Menü

Yeni Klip

<   11121314151617181919293949596979899100101102103104105   >

Yeni Klip : Meyra "Sana Ne"
Meyra

"Başka Bir Kadın" adlı albümü ile yeniden müzikseverlerle buluşan Meyra bu albümün 3. klibini "Sana Ne" adlı parçaya çekti. 1970'li yıllarda Ajda Pekkan'dan severek dinlediğimiz şarkının yeni düzenlemesini Volga Tamöz yaptı. Candemir Sipahi yönetmenliğinde Maslak Film Sokağı Stüdyoları'nda gerçekleştirilen çekimlerin görüntü yönetmenliğini Mustafa Kuşçu üstlendi. Tamamen green box tekniği ile 16 mm’lik film olarak yapılan çekimlerde Meyra 4 farklı kostümle kamera karşısına geçti.


Yeni Klip : Gülşen'in yeni klibi: "Yurtta Aşk Cihanda Aşk"
Gülşen

"Yurtta Aşk Cihanda Aşk" adlı şarkısının klibi için kameranın karşısına geçen Gülşen, boksör oldu. "Aşk" temasının ne denli güçlü olduğunu anlatan şarkının R&B ve dans versiyonlarını birleştiren klibin yönetmenliğini Tülay İbak yaptı. 35 mm. özel slow motion kamerasıyla Beşiktaş Akatlar Spor Kompleksi'nde çekilen klipte, basketbol sahasının içine boks ringi kuruldu.Modacı Nur Yerlitaş'ın hazırladığı kostümleri giyen Gülşen, 20 dansçıyla birlikte uzun süre boyunca koreografi üzerinde çalıştı.


Yeni Klip : Metin Arolat "Ruhum Seninle"
Metin Arolat

Metin Arolat, "Kabul Et" albümünün üçüncü klibi için ikinci kez Eyşan Özhim'le kamera karşısına geçti. İlk klibinde öpüşme sahneleriyle konuşulan ikili "Ruhum Seninle" şarkısının klibindeki yatak sahneleriyle dikkatleri yeniden üzerlerine toplayacaklar. Daha önceki kliplerin de olduğu gibi bu klibinde yönetmenliğini asistanlarına emanet eden Metin Arolat "Ruhum Seninle" ile yine büyük bir çıkışa hazırlanıyor. Siyah beyaz çekilen bazı sahneleriyle çekimleri 2 gün süren klipte Eyşan Özhim ve Metin Arolat yine erotik yatak görüntüleriyle çok konuşulacak.


Yeni Klip : Özgün'ün yeni klibi: "Yanarım"
Özgün

Türk pop müziğinin en başarılı çıkışlarından birini yapan Özgün yeni klibini "Yanarım" adlı şarkısına çekti. Sözü ve müziği kendisine ait olan şarkı için kamera karşısına geçen Özgün klibini Tayfun Dinçer'in yönetmenliğinde çekerken video klipi için şu yorumu yaptı : "Sanırım büyük şehirlerin keşmekeşinden sıkılan herkesin hayalidir kırsal kesimde, doğa ile iç içe yaşamak. Ben de bunu hep düşünürdüm. Klipte bile olsa bu hayalimi gerçekleştirebilecek olmamdan dolayı çok mutlu oldum"


Yeni Klip : Aysu Baceoğlu "Sen Sağlığa Zararlısın"
Aysu Baceoğlu

Podyum dünyasından şarkıcılığa adım atan ünlü manken Aysu Baceoğlu, yakında piyasaya çıkacak "Hadsiz" adlı albümünün ilk klibini "Sen Sağlığa Zararlısın" isimli şarkısına çekti. Mustafa Mayadağ'ın yönetmenliğini yaptığı klip çekiminde Baceoğlu dev şarap kadehinin içine girdi. Aysu, bu kadehi yurt dışından getirtti. Dev şarap kadehini daha önce ünlü şarkıcı Beyonce da klibinde kullanmıştı.


Yeni Klip : Nilüfer'in yeni klibi: "Hoşuna Gider mi?"
Nilüfer

Nilüfer, yeni albümünün ikinci klibini "Hoşuna Gider mi" adlı şarkıya çekti. Sanatçı, "Karar Verdim" adlı albümünde yer alan yine sözleri ve müziği kendisine ait "Hoşuna Gider mi"nin klibi için Maslak Venue'de kamera karşısına geçti. Yönetmenliğini Süleyman Yüksel'in yaptığı klip için 25 kişilik bir ekip yaklaşık 12 saat çalıştı.


Yeni Klip : Murat Başaran'ın "Nankör" klibi sansürlendi!
Murat Başaran

Murat Başaran'ın eksi 10 derecede çektiği klip; manken Rafaella Ferrano'nun bikinili görüntüleri yüzünden Kral TV tarafından "RTÜK korkusuyla" sansürlendi. Murat Başaran, yeni albümü "Sana Ölürüm"deki "Nankör" adlı şarkı için Uludağ'da karlar üzerinde yazlık bir klip çektirmişti. Deniz Akel'in yönettiği klipte, Başaran'a son günlerin popüler Brezilyalı mankeni Rafaella Ferraro bikinili ve seksi görüntüsüyle eşlik etmişti.


Yeni Klip : Selçuk Yapar'dan yeni klip!
Selçuk Yapar

"Kim Tutar Seni" şarkısıyla büyük bir beğeni toplayan Selçuk Yapar, ikinci video klibini "Yine Ben Üzülürüm" isimli slow şarkısına çekiyor. Yönetmenliğini Deniz Akel'in yapacağı şarkının sözleri Aşkın Tuna'ya ait. Klibinde oynatacağı kızı hayranlarının arasından belirleyecek olan Selçuk Yapar bu konuyla ilgili kendi web sitesi olan selcukyapar.net'e üye olan hayranlarının arasından yapacağı yarışma ile klip kızını belirleyecek.


Yeni Klip : Meyra'nın yeni klibi "Elveda"
Meyra

Meyra son albümünün yeni klibini Sultanahmet'teki Aya İrini Kilisesi'nde "Elveda" isimli şarkısına çekti. Albinoni'nin 1600'lü yıllarda yarattığı "Adagio" adlı klasik eseri opera şan tekniğiyle "Elveda" adıyla yorumlayan Meyra, parçayı Türkçe ve İtalyanca seslendiriyor. Şarkının Türkçe sözlerini Meyra, İtalyanca sözlerini ise Özgül Ayazlar yazmış.


Yeni Klip : "Aşk Senin Adın"
Alex

2005 yılının sonlarında müzik marketlere sunduğu "Çok Zor" albümü ile dikkatleri çeken Alex albümünün ikinci klibini "Aşk Senin Adın" adlı slow şarkıya çekiyor. Sevgililer Günü için özel olarak hazırladığı bir kurgu ile kamera karşısına geçen Alex klibinde dünya vücut güzeli Noella eşlik edecek. Sevgililer gününe özel olarak hazırlanan klibin yönetmeni Murat Kük.


<   11121314151617181919293949596979899100101102103104105   >