Menü

Yeni Klip

<   1234567891011121314151617182838485868788898   >

Yeni Klip : Emrah Demiralp'ten yeni video klip: "Allah'ından Bulsun"
Emrah  Demiralp

Emrah Demiralp, Şubat ayında yayınlanan, dijital de iyi bir performans yakalayan "Demleniyorum" isimli albümünün üçüncü klibini "Allah'ından Bulsun" isimli şarkısına çekti.


Yeni Klip : Melike Cem'in yeni klibi: "Gözlerim Senin"
Melike Cem

"İçimde Yangınlar" adlı şarkısıyla müzik dünyasına güzel bir giriş yapan Melike Cem, "Düşler Büyür" adlı ilk albümünden "Gözlerim Senin" adlı öne çıkan şarkısını kliplendirdi!


Yeni Klip : Bülent Serttaş: "Sen Bensiz Nefes Alamazsın"
Bülent Serttaş

Bülent Serttaş, sadece masallarda olur dedirten yer Ukrayna Aşk Tüneli'nde klip çekti. Söz ve müziği Murat Akıncı'ya ait olan şarkının aranjörlüğünü ise Hakan Sunul üstlendi.


Yeni Klip : Gülben Ergen: "Ciğerparem"
Gülben Ergen

Her albümünde pek çok hit şarkıya imza atan Gülben Ergen, çıktığı andan itibaren müzikseverlerden tam not alan son albümü "Seni Kırmışlar"ın üçüncü video klibini sözü Şebnem Sungur, müziği Ayla Çelik, düzenlemesi ise Taşkın Sabah'a ait olan "Ciğerparem" şarkısına çekti.


Yeni Klip : Seren Akıska'nın yeni klibi: "Arasanda"
Seren Akıska

Seren Akıska, son albümü "Masumane" sonrası müzikten uzak kaldığı dönemi oğlu ve müzisyen, besteci kimliğini geliştirmekle geçirdi. İzmir'de yaşayan Akıska, kendi yazdığı şarkılarını yeni nesil yayıncılık anlayışı ile sevenlerine sunmaya başladı.


Yeni Klip : Erhan Ertetik'in yeni klibi: "Dududa"
Erhan Ertetik

Erhan Ertetik'in, ilk solo albümü "Dududa"nın üçüncü klibi yayında! Erhan Ertetik'in hem bas hakimiyetini hem de bestecilik yönünü yansıttığı bu albümde, "Dududa"nın kompozisyonu Ertetik'e, düzenlemesi ise Berkay Kaya ve kendisine ait.


Yeni Klip : "Müebbet Hayalet (Akustik)"e yeni klip!
Su Soley

Su Soley'in akustik albümü "Gardrop"un sevilen şarkısı "Müebbet Hayalet (Akustik)"e yeni klip! Su Soley'in sözlerini yazmış olduğu şarkının müziği kendisine ve İskender Paydaş'a ait.


Yeni Klip : Gökhan Türkmen "Heyecan" yayında!
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen, #iyiyasa mottosuyla yol aldığı "7" albümünden "Heyecan" şarkısını Türkiye'nin en önemli doğa harikalarından Kapadokya'da kliplendirdi.


Yeni Klip : Su Soley'den "Bu Yaz (Akustik)"
Su Soley

Su Soley'in Nisan ayında yayınladığı akustik albümü "Gardrop"un yeni klibi "Bu Yaz (Akustik)" yayında! Soley'in 2012 yılında müzikseverler ile buluşturduğu ilk bestesi olan "Bu Yaz", akustik yorumu ile "Gardrop" albümünde "Bu Yaz (Akustik)" olarak yeniden hayat buldu.


Yeni Klip : Erhan Ertetik: "Song for V"
Erhan Ertetik

Türkiye'nin önde gelen bas gitaristlerinden Erhan Ertetik'in geçtiğimiz ay yayınladığı ilk solo albümü "Dududa"nın ikinci klibi "Song for V" yayında!


<   1234567891011121314151617182838485868788898   >