Menü

Yeni Klip

<   123456789101112131415161718192030405060708090100   >

Yeni Klip : Zen-G & Asil: "Girme Kanıma"
197 okunma
Zen-G & Asil

Sevilen Türkçe rap ikilisi Tahribad-ı İsyan'ın kurucuları Zen-G ve Asil; Zen-G'nin merakla beklenen yeni albümünün ayak seslerinden "GİRME KANIMA" ile YouTube trendler listesine üst sıradan giriş yaptı.


Yeni Klip : Yaşlı Amca: "Nilüfer"
203 okunma
Yaşlı Amca

Yaşlı Amca Garaj Müzik etiketli kendi adlarını taşıyan üçüncü stüdyo albümlerinin tek cover şarkısı "Nilüfer"in video klibini yayımladı. Sözleri Murathan Mungan'a, bestesi Sunay Özgür'e ait parçanın düzenlemesi ise Yaşlı Amca tarafından gerçekleştirildi.


Yeni Klip : Erol Evgin feat. Demet Sağıroğlu: "Yeter"
336 okunma
Erol Evgin feat. Demet Sağıroğlu

Türk Pop Müziği'nin efsane ismi Erol Evgin, "Altın Düetler 2" albümündeki şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. Sanatçı Demet Sağıroğlu'yla birlikte seslendirdiği; söz ve müziği Sezen Aksu'ya, düzenlemesi İskender Paydaş'a ait olan "Yeter" şarkısının stüdyo okumalarındaki özel görüntülerden hazırlanan video klibini müzikseverlerle buluşturdu.


Yeni Klip : Zakkum'dan yeni klip: "Elveda"
214 okunma
Zakkum

Zakkum, "DUBLE" serisininin ilk video klibi "Elveda" için kamera karşısına geçti. Çekimleri, İstanbul Hangarist platosunda gerçekleştirilen klibin konusu şarkının stüdyoda oluşturulmasından itibaren geçen süreci anlatıyor.


Yeni Klip : Funda Arar: "Vasiyet"
347 okunma
Funda Arar

Güçlü yorumcu Funda Arar, 13. albümü "Doldur Yüreğimi"nin ikinci klibini "Vasiyet" isimli şarkısına çekti. Sözleri Günay Çoban'a, müzik ve düzenlemesi Febyo Taşel'e ait olan şarkının video klibi için evinin kapılarını yönetmen Murat Joker ve ekibine açan Funda Arar, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına bağlı kalarak, yaklaşık 11 saatte çekimi tamamladı.


Yeni Klip : Ege: "Sen Var Ya"
194 okunma
Ege

Aşk şarkılarının güçlü ismi Ege, "Sen Var Ya" parçasını kliplendirdi. "İsyan" albümünde yer alan "Sen Var Ya" şarkısına sürpriz bir klip hazırlayan Ege, müzikseverlerle buluşturdu. Söz ve müziği sanatçının kendisine ait olan şarkının klibi, birçok farklı çiftin görüntüsüyle oluşturuldu.


Yeni Klip : Erol Evgin feat. Kalben: "Bizim Tango"
253 okunma
Erol Evgin feat. Kalben

Erol Evgin "Altın Düetler 2" albümünde kendine has tarzı ve şarkılarıyla çok sevilen Kalben ile birlikte seslendirdikleri; sözleri Çiğdem Talu'ya, müziği Melih Kibar'a, düzenlemesi İskender Paydaş'a ait olan "Bizim Tango" isimli şarkısının stüdyo okumalarındaki özel görüntülerden hazırlanan video klibini bugün müzikseverlerle buluşturdu.


Yeni Klip : Kalben'in yeni klibi: "Avrupa Var, Amerika Var"
201 okunma
Kalben

Kalben "Kalp Hanım" isimli son albümünün ilk klibini "Avrupa Var Amerika Var" isimli şarkısına çekti. Klip Kalben'in telefonu ile çektiği videoların Doruk Kaya tarafından kurgulanmasıyla ortaya çıktı.


Yeni Klip : Aslı Gökyokuş feat. Nev & Ferman Akgül: "Mış Gibi"
295 okunma
Aslı Gökyokuş

Türk Rock Müziği'nin güçlü kadın vokallerinden Aslı Gökyokuş'un "Dünya" isimli son albümünde yer alan, Ferman Akgül ve Nev ile birlikte seslendirdikleri "Mış Gibi" parçasına sürpriz bir video klip hazırlandı.


Yeni Klip : Kenan Doğulu'dan yeni klip: "Vay Be"
310 okunma
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu, Nisan ayında yayınladığı "Bizimdir" şarkısının ardından, son stüdyo albümüne ismini veren "Vay Be" şarkısının klibi ile izleyicileriyle buluşuyor!


<   123456789101112131415161718192030405060708090100   >