Menü

Yeni Klip

<   12345678910111213141516171819202131415161718191101   >

Yeni Klip : Serhat Kiremitçi'nin 2. video klibi: "Bu Aşk Beni Öldürüyor"
Serhat Kiremitçi

Serhat Kiremitçi'nin "Aman" Ep'sinin ikinci video klibi, Kanada'nın Ottawa şehrinde, -30 derecede, donmuş nehir üzerinde "Bu Aşk Beni Öldürüyor" şarkısına çekildi.


Yeni Klip : Gülden: "Hiç Sevmedin Diyelim"
Gülden

Gülden, DMC etiketli "Müdavim" akustik projesinin 5. video klibi olan "Hiç Sevmedin Diyelim"i yayımlıyor. Söz ve müziği Gülden'e ait olan şarkının düzenlemesi Özgür Abbak tarafından yapıldı. Video klibi ise İzzet Başlak yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : Ali Özsoy'dan anlamlı klip: "Serüven"
Ali Özsoy

Ali Özsoy son single çalışması "Serüven"in video klibinde sokakta yaşayan insanların pandemi döneminde yaşadıkları zorluklara dikkat çekti. Özsoy, söz ve müziği kendisine ait olan şarkısının klibinde 20 yıldır Beyoğlu'nda sokakta yaşayan Asım'ın pandemi döneminde sokağa çıkma yasağında yaşadığı zorlukları klibinde yansıttı.


Yeni Klip : Gökhan Türkmen: "Yalnızım Ulan"
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen, "Romantik" albümünde yer alan "Yalnızım Ulan" şarkısını kliplendirerek 14 Şubat Sevgililer Günü'nde aşka düşen yalnızlara sahip çıktı!


Yeni Klip : Gülden: "Kıymetimi Bilen mi Var"
Gülden

Gülden, DMC etiketiyle müzikseverlerle buluşan ve tüm şarkılarını kliplendirdiği "Müdavim" projesinden "Kıymetimi Bilen mi Var" isimli şarkısının video klibini yayımladı.


Yeni Klip : Gülben Ergen: "Ben Buralardan Gidicem"
Gülben Ergen

Her çıkardığı albümünde bugüne kadar pek çok hit şarkıya imza atan Gülben Ergen çıktığı andan itibaren zirvedeki yerini koruyan son albümünü "Seni Kırmışlar"ın ikinci klibini Murat Joker yönetmenliğinde "Ben Buralardan Gidicem" şarkısına çekti.


Yeni Klip : Özge Doğru: "Sevecek Günler Var Daha"
Özge Doğru

İlk single çalışması "Velhasıl" ile pop müziğine farklı bir soluk getiren, dört şarkılık EP'si "Mutlu Son" ile büyük beğeni toplayan, aynı zamanda ayakta kanun çalan ilk bayan kanun sanatçısı olan Özge Doğru, usta isimlerden destek alarak hazırladığı "Cellat" albümünün favori şarkısı "Sevecek Günler Var Daha"yı müzikseverlerle buluşturdu.


Yeni Klip : Yavuz Çetin "Bul Beni" yayında!
Yavuz Çetin

Türkiye'nin en önemli blues gitaristlerinden Yavuz Çetin, yayınladığı son albümü "Satılık"ta yer alan "Bul Beni" parçasının klibiyle hayranlarıyla buluşuyor.


Yeni Klip : Tarkan: "Hodri Meydan"
Tarkan

Tarkan'ın DMC etiketiyle yayımlanan son albümü "10"un yeni video klibi söz ve müziği Tarkan'a, düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu'na ait "Hodri Meydan" isimli şarkısına çekildi.


Yeni Klip : Gülden "Mendil Akustik" yayında!
Gülden

Gülden, DMC etiketiyle yayımladığı akustik projesi "Müdavim"in çıkış şarkısı "Unutur Muyum"un hemen ardından hayranlarının yoğun isteği üzerine söz ve müziği kendisine ait olan "Mendil" şarkısının akustik versiyonuna çektiği klibi, 2020'nin son günlerinde müzikseverlere yeni yıl hediyesi olarak armağan etti.


<   12345678910111213141516171819202131415161718191101   >