Menü

Yeni Klip

    12345678910111213141516172737475767778797   >

Yeni Klip : Doğan Duru'nun ikinci solo albümünden yeni video klip "Mühürlendim"
Doğan Duru

Müzik eleştirmenleri tarafından 2021 yılının en iyi albümlerinden biri seçilen "Epoch"un sahibi Doğan Duru, Pasaj & Garaj Müzik etiketli ilk solo projesinin devamı niteliğindeki albümü "Kafesine Uçan Kuş"tan yeni bir video klip yayınladı.


Yeni Klip : Ebru Keskin'den ölümle yaşam arasında bir klip: "Yoksun"
Ebru Keskin

Söz ve müziği kendisine ait olan "Yoksun" isimli şarkısının klibinde zor anlar yaşayan Ebru Keskin, sevenlerine unutulmaz bir hikâye armağan etti. Aranjesini İngiltere'de yaşayan aranjör Kougray'ın üstlendiği klibin yönetmen koltuğunda Yusuf Can Özbilen oturuyor.


Yeni Klip : Rubato'dan "Sezen Aksu Şarkıları"na her cuma yeni klip!
Rubato

Rubato, kariyerlerinin 5. stüdyo albümü "Rubato / Sezen Aksu Şarkıları"nı Bayhan Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı. Türkiye'nin önde gelen müzisyenleri Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün'den kurulu grup, yaz boyunca turnelerine devam ederek şarkılarını binlerce müzikseverle birlikte söyledi.


Yeni Klip : Caroline "Dönmem"e klip çekti!
Caroline

Caroline Yılmaz, yeni albümünün 2. video klibini "Dönmem" isimli slow şarkısına çekti. Şarkı, henüz klipsizken 1 ayda 500.000 dinlenme sayısını yakalayınca kliplendirildi.


Yeni Klip : Özgür Kanat'ın "Övün Artık Zaferinle" klibi yayında!
Özgür Kanat

Özgür Kanat, "Övün Artık Zaferinle" adlı teklisiyle yaza çok hareketli bir giriş yaptı. Balkan ezgilerinin hakim olduğu şarkı hepimizin içini kıpır kıpır yapacak!


Yeni Klip : Cenk Yüksel'den "Hadi Şansım"a film klip!
Cenk Yüksel

Sanatçı ve akademisyen Cenk Yüksel, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek "Hadi Şansım" adlı üç şarkıdan oluşan maxi single çalışmasına Mert Özkan yönetmenliğinde bir film klip çekti.


Yeni Klip : Derya Uluğ: "Hadi Çal"
Derya Uluğ

Türk pop müziğinin başarılı ismi Derya Uluğ, merakla beklenen "Serdar Ortaç Vol.1" albümünde sevenleriyle yeniden buluştu. Albümde Serdar Ortaç'ın "Hadi Çal" şarkısını seslendiren Uluğ, şarkıya iddialı bir klip çekti.


Yeni Klip : Demet Akalın çiçek açtı, yazı getirdi: "Bensiz Olsun"
Demet Akalın

Her albümüyle dinlenme ve satış rekorları kıran, yaz şarkılarının efsane ismi Demet Akalın, bu kez bir Serdar Ortaç şarkısıyla yazı getiriyor. Merakla beklenen "Serdar Ortaç Vol.1" albümünde "Bensiz Olsun" şarkısını seslendiren Demet Akalın, şarkıyı kliplendirdi.


Yeni Klip : Taner Kaya: "Ayrılsak Ölürüz Biz"
Taner Kaya

Söz ve besteci kimliğiyle ilk olarak karşımıza tam 11 yıl önce çıkan Taner Kaya, ilk albümü olan "Dilhun" ile müzik dünyasındaki yerini yorumcu olarak da almış oldu. "Yaklaşmayın" adlı şarkısında Ferhat Göçer ile düet yapan ve birlikte kamera karşısına geçerek başarılı bir çıkış yakalayan sanatçı, albümdeki şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor.


Yeni Klip : Cansever yeni klibinde "SAVAŞA HAYIR" diyor!
Cansever

Arabeskin güçlü sesi Cansever, "Hayat" isimli şarkısını kliplendirdi. Ukrayna'yı işgale başlamasıyla dünyayı sarsan Rusya'ya bir tepki de Cansever'den geldi. Savaş görüntülerinin yer aldığı duygu yüklü klip oldukça dikkat çekti.


    12345678910111213141516172737475767778797   >