Menü

Yeni Klip

<   11112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142435363738393103   >

Yeni Klip : Deniz Seki'nin yeni video klibi: "Hayat İmdat"
Deniz Seki

Yorumuyla olduğu kadar söz yazarı ve besteci kimliğiyle de tüm albümlerinde kendi imzası bulunan Deniz Seki'nin "İz" adını verdiği projesinde yer alan "Hayat İmdat" şarkısına klip çekildi. Ekip ve oyuncuların hiçbir ücret almadan gönüllü çalıştığı klip Türk Müzik Endüstrisi'nin lider müzik yayın kuruluşu Kral Pop TV tarafından Deniz Seki'ye hediye olarak gerçekleştirildi.


Yeni Klip : Demet Akalın'dan yeni klip: "Ah Ulan Sevda"
Demet Akalın

Demet Akalın, 2016'nın son günlerinde ünlü yönetmen Nihat Odabaşı'nın kamerasının karşısına geçerek radyolarda en çok istek alan "Ah Ulan Sevda" şarkısını kliplendirdi. Söz ve bestesi Ayla Çelik, müziği Gökhan Tepe; düzenlemesi Erhan Bayrak imzası taşıyan "Ah Ulan Sevda"nın klip çekimleri tarihi Cağaloğlu Hamamı'nda gerçekleşti.


Yeni Klip : Aslı Demirer: "Dünyanın En Aşk Yeri"
Aslı Demirer

Aslı Demirer, 5 şarkıdan oluşan ilk mini albümüne ismini verdiği ve aynı zamanda albümün çıkış şarkısı olan "Dünyanın En Aşk Yeri" isimli çalışmasını kliplendirdi. "Dünyanın En Aşk Yeri" şarkısının video klibi, Murat Joker yönetmenliğinde eğlenceli, enerjik ve bol dans performansları ile bir günde VSG stüdyolarında çekildi. Görüntü yönetmenliğini Varol Şahin'in üstlendiği klipte profesyonel altı dansçı performansları ile genç sanatçıya eşlik etti.


Yeni Klip : Türk Pop Müziği'nin Kralı Serdar Ortaç'tan yeni klip: "ABİ"
Serdar Ortaç

Serdar Ortaç geçtiğimiz yaz Emre Müzik etiketiyle çıkardığı "Gıybet" albümünün 3. video klibini "ABİ" şarkısına çekti. Albümün en beğenilen şarkılarından olan "ABİ"nin sözleri ünlü sanatçı Ayla Çelik ve Serdar Ortaç, müziği Emrah İş, Nurettin Çolak ve Serdar Ortaç imzası taşırken, şarkının düzenlemesi ise başarılı aranjör Suat Aydoğan tarafından yapıldı.


Yeni Klip : Flört'ün yeni video klibi: "Ağlamak Yok"
Flört

Ozan Kotra, Ata Akdağ, Çağatay Kehribar ve Hakan Çağlar'dan oluşan Flört'ün Pasaj Müzik etiketli "Aşk Böyleymiş Meğer" albümünün 2. video klibi, grup üyelerinden Ata Akdağ'ın söylediği "Ağlamak Yok" şarkısına çekildi. Bu videoda her bir Flört'ün şarkı yazarı ve solist olduğuna bir kez daha şahit oluyoruz...


Yeni Klip : BORA DURAN'dan Ümit Besen ile sürpriz düet: "Nikah Masası"
Ümit Besen

"Başka" albümü projesi ile birbirinden değerli yorumcularla seslendirdiği düetleri kliplendiren Ümit Besen, Pamela Spence ile seslendirdiği "Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi" düetinin başarısının ardından şimdi de Bora Duran ile klasikleşen şarkılarından biri olan "Nikah Masası" düetini kliplendirdi.


Yeni Klip : Berkay'dan yeni klip: "Yorgun Yıllarım"
Berkay

Yaz başında çıkardığı arabesk klasiklerinden oluşan konsept albümü "AraBest" ile milyonların gönlünü bir kez daha fetheden Berkay, albümün ikinci klibini en çok istek alan şarkısı "Yorgun Yıllarım"a çekti. Nihat Odabaşı'nın yönetmenliğinde çekilen klip çarpıcı görselliğiyle beğeni toplayacak...


Yeni Klip : Ömür Gedik: "Ölümsüz Aşk"
Ömür Gedik

Ömür Gedik, DMC etiketiyle çıkan "Aşk Mı Dedin" adlı maxi single'ın ikinci şarkısı olan, söz ve müziği kendine ait "Ölümsüz Aşk" şarkısına Kubilay Kasap yönetmenliğinde klip çekti. Klip için değiştirdiği saç rengi ve Fransız kadını stiliyle öncekilerden farklı, sıra dışı bir imajla kamera karşısına geçen Gedik'e Arjantinli model Esteban Perdome eşlik etti.


Yeni Klip : Gökhan Özen: "Korkak"
Gökhan Özen

Geçtiğimiz günlerde 36. yaş gününü sade bir kutlamayla çocuklarıyla baş başa geçiren Gökhan Özen, bu özel günde hem kendisine hem de hayranlarına "Korkak" isimli şarkısının yeni video klibini armağan etti. Kariyeri boyunca bestelediği ve yorumladığı "Duman Gözlüm", "Herşeyde Biraz Sen Varsın", "Ne Farkeder", "Sana Yine Muhtacım" gibi hit slowları hafızalara kazınan Gökhan Özen, "Maske" albümünün dördüncü video klibini "Korkak"a çekti.


Yeni Klip : Fettah Can'ın yeni klibi: "Olan Bize Oldu"
Fettah Can

Türkiye'nin önemli söz yazarı, besteci, yorumcu ve aranjörlerinden Fettah Can, kariyerinin dördüncü solo albümü "Sen En Çok Aşksın"ın ikinci video klibini "Olan Bize Oldu" şarkısına çekti. Söz, beste ve düzenlemesi Fettah Can'a ait olan "Olan Bize Oldu"nun video klibini İmre Haydaroğlu yönetti.


<   11112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142435363738393103   >