Menü

Yeni Klip

<   1234567891011121314151617182838485868788898   >

Yeni Klip : Mor ve Ötesi: "İstiklal"
Mor ve Ötesi

Mor ve Ötesi, yeni albümü "Sirenler"in üçüncü video klibi "İstiklal"i yayımladı. Albümün Çiçek Pasajı'nda gerçekleşen ve canlı yayınıyla sosyal medyanın gündemine oturan lansman gecesinde çekilen video klip yine Aslı Çelikel imzası taşıyor.


Yeni Klip : Soner Arıca'dan "Islak Mendil"
Soner Arıca

Soner Arıca, Ahmet Selçuk İlkan'ın "Unutulmayan Şarkılar" isimli albümünde seslendirdiği "Islak Mendil" isimli şarkının video klibi ile müzikseverlerle buluşuyor.


Yeni Klip : Duygu Soylu & Kenan Doğulu düeti: "Baş Harfi Ben"
Duygu Soylu & Kenan Doğulu

Duygu Soylu'nun ilk canlı performans albümü "Kara Elmas (Live)"da yer alan Kenan Doğulu düeti "Baş Harfi Ben"in klibi, Doğulu Music tarafından tüm TV ve radyo kanallarında yayında.


Yeni Klip : Taner Kaya ilk klibini çekti: "Yaklaşmayın"
Taner Kaya

"Dilhun" albümüyle kısa bir süre önce profesyonel müzik kariyerine başlayan Taner Kaya'nın, söz ve müziği Ferhat Göçer'e ait çıkış şarkısı olan "Yaklaşmayın" klibi tüm dijital platformlardaki yerini aldı.


Yeni Klip : "Gardrop"un son klibi "Şaşkın Sevgilim (Akustik)" yayında!
Su Soley

Su Soley'in akustik albümü "Gardrop", sanatçının evde kayıt odası haline çevirdiği ve tüm vokal kayıtlarını yaptığı kendi giysi dolabından adını aldı. Soley'e ait tüm bestelere çekilen kliplerin görüntülerinden oluşan yeni klip, farklı tarzları barındırıyor.


Yeni Klip : Emrah Demiralp'ten yeni video klip: "Allah'ından Bulsun"
Emrah  Demiralp

Emrah Demiralp, Şubat ayında yayınlanan, dijital de iyi bir performans yakalayan "Demleniyorum" isimli albümünün üçüncü klibini "Allah'ından Bulsun" isimli şarkısına çekti.


Yeni Klip : Melike Cem'in yeni klibi: "Gözlerim Senin"
Melike Cem

"İçimde Yangınlar" adlı şarkısıyla müzik dünyasına güzel bir giriş yapan Melike Cem, "Düşler Büyür" adlı ilk albümünden "Gözlerim Senin" adlı öne çıkan şarkısını kliplendirdi!


Yeni Klip : Bülent Serttaş: "Sen Bensiz Nefes Alamazsın"
Bülent Serttaş

Bülent Serttaş, sadece masallarda olur dedirten yer Ukrayna Aşk Tüneli'nde klip çekti. Söz ve müziği Murat Akıncı'ya ait olan şarkının aranjörlüğünü ise Hakan Sunul üstlendi.


Yeni Klip : Gülben Ergen: "Ciğerparem"
Gülben Ergen

Her albümünde pek çok hit şarkıya imza atan Gülben Ergen, çıktığı andan itibaren müzikseverlerden tam not alan son albümü "Seni Kırmışlar"ın üçüncü video klibini sözü Şebnem Sungur, müziği Ayla Çelik, düzenlemesi ise Taşkın Sabah'a ait olan "Ciğerparem" şarkısına çekti.


Yeni Klip : Seren Akıska'nın yeni klibi: "Arasanda"
Seren Akıska

Seren Akıska, son albümü "Masumane" sonrası müzikten uzak kaldığı dönemi oğlu ve müzisyen, besteci kimliğini geliştirmekle geçirdi. İzmir'de yaşayan Akıska, kendi yazdığı şarkılarını yeni nesil yayıncılık anlayışı ile sevenlerine sunmaya başladı.


<   1234567891011121314151617182838485868788898   >