Menü

Yeni Klip

<   1111213141516171819202122232425262728293031323334445464748494104   >

Yeni Klip : Radikal'in yeni müzik videosu "HARAM" yayında!
Radikal

Özgün çalışmalarıyla rap müzik dünyasında saygın bir yer edinen Radikal'in, 16 Mart'ta tüm dijital platformlarda yayınlanan ve müzikseverler tarafından yoğun ilgi gören "HARAM" adlı yeni şarkısının klibinin çekimleri tamamlandı. Günümüz toplum yaşantısının en sapkın ve çarpıcı örneklerinin vurgulandığı klip hikayesinde, iki yüzlülüğün uç noktaları ve batık dünyalar anlatılmaya çalışıldı.


Yeni Klip : Aslı Demirer: "Bilirsin"
Aslı Demirer

Güçlü sesi ve kaliteli projeleri ile adından söz ettiren Aslı Demirer, "Dünyanın En Aşk Yerinde" isimli mini albümünde bulunan "Bilirsin" isimli şarkısını kliplendirdi. "Bilirsin" şarkısının söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Aytaç Özgümüş'e ait olan şarkı için Aslı Demirer, Damla Yolaç yönetmenliği ve Arınç Arısoy görüntü yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.


Yeni Klip : Ceza'dan yeni video klip: "Yok Geri Dönmek"
Ceza

Ceza sözleri kendisine, müziği RokaBeat'e ait olan ve geçtiğimiz yıllarda Esen Müzik etiketiyle yayımladığı "Suspus" albümünde yer alan "Yok Geri Dönmek" adlı şarkısına, dinleyicilerinden gelen yoğun istek üzerinde video klip çekti. Yayınlandığı günden itibaren Youtube'da trend videolar arasında yer alan klibin yönetmenliğini Ali Ata Akel & Ferit Katipoğlu üstlendi.


Yeni Klip : Bahadır Tatlıöz'ün yeni albümünün ilk klibi: "Su Yolunu Bulur"
Bahadır Tatlıöz

Başarılı müzisyen Bahadır Tatlıöz, kısa bir süre önce yayınladığı "Su Yolunu Bulur" albümü ile aynı ismi taşıyan çıkış şarkısını Batman Hasankeyf'te kliplendirdi. Söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan şarkısının video klip yönetmenliğini de üstlenen Bahadır Tatlıöz, klip çekimi için Batman'da bulunan Hasankeyf'e giderek üç günde klip çekimlerini tamamladı.


Yeni Klip : Gökçe'den Dünya Kadınlar Günü için özel klip: "Aynaların Ardından"
Gökçe

Türkiye'de kendi alanında başarılı kadın müzisyenlerin rol aldığı, samimi görüntülerden oluşan Gökçe'nin Pasaj Müzik etiketli söz ve müziği Barlas'a ait "Aynaların Ardından" isimli yeni video klibi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel olarak hazırlandı...


Yeni Klip : Çağlar Alkaç: "Söyle"
Çağlar Alkaç

"Söyle" isimli şarkısına çektiği klibiyle beğeni toplayan Çağlar Alkaç, sadece sesi ve yorumuyla değil yakışıklılığıyla da kendinden söz ettiriyor. Güçlü yorumu müzikseverler tarafından çok beğenilen genç şarkıcı için "Dışı Kanye West içi Ahmet Kaya" yorumunda bulunuluyor...


Yeni Klip : Kenan Doğulu'dan yeni klip: "Kardan Kadın"
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu "Tencere Kapak", "Bal Gibi", "Rica", "Şeytan Tüyü", "Bir İleri İki Geri", "Şans Meleğim", "Doktor" gibi hitlerinin yer aldığı "Aşka Türlü Şeyler" albümünün sevilen şarkısı "Kardan Kadın"a klip çekti. Büyüleyici kar manzaraları eşliğinde çekilen klibin yönetmenliğini Cem Talu, kurgusunu ise Burak Aksoy yaptı.


Yeni Klip : Şeyma Özbay "Herkes Konuşur" ile 8 Mart'ta kadınlara sesleniyor!
Şeyma Özbay

Arpej Yapım etiketi ile yayınlanan ilk stüdyo albümü "Zaman" ile müzikseverlerden tam not alan Şeyma Özbay; yeni video klibi "Herkes Konuşur" ile 8 Mart'ta kadınlara sesleniyor. Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile sistemi, toplum dayatmalarını, kadın ve erkeğe dayatılan rolleri, haksızlıkları eleştiren Şeyma Özbay; "Şarkının anlatmak istediği bir hikaye, feminist bir tarafı var, müzik sadece aşk şarkılarından ibaret değil" diyor.


Yeni Klip : Gökhan Türkmen: "Klipte hikayeye çok önem veriyorum"
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen, 16 Şubat'ta yayınladığı, ilk defa Moi Sahne'de, ardından Almaya'da iki gün üst üste seslendirdiği ve büyük beğeni toplayan "Lafügüzaf" şarkısının klip çekimini Damla Yolaç yönetmenliği ve Arınç Arısoy görüntü yönetmenliğinde gerçekleştirdi.


Yeni Klip : Hadise: "Sıfır Tolerans (Akustik)"
Hadise

Hadise, büyük ilgi gören, listelerin uzun süre üst sıralarına demir atan şarkısı "Sıfır Tolerans"ın akustik versiyonunu hayranlarına sürpriz yaparak 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yayınladı. Şarkının video klibi son derece samimi ve yalın görüntülerden oluşurken, Hadise vokal performansı ile büyülüyor...


<   1111213141516171819202122232425262728293031323334445464748494104   >