Menü

Yeni Klip

<   123456789101112131415161718192021222324252627282939495969798999   >

Yeni Klip : Pamela: "Taht Kurmuşsun Kalbime"
Pamela

Aşkı, tutkuyu, ihtirası anlatan, sevgili olmayı özleyen, ayrılığın acısını en derinde yaşayanlara bir şarkı da Pamela'dan: "Taht Kurmuşsun Kalbime". Fantazi ve arabesk müziğin, sanatçının kendine has tarzıyla yorumladığı eserlerinden oluşan "Yara"ın üçüncü video klibi; sözleri Şemşettin Polat, müziği Orhan Akdeniz, düzenlemesi Hüseyin Çebişçi ve Efe Demiryoğuran'a ait "Taht Kurmuşsun Kalbime" şarkısına İdil Dizdar & Said Dağdeviren yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : Kıraç: "Gülpembe"
Kıraç

Kıraç'ın, beş yıl aradan sonra yayınladığı yeni albümü "Beni Ben Yapan Şarkılar"ın ilk klibi, "Gülpembe"ye geldi! Söz ve müziği Barış Manço ve Ahmet Güvenç'e, düzenlemesi Kıraç'a ait olan şarkının performans görüntülerinden oluşan klibi, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekildi. Beykoz Kundura Fabrikası'nda 40 kişilik bir ekiple yedi saatte çekilen klipte sanatçıya, konser sahnesinde ve albüm kayıtlarında yer alan müzisyen arkadaşları eşlik etti.


Yeni Klip : Uğur Işılak: "Aklıma Düşünce"
Uğur Işılak

Uğur Işılak, son albümünün yeni video klibi "Aklıma Düşünce"yi Avrupa Müzik markası ve Simklas işbirliği ile yayımlıyor. Sözü ve bestesi kendisine, düzenlemesi ise Uğur Işılak ve Ali Tolga Demirtaş'a ait "Aklıma Düşünce" şarkısının video klip yönetmenliğini Burak Sesli üstlendi. Belgrad ormanının eşiz güzelliği ve yeşillikleri içinde iki günde çekilen klibe yirmi kişilik ekip eşlik etti.


Yeni Klip : "007 Ferhat Bond" yayında!
Ferhat Göçer

Büyük bir merakla beklenen, sektörün en sıra dışı müzik klibi "Sensin" yayında! Ferhat Göçer'in yaralanmak pahasına olsa da dublör kullanmadığı ve yürekleri ağızlara getiren aksiyon sahneleriyle dolu klip daha yayınlanmadan çok konuşulmuş, gündemi adeta sallamış, sosyal medyada da büyük ses getirmişti...


Yeni Klip : "Bir Nev-i Alaturka II" albümünün yeni klibi: "Çal Gitar"
Nev

Kendine has bir dinleyici kitlesine sahip NEV'in, farklı yönlerini yansıttığı, çoğunluğu Türk Sanat müziği şarkılarından oluşan "Bir Nev-i Alaturka II" albümü Pasaj Müzik etiketiyle 25 Ocak Cuma günü yayınladı. Albümün çıkış şarkısı "Sevdalarım" sonrası yeni video klibi, yine İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde Soho Hotel'de "Çal Gitar"a çekildi.


Yeni Klip : Simge: "Aşkın Olayım"
Simge

Simge, son çıkardığı albümü "Ben Bazen" ile dijital mecrada 100 milyonun üzerinde tıklanarak dijital olarak en çok satan ve stream (dijital ortamda dinlenme) / izlenme rakamına ulaştı. İki ayrı Altın Plak da aldığı son albümünden "Ben Bazen" ve "Öpücem" şarkılarından sonra; "Aşkın Olayım" şarkısına da klip çeken Simge yine çok konuşulacak bir klibe imza attı.


Yeni Klip : Nilipek: "Son Mektup" (Bir Aşk İki Hayat Soundtrack)
Nilipek

15 Şubat Cuma günü vizyona giren Ay Yapım ve Medyapım imzalı yılın aşk filmi "Bir Aşk İki Hayat"ta Nilipek'in seslendirdiği çok beğenilen cover şarkısı "Son Mektup"a özel klip çekildi!


Yeni Klip : Yaprak Sayar: "Lütfen"
Yaprak Sayar

Yaprak Sayar, Caz müziği ile Türk Sanat Müziği'ni birleştirerek oluşturduğu "Caz Musikisi" albümünün ikinci video klibini söz ve müziği Türk müziğinin değerli bestecilerinden Erol Sayan'a ait olan "Lütfen" isimli şarkısına çekti. Aşkı ve özlemi anlatan duygu dolu sözleri ile dijital platformlarda büyük beğeni toplayan "Lütfen" şarkısının klibi, çarpıcı bir hikaye ve etkileyici görüntüler eşliğinde çekildi.


Yeni Klip : Emir: "Sevgilim"
Emir

Emir, "Sevgilim" isimli şarkısına Erdi Sevinç yönetmenliğinde klip çekti. Muhammet Kaldırım'ın görüntü yönetmenliğinde çekilen klip için Anadolu Hisarı'nın ara sokakları ve bir şantiye mekan olarak kullanıldı.


Yeni Klip : Zeynep İlkgün: "İlk Gün Gibi"
Zeynep İlkgün

Zeynep İlkgün geçtiğimiz yıl çıkarmış olduğu "İLK GÜN GİBİ" adlı albümle aynı ismi taşıyan Sezen Aksu şarkısını kliplendirdi. Albümünden kliplendirdiği 4. şarkı olan "İlk Gün Gibi"nin söz ve müziği Sezen Aksu'ya, düzenlemesi Sadun Ersönmez'e ait. Klip Gökhan Özdemir yönetmenliğinde Slovenya'nın Ljubljana şehrinde ve Bled Gölü'nde üç günde çekildi.


<   123456789101112131415161718192021222324252627282939495969798999   >