeleri Aslı Özer, Ertuğrul Biber ve Eren Turgut'un yer aldığı klibin yönetmenliğini İçim Elif Şenol ve Iraz Taşkın üstlendi.


Yeni Klip : Aynur Aydın: "Diğer Yarın"
Aynur Aydın

Aynur Aydın "Emanet Beden" isimli ikinci albümünü "Diğer Yarın" şarkısına çektiği kliple taçlandırıyor. Pandemi döneminde herkesin kendi özüne dönmesi ve iç dünyasına yönelmesinden esinlenilen projede Aynur Aydın, o dönem için skor satış yapan albümün hitlerinden birine klip çekerek kendi geçmişi ile bugünü arasında ki iç sorguyu dinleyicisi ile yaşıyor.


Yeni Klip : İrem Derici'den yeni klip: "Yazsın Bana"
İrem Derici

İrem Derici 2018 yılında çıkardığı "Sabıka Kaydı" albümünden "Yazsın Bana" şarkısını kliplendirdi. İrem Derici, klipsiz bir şekilde YouTube'da 11 milyon dinlenen şarkıyı sevenlerinin yoğun isteği üzerine sürpriz yaparak kliplendirdi.


Yeni Klip : Murat Evgin: "Aşk Her Şeye Rağmen - Amor a Pesar de Todo"
Murat Evgin

Söz yazarı ve besteci Murat Evgin geçtiğimiz ay İspanyolca, Boşnakça, Litvanca, Türkçe olmak üzere 4 dilde hazırlanan kapağıyla 20 ülkede müzikseverlerle buluşturduğu "Yaralı Kuşlar" soundtrack albümünü kliplendirdi.


Yeni Klip : Fatma Turgut: "Palavra"
Fatma Turgut

Fatma Turgut, Cumhuriyet tarihinin ilk kadın söz yazarı ve Türk Pop Müziği'nin yapı taşlarından Fikret Şeneş'e saygı albümü "Kimler Geldi Kimler Geçti, Vol. 1 (Fikret Şeneş Şarkıları)" için seslendirdiği "Palavra" şarkısını kliplendirdi.


Yeni Klip : TNK: "Sirenler"
TNK

TNK, "Sirenler" adlı şarkısının klibini müzikseverlerle buluşturdu. TNK'nin 2019 yılında yayınlanan "Kanatlarımdan Tutma" albümünün ikinci video klibi, "Sirenler" adlı şarkıya çekildi.


Yeni Klip : Zen-G & Asil: "Girme Kanıma"
Zen-G & Asil

Sevilen Türkçe rap ikilisi Tahribad-ı İsyan'ın kurucuları Zen-G ve Asil; Zen-G'nin merakla beklenen yeni albümünün ayak seslerinden "GİRME KANIMA" ile YouTube trendler listesine üst sıradan giriş yaptı.


<   12345678910111213141516171819202131415161718191101   >