Menü

Yeni Klip

<   123456789101112131415161718192021222324252627282930313233435363738393103   >

Yeni Klip : İpek Demir: "Unutuverdim"
İpek Demir

İpek Demir bir süre önce müzikal partneri Mert Demir ile birlikte YouTube'da paylaştıkları "Unutuverdim" çalışmasıyla kısa zamanda 25 milyon gibi önemli bir izlenme sayısına ulaşmış ve büyük beğeni toplamıştı. Başarılı yorumuyla müzikseverlerden tam not alan İpek Demir şarkısına Hasan Kuyucu yönetmenliğinde klip çekti. Ümraniye platolarında gerçekleşen çekimler 22 saat sürdü.


Yeni Klip : Erol Evgin & Aşkın Nur Yengi: "Söyle Canım"
Erol Evgin & Aşkın Nur Yengi

Türk Pop Müziği'nin efsane ismi Erol Evgin'in, unutulmaz şarkılarını İskender Paydaş'ın yeni düzenlemeleriyle yeniden yorumladığı "Altın Düetler" albümünün üçüncü video klibi, Aşkın Nur Yengi ile düet yaptığı "Söyle Canım" isimli şarkısına çekildi. Klip Aşkın Nur Yengi'nin, Erol Evgin'in sahnesine konuk olduğu konserin görüntülerinden oluşuyor.


Yeni Klip : Aydilge: "Kendi Yoluma Gidiyorum"
Aydilge

Aydilge "Kendi Yoluma Gidiyorum" isimli yeni albümünün ilk video klibini, albümle aynı adı taşıyan şarkısına çekti. Gitgide tekdüzeleşen ve renksizleşen rutin hayatlarımıza karşı meydan okuyan Aydilge, orkestrasıyla beraber çekimler esnasında amansız bir boya savaşı yaptı. Tüm vücutları rengarenk boyalar içinde kalan ekibin eğlenceli anları, klibi de renklendirdi.


Yeni Klip : Aydoğan Topal: "Kalanı Bana Bırak"
Aydoğan Topal

Karadeniz'in genç ve yetenekli temsilcisi Aydoğan Topal, yayınlandığı günden itibaren müzikseverler tarafından yoğun ilgi gören, "Kuzey" albümünün ikinci klibini sözleri İbrahim Karaca'ya, müziği kendisine ait olan, düzenlemelerini Aycan Yeter'in yaptığı "Kalanı Bana Bırak" adlı eserine çekti.


Yeni Klip : Linet'in yeni klibi: "Hikaye"
Linet

Linet'in Seyhan Müzik GOLD etiketiyle müzik marketlerde yerini alan "BİLİR MİSİN" isimli son albümünün ikinci video klip çalışması "HİKAYE" isimli şarkısına çekildi. Albümün çıkış şarkısı "Kandıra Kandıra"nın ardından yoğun bir radyo turu yapan Linet ulusal ve yerel radyocu dostlarının önerileri doğrultusunda söz ve müziği Zeki Güner'e ait olan "Hikaye" şarkısına Kemal Başbuğ yönetmenliğinde klip çekti.


Yeni Klip : Merve Küçükaytekin'den yeni klip: "Neye Yarar"
Merve Küçükaytekin

Yıllardır müzik dünyasının içinde olan Merve Küçükaytekin, DMC etiketiyle yayınlanan ilk albüm çalışması "Anlatacaklarım Var" ile geçtiğimiz aylarda müzik marketlerdeki ve dijital platformlardaki yerini almıştı. "Çorba" isimli eğlenceli şarkısına çektiği ilk klibin ardından ikinci klipte Merve bu sefer sevenlerine duygusal anlar yaşatıyor...


Yeni Klip : Radikal'in yeni müzik videosu "HARAM" yayında!
Radikal

Özgün çalışmalarıyla rap müzik dünyasında saygın bir yer edinen Radikal'in, 16 Mart'ta tüm dijital platformlarda yayınlanan ve müzikseverler tarafından yoğun ilgi gören "HARAM" adlı yeni şarkısının klibinin çekimleri tamamlandı. Günümüz toplum yaşantısının en sapkın ve çarpıcı örneklerinin vurgulandığı klip hikayesinde, iki yüzlülüğün uç noktaları ve batık dünyalar anlatılmaya çalışıldı.


Yeni Klip : Aslı Demirer: "Bilirsin"
Aslı Demirer

Güçlü sesi ve kaliteli projeleri ile adından söz ettiren Aslı Demirer, "Dünyanın En Aşk Yerinde" isimli mini albümünde bulunan "Bilirsin" isimli şarkısını kliplendirdi. "Bilirsin" şarkısının söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Aytaç Özgümüş'e ait olan şarkı için Aslı Demirer, Damla Yolaç yönetmenliği ve Arınç Arısoy görüntü yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.


Yeni Klip : Ceza'dan yeni video klip: "Yok Geri Dönmek"
Ceza

Ceza sözleri kendisine, müziği RokaBeat'e ait olan ve geçtiğimiz yıllarda Esen Müzik etiketiyle yayımladığı "Suspus" albümünde yer alan "Yok Geri Dönmek" adlı şarkısına, dinleyicilerinden gelen yoğun istek üzerinde video klip çekti. Yayınlandığı günden itibaren Youtube'da trend videolar arasında yer alan klibin yönetmenliğini Ali Ata Akel & Ferit Katipoğlu üstlendi.


Yeni Klip : Bahadır Tatlıöz'ün yeni albümünün ilk klibi: "Su Yolunu Bulur"
Bahadır Tatlıöz

Başarılı müzisyen Bahadır Tatlıöz, kısa bir süre önce yayınladığı "Su Yolunu Bulur" albümü ile aynı ismi taşıyan çıkış şarkısını Batman Hasankeyf'te kliplendirdi. Söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan şarkısının video klip yönetmenliğini de üstlenen Bahadır Tatlıöz, klip çekimi için Batman'da bulunan Hasankeyf'e giderek üç günde klip çekimlerini tamamladı.


<   123456789101112131415161718192021222324252627282930313233435363738393103   >