Menü

Yeni Klip

<   123456789101112131415161718192021222324252627282939495969798999   >

Yeni Klip : Tan Taşçı: "Zora Sarıldık"
Tan Taşçı

Söz yazarı, besteci ve yorumcu Tan Taşçı, 8. stüdyo albümü "Bana Aşktan Söz Etme"yi TCTVL etiketiyle geçtiğimiz Eylül'de tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yayımladı. Tan Taşçı'nın "Bana Aşktan Söz Etme" albümünden çıkan "Aşksa Gel" ve "Yalan" hitlerinin ardından albümden üçüncü video klip şarkısı "Zora Sarıldık" oldu.


Yeni Klip : Aslı Gökyokuş: "Yanmaya Hazırım"
Aslı Gökyokuş

Uzun süren sessizliğini "Dünya" albümü ile bozan Türk Rock Müziği'nin en güçlü kadın vokallerinden Aslı Gökyokuş, albümünün ikinci video klibini sözleri kendisine, müziği Alen Konakoğlu'na ait olan "Yanmaya Hazırım" adlı parçasına çekti. Gökhan Palas & Yüzdeyüz Film yönetmenliğinde çekilen klipte Aslı Gökyokuş'un kızı Yaz ve gitaristi Gökhan Büyükkara'nın oğlu Tibet de yer aldı.


Yeni Klip : Suat Ateşdağlı feat. Gökçe Kırgız - Büyük Soru (Yalçın Aşan Remix)
Suat Ateşdağlı feat. Gökçe Kırgız

Söz ve müziği Murat Güneş'e, düzenlemesi Usta DJ Suat Ateşdağlı'ya ait Gökçe Kırgız featuring çalışması "Büyük Soru"'nun remix versiyonuna da klip geldi. DJ Yalçın Aşan imzası bulunun remixe yönetmen Mertcan Koçali tarafından daha önce Gülşen Aybaba'nın çektiği orijinal klip revize edilip, yeni görüntüler eklendi...


Yeni Klip : Mabel Matiz: "Çukur"
Mabel Matiz

Mabel Matiz, Spotify 2018 verilerine göre yılın en çok dinlenen Türkçe pop albümü olan son albümü "Maya"nın video klip çalışmalarına son hızla devam ediyor. Sanatçı geçtiğimiz günlerde, söz ve müziği kendisine, synth pop türündeki aranjmanı ise Jakuzi grubundan tanıdığımız Taner Yücel'e ait olan, "Çukur" adlı şarkısını kliplendirdi.


Yeni Klip : Pamela: "Taht Kurmuşsun Kalbime"
Pamela

Aşkı, tutkuyu, ihtirası anlatan, sevgili olmayı özleyen, ayrılığın acısını en derinde yaşayanlara bir şarkı da Pamela'dan: "Taht Kurmuşsun Kalbime". Fantazi ve arabesk müziğin, sanatçının kendine has tarzıyla yorumladığı eserlerinden oluşan "Yara"ın üçüncü video klibi; sözleri Şemşettin Polat, müziği Orhan Akdeniz, düzenlemesi Hüseyin Çebişçi ve Efe Demiryoğuran'a ait "Taht Kurmuşsun Kalbime" şarkısına İdil Dizdar & Said Dağdeviren yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : Kıraç: "Gülpembe"
Kıraç

Kıraç'ın, beş yıl aradan sonra yayınladığı yeni albümü "Beni Ben Yapan Şarkılar"ın ilk klibi, "Gülpembe"ye geldi! Söz ve müziği Barış Manço ve Ahmet Güvenç'e, düzenlemesi Kıraç'a ait olan şarkının performans görüntülerinden oluşan klibi, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekildi. Beykoz Kundura Fabrikası'nda 40 kişilik bir ekiple yedi saatte çekilen klipte sanatçıya, konser sahnesinde ve albüm kayıtlarında yer alan müzisyen arkadaşları eşlik etti.


Yeni Klip : Uğur Işılak: "Aklıma Düşünce"
Uğur Işılak

Uğur Işılak, son albümünün yeni video klibi "Aklıma Düşünce"yi Avrupa Müzik markası ve Simklas işbirliği ile yayımlıyor. Sözü ve bestesi kendisine, düzenlemesi ise Uğur Işılak ve Ali Tolga Demirtaş'a ait "Aklıma Düşünce" şarkısının video klip yönetmenliğini Burak Sesli üstlendi. Belgrad ormanının eşiz güzelliği ve yeşillikleri içinde iki günde çekilen klibe yirmi kişilik ekip eşlik etti.


Yeni Klip : "007 Ferhat Bond" yayında!
Ferhat Göçer

Büyük bir merakla beklenen, sektörün en sıra dışı müzik klibi "Sensin" yayında! Ferhat Göçer'in yaralanmak pahasına olsa da dublör kullanmadığı ve yürekleri ağızlara getiren aksiyon sahneleriyle dolu klip daha yayınlanmadan çok konuşulmuş, gündemi adeta sallamış, sosyal medyada da büyük ses getirmişti...


Yeni Klip : "Bir Nev-i Alaturka II" albümünün yeni klibi: "Çal Gitar"
Nev

Kendine has bir dinleyici kitlesine sahip NEV'in, farklı yönlerini yansıttığı, çoğunluğu Türk Sanat müziği şarkılarından oluşan "Bir Nev-i Alaturka II" albümü Pasaj Müzik etiketiyle 25 Ocak Cuma günü yayınladı. Albümün çıkış şarkısı "Sevdalarım" sonrası yeni video klibi, yine İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde Soho Hotel'de "Çal Gitar"a çekildi.


Yeni Klip : Simge: "Aşkın Olayım"
Simge

Simge, son çıkardığı albümü "Ben Bazen" ile dijital mecrada 100 milyonun üzerinde tıklanarak dijital olarak en çok satan ve stream (dijital ortamda dinlenme) / izlenme rakamına ulaştı. İki ayrı Altın Plak da aldığı son albümünden "Ben Bazen" ve "Öpücem" şarkılarından sonra; "Aşkın Olayım" şarkısına da klip çeken Simge yine çok konuşulacak bir klibe imza attı.


<   123456789101112131415161718192021222324252627282939495969798999   >