Menü

Yeni Klip

<   11121314151617181919293949596979899100101102   >

Yeni Klip : Nilüfer'in yeni klibi: "Hoşuna Gider mi?"
8227 okunma
Nilüfer

Nilüfer, yeni albümünün ikinci klibini "Hoşuna Gider mi" adlı şarkıya çekti. Sanatçı, "Karar Verdim" adlı albümünde yer alan yine sözleri ve müziği kendisine ait "Hoşuna Gider mi"nin klibi için Maslak Venue'de kamera karşısına geçti. Yönetmenliğini Süleyman Yüksel'in yaptığı klip için 25 kişilik bir ekip yaklaşık 12 saat çalıştı.


Yeni Klip : Murat Başaran'ın "Nankör" klibi sansürlendi!
31526 okunma
Murat Başaran

Murat Başaran'ın eksi 10 derecede çektiği klip; manken Rafaella Ferrano'nun bikinili görüntüleri yüzünden Kral TV tarafından "RTÜK korkusuyla" sansürlendi. Murat Başaran, yeni albümü "Sana Ölürüm"deki "Nankör" adlı şarkı için Uludağ'da karlar üzerinde yazlık bir klip çektirmişti. Deniz Akel'in yönettiği klipte, Başaran'a son günlerin popüler Brezilyalı mankeni Rafaella Ferraro bikinili ve seksi görüntüsüyle eşlik etmişti.


Yeni Klip : Selçuk Yapar'dan yeni klip!
5510 okunma
Selçuk Yapar

"Kim Tutar Seni" şarkısıyla büyük bir beğeni toplayan Selçuk Yapar, ikinci video klibini "Yine Ben Üzülürüm" isimli slow şarkısına çekiyor. Yönetmenliğini Deniz Akel'in yapacağı şarkının sözleri Aşkın Tuna'ya ait. Klibinde oynatacağı kızı hayranlarının arasından belirleyecek olan Selçuk Yapar bu konuyla ilgili kendi web sitesi olan selcukyapar.net'e üye olan hayranlarının arasından yapacağı yarışma ile klip kızını belirleyecek.


Yeni Klip : Meyra'nın yeni klibi "Elveda"
9037 okunma
Meyra

Meyra son albümünün yeni klibini Sultanahmet'teki Aya İrini Kilisesi'nde "Elveda" isimli şarkısına çekti. Albinoni'nin 1600'lü yıllarda yarattığı "Adagio" adlı klasik eseri opera şan tekniğiyle "Elveda" adıyla yorumlayan Meyra, parçayı Türkçe ve İtalyanca seslendiriyor. Şarkının Türkçe sözlerini Meyra, İtalyanca sözlerini ise Özgül Ayazlar yazmış.


Yeni Klip : "Aşk Senin Adın"
7150 okunma
Alex

2005 yılının sonlarında müzik marketlere sunduğu "Çok Zor" albümü ile dikkatleri çeken Alex albümünün ikinci klibini "Aşk Senin Adın" adlı slow şarkıya çekiyor. Sevgililer Günü için özel olarak hazırladığı bir kurgu ile kamera karşısına geçen Alex klibinde dünya vücut güzeli Noella eşlik edecek. Sevgililer gününe özel olarak hazırlanan klibin yönetmeni Murat Kük.


Yeni Klip : İlk klip: "Karar Verdim"
3942 okunma
Nilüfer

Nilüfer 6 şarkılık yeni albümü "Karar Verdim"in ilk klibini aynı isimli şarkıya çekti. Sözü ve müziği sanatçıya ait olan şarkının klibi için Darphane'de özel bir dekor hazırlandı. 35 mm'lik sinema filmi tekniği ile çekilen klibi Murat Küçük yönetti. Nilüfer, Tuvanna Büyükçınar'ın hazırladığı siyah ve beyaz iki ayrı kostüm giydi.


Yeni Klip : Alişan'dan yeni klip: "Yalan Oldu"
8359 okunma
Alişan

Çıkardığı "Olay Bitmiştir" adlı albümüyle büyük beğeni toplayan ve yakaladığı 200.000'lik satış grafiğiyle en çok satan albümler listesinin ilk sıralarında yer almayı başaran Alişan üçüncü klibini "Yalan Oldu" adlı şarkıya çekti. Söz ve müziği İsmail YK'ya ait olan şarkı bu yılın en iyi duygusal şarkılarından biri olmaya aday. 16 mm film formatında Bolu Abant'ta çekilen klibin yönetmenliğini ünlü yönetmen Mustafa Mayadağ yaptı.


Yeni Klip : "Sen Ağlama" kliplendi!
3117 okunma
Kargo

Kargo'nun temmuz ayında piyasaya çıkardığı "Yıldızların Altında" albümünün ikinci video klibi "Sen Ağlama" isimli şarkıya çekildi. 80'li yılların hit şarkısı Onno Tunç bestesi "Sen Ağlama" ya klip çeken grup şarkıyı albümünde Aysel Gürel'in önerisiyle yorumladı. Farklı bir soundla tekrar yorumlanan "Sen Ağlama" nın video klibini ünlü sinema yönetmeni Sinan Çetin çekti. Böylece 80'lerin hiti ilk kez video kliplenmiş oldu.


Yeni Klip : "Sözümü Yemedim"
3366 okunma
Ebru Destan

Mankenlikten şarkıcılığa geçiş yapanlar kervanına katılan Ebru Destan, albümüne ismini veren "Sözümü Yemedim" adlı şarkıya bir klip çekti. Asıl mesleği olan mankenliği bırakıp şarkıcılığa soyunan Ebru Destan, ilk albümü ile aynı adı taşıyan 'Sözümü Yemedim' şarkısına geçtiğimiz günlerde bir klip çekti. Makyaj, kostüm, ışık ve dekorasyon gibi klibin her türlü detayıyla bizzat ilgilenen Destan, çekimlerden önce dekorasyona yardım etmek için tüm ekiple birlikte sabahladığını söyledi.


Yeni Klip : "Kalbim Seninle" kliplendi...
4343 okunma
Gökhan Özen

"Kalbim Seninle" adlı maksi single çalışmasıyla başarılı bir çıkış yakalayan Gökhan Özen, klip çekimleri için kamera karşısına geçti. "Kalbim Seninle" adlı şarkısının klibinde duygusal, yalnız bir aşk adamını canlandıran Özen, klibin yönetmenliğini de kendisi yaptı.


<   11121314151617181919293949596979899100101102   >