Menü

Yeni Klip

<   11121314151617181919293949596979899100101102103104105    

Yeni Klip : İlk klip: "Karar Verdim"
Nilüfer

Nilüfer 6 şarkılık yeni albümü "Karar Verdim"in ilk klibini aynı isimli şarkıya çekti. Sözü ve müziği sanatçıya ait olan şarkının klibi için Darphane'de özel bir dekor hazırlandı. 35 mm'lik sinema filmi tekniği ile çekilen klibi Murat Küçük yönetti. Nilüfer, Tuvanna Büyükçınar'ın hazırladığı siyah ve beyaz iki ayrı kostüm giydi.


Yeni Klip : Alişan'dan yeni klip: "Yalan Oldu"
Alişan

Çıkardığı "Olay Bitmiştir" adlı albümüyle büyük beğeni toplayan ve yakaladığı 200.000'lik satış grafiğiyle en çok satan albümler listesinin ilk sıralarında yer almayı başaran Alişan üçüncü klibini "Yalan Oldu" adlı şarkıya çekti. Söz ve müziği İsmail YK'ya ait olan şarkı bu yılın en iyi duygusal şarkılarından biri olmaya aday. 16 mm film formatında Bolu Abant'ta çekilen klibin yönetmenliğini ünlü yönetmen Mustafa Mayadağ yaptı.


Yeni Klip : "Sen Ağlama" kliplendi!
Kargo

Kargo'nun temmuz ayında piyasaya çıkardığı "Yıldızların Altında" albümünün ikinci video klibi "Sen Ağlama" isimli şarkıya çekildi. 80'li yılların hit şarkısı Onno Tunç bestesi "Sen Ağlama" ya klip çeken grup şarkıyı albümünde Aysel Gürel'in önerisiyle yorumladı. Farklı bir soundla tekrar yorumlanan "Sen Ağlama" nın video klibini ünlü sinema yönetmeni Sinan Çetin çekti. Böylece 80'lerin hiti ilk kez video kliplenmiş oldu.


Yeni Klip : "Sözümü Yemedim"
Ebru Destan

Mankenlikten şarkıcılığa geçiş yapanlar kervanına katılan Ebru Destan, albümüne ismini veren "Sözümü Yemedim" adlı şarkıya bir klip çekti. Asıl mesleği olan mankenliği bırakıp şarkıcılığa soyunan Ebru Destan, ilk albümü ile aynı adı taşıyan 'Sözümü Yemedim' şarkısına geçtiğimiz günlerde bir klip çekti. Makyaj, kostüm, ışık ve dekorasyon gibi klibin her türlü detayıyla bizzat ilgilenen Destan, çekimlerden önce dekorasyona yardım etmek için tüm ekiple birlikte sabahladığını söyledi.


Yeni Klip : "Kalbim Seninle" kliplendi...
Gökhan Özen

"Kalbim Seninle" adlı maksi single çalışmasıyla başarılı bir çıkış yakalayan Gökhan Özen, klip çekimleri için kamera karşısına geçti. "Kalbim Seninle" adlı şarkısının klibinde duygusal, yalnız bir aşk adamını canlandıran Özen, klibin yönetmenliğini de kendisi yaptı.


Yeni Klip : Aylin Alaz'dan yeni klip: "Zırdeli"
Aylin Alaz

"Kızın Yine Aşık Anne" adlı şarkısı ile dikkatleri çeken Aylin Ayaz albümündeki diğer şarkıları değerlendirmeye devam ediyor. Daha önce "Zırdeliyim" adlı şarkısına klip çekmeyi düşünen Aylin Alaz fikrini değiştirerek "Bitanenim" adlı slow şarkısına klip çekti.Aylin Alaz klibi hakkında "benim içime çok sindi" yorumunu yaptı.


Yeni Klip : maNga & Göksel: "Dursun Zaman"
maNga Göksel

Türk müzik tarihinde ilk albümleri ile en yüksek satış başarısını gösteren rock gruplarından biri olan maNga, sözleri Ferrnan Akgül ve Haluk Kurosman'a, bestesi maNga'ya ait olan "Dursun Zaman" isimli şarkıları ile tekrar gündemde. Müzik dünyasında apayrı bir yeri olan, şarkılarıyla ve özgün yorumuyla her kesimden dinleyicinin beğeniyle dinlediği Göksel de, "Dursun Zaman"da nefis vokali ile yer aldı.


Yeni Klip : Tuğba Özerk'in yeni klibi "El Gibi"
Tuğba Özerk

İlk video klibini Nazan Öncel'e ait "Lo Lo Lo" şarkısına çeken Tuğba Özerk, şimdi de bir Sezen Aksu klasiği olan "El Gibi"'ye klip çekti. Kamil Aydın yönetmenliğinde, 16 mm'lik kamerayla çekilen klipte Tuğba terkedilmiş ve acı çeken bir kadını canlandırıyor. Klibin en dikkat çeken yönü ise "Lo Lo Lo"ya inat kış klibi olması.


Yeni Klip : Işın Karaca'dan yeni klip: "Hoşgörü"
Işın Karaca

Işın Karaca büyük beğeni toplayan "İçinde Aşk Var" isimli son albümünün yeni klibini 27 yıllık geçmişi olan "Hoşgörü" isimli Onno Tunç - Sezen Aksu klasiğine çekti. 27 yıl önceki ilk kayıtta çalan müzisyenleri tekrar bir araya getiren ve yeni versiyonda da çalmalarını sağlayan Işın Karaca albümünde Onno Tunç'un kendisine uğur getirdiğini söylüyor.


<   11121314151617181919293949596979899100101102103104105