Menü

Yeni Klip

<   11112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142435363738393103   >

Yeni Klip : Ayla Çelik'ten "Aynalı Dolap"
Ayla Çelik

Türk Pop Müziği'ne kazandırdığı sayısız hit şarkıyla adından sıkça söz ettiren ve Sony Music Türkiye etiketi ile yayımlanan albümü "BEN" ile en çok dinlenilenler arasında yer alan Ayla Çelik, albümünün dördüncü klibi "Aynalı Dolap" ile izleyicilerin karşısına çıkıyor...


Yeni Klip : Mehmet Erdem'den yeni klip: "Hepsi Benim Yüzümden"
Mehmet Erdem

Başarılı müzisyen Mehmet Erdem, Sony Music etiketiyle yayınladığı son albümünün üçüncü klibini, albüme adını veren "Hepsi Benim Yüzümden" şarkısına çekti. Müzik kariyerine adım attığı günden beri sayısız konsere imza atan ve şarkılarıyla listelerde zirveden inmeyen Türk müziğinin önemli isimlerinden Mehmet Erdem'in yeni klibi, sözü ve müziği Cihan Güçlü'ye, düzenlemesi ise Alper Atakan'a ait olan "Hepsi Benim Yüzümden"e çekildi.


Yeni Klip : Yılmaz Morgül: "İstanbul Olmaz Olsun"
Yılmaz Morgül

Türk Sanat Müziği'nin renkli kişiliği ve güçlü sesi Yılmaz Morgül durmak bilmiyor. Yoğun çalışma temposuna rağmen ikinci single çalışmasının, ikinci klibini de çekti: "İstanbul Olmaz Olsun".


Yeni Klip : Deniz Seki'nin yeni video klibi: "Hayat İmdat"
Deniz Seki

Yorumuyla olduğu kadar söz yazarı ve besteci kimliğiyle de tüm albümlerinde kendi imzası bulunan Deniz Seki'nin "İz" adını verdiği projesinde yer alan "Hayat İmdat" şarkısına klip çekildi. Ekip ve oyuncuların hiçbir ücret almadan gönüllü çalıştığı klip Türk Müzik Endüstrisi'nin lider müzik yayın kuruluşu Kral Pop TV tarafından Deniz Seki'ye hediye olarak gerçekleştirildi.


Yeni Klip : Demet Akalın'dan yeni klip: "Ah Ulan Sevda"
Demet Akalın

Demet Akalın, 2016'nın son günlerinde ünlü yönetmen Nihat Odabaşı'nın kamerasının karşısına geçerek radyolarda en çok istek alan "Ah Ulan Sevda" şarkısını kliplendirdi. Söz ve bestesi Ayla Çelik, müziği Gökhan Tepe; düzenlemesi Erhan Bayrak imzası taşıyan "Ah Ulan Sevda"nın klip çekimleri tarihi Cağaloğlu Hamamı'nda gerçekleşti.


Yeni Klip : Aslı Demirer: "Dünyanın En Aşk Yeri"
Aslı Demirer

Aslı Demirer, 5 şarkıdan oluşan ilk mini albümüne ismini verdiği ve aynı zamanda albümün çıkış şarkısı olan "Dünyanın En Aşk Yeri" isimli çalışmasını kliplendirdi. "Dünyanın En Aşk Yeri" şarkısının video klibi, Murat Joker yönetmenliğinde eğlenceli, enerjik ve bol dans performansları ile bir günde VSG stüdyolarında çekildi. Görüntü yönetmenliğini Varol Şahin'in üstlendiği klipte profesyonel altı dansçı performansları ile genç sanatçıya eşlik etti.


Yeni Klip : Türk Pop Müziği'nin Kralı Serdar Ortaç'tan yeni klip: "ABİ"
Serdar Ortaç

Serdar Ortaç geçtiğimiz yaz Emre Müzik etiketiyle çıkardığı "Gıybet" albümünün 3. video klibini "ABİ" şarkısına çekti. Albümün en beğenilen şarkılarından olan "ABİ"nin sözleri ünlü sanatçı Ayla Çelik ve Serdar Ortaç, müziği Emrah İş, Nurettin Çolak ve Serdar Ortaç imzası taşırken, şarkının düzenlemesi ise başarılı aranjör Suat Aydoğan tarafından yapıldı.


Yeni Klip : Flört'ün yeni video klibi: "Ağlamak Yok"
Flört

Ozan Kotra, Ata Akdağ, Çağatay Kehribar ve Hakan Çağlar'dan oluşan Flört'ün Pasaj Müzik etiketli "Aşk Böyleymiş Meğer" albümünün 2. video klibi, grup üyelerinden Ata Akdağ'ın söylediği "Ağlamak Yok" şarkısına çekildi. Bu videoda her bir Flört'ün şarkı yazarı ve solist olduğuna bir kez daha şahit oluyoruz...


Yeni Klip : BORA DURAN'dan Ümit Besen ile sürpriz düet: "Nikah Masası"
Ümit Besen

"Başka" albümü projesi ile birbirinden değerli yorumcularla seslendirdiği düetleri kliplendiren Ümit Besen, Pamela Spence ile seslendirdiği "Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi" düetinin başarısının ardından şimdi de Bora Duran ile klasikleşen şarkılarından biri olan "Nikah Masası" düetini kliplendirdi.


Yeni Klip : Berkay'dan yeni klip: "Yorgun Yıllarım"
Berkay

Yaz başında çıkardığı arabesk klasiklerinden oluşan konsept albümü "AraBest" ile milyonların gönlünü bir kez daha fetheden Berkay, albümün ikinci klibini en çok istek alan şarkısı "Yorgun Yıllarım"a çekti. Nihat Odabaşı'nın yönetmenliğinde çekilen klip çarpıcı görselliğiyle beğeni toplayacak...


<   11112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142435363738393103   >