Menü

Yeni Klip

    12345678910111213141516172737475767778797   >

Yeni Klip : Kenan Doğulu'dan yeni klip: "Boğazımdan Geçmiyor"
119 okunma
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu'nun çok sevilen son stüdyo albümü "Vay Be"nin beşinci video klibi "Boğazımdan Geçmiyor" isimli şarkıya çekildi. Klip, Doğulu Productions tarafından tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yayında!


Yeni Klip : Erol Evgin: "Bir Pazar Kahvaltısı"
137 okunma
Erol Evgin

Türk Pop Müziği'nin efsane ismi Erol Evgin'in sanatçı dostlarının unutulmaz şarkılarını kendine has yorumuyla seslendirdiği, 9 şarkıdan oluşan "Sevdiklerim" albümünün 2. video klibi "Bir Pazar Kahvaltısı" isimli şarkıya çekildi.


Yeni Klip : Çağlayan Yağmur'un ilk video klibi: "Herhangi Bir Şarkı"
68 okunma
Çağlayan Yağmur

Estetik Cerrah Doç. Dr. Çağlayan Yağmur'un, 20'li yaşlarında yaptığı bestelerden oluşan "B Yüzü Şarkıları" adlı ilk albümünün ilk klibi "Herhangi Bir Şarkı" yayında!


Yeni Klip : Serhat Kiremitçi'nin 2. video klibi: "Bu Aşk Beni Öldürüyor"
69 okunma
Serhat Kiremitçi

Serhat Kiremitçi'nin "Aman" Ep'sinin ikinci video klibi, Kanada'nın Ottawa şehrinde, -30 derecede, donmuş nehir üzerinde "Bu Aşk Beni Öldürüyor" şarkısına çekildi.


Yeni Klip : Gülden: "Hiç Sevmedin Diyelim"
162 okunma
Gülden

Gülden, DMC etiketli "Müdavim" akustik projesinin 5. video klibi olan "Hiç Sevmedin Diyelim"i yayımlıyor. Söz ve müziği Gülden'e ait olan şarkının düzenlemesi Özgür Abbak tarafından yapıldı. Video klibi ise İzzet Başlak yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : Ali Özsoy'dan anlamlı klip: "Serüven"
62 okunma
Ali Özsoy

Ali Özsoy son single çalışması "Serüven"in video klibinde sokakta yaşayan insanların pandemi döneminde yaşadıkları zorluklara dikkat çekti. Özsoy, söz ve müziği kendisine ait olan şarkısının klibinde 20 yıldır Beyoğlu'nda sokakta yaşayan Asım'ın pandemi döneminde sokağa çıkma yasağında yaşadığı zorlukları klibinde yansıttı.


Yeni Klip : Gökhan Türkmen: "Yalnızım Ulan"
207 okunma
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen, "Romantik" albümünde yer alan "Yalnızım Ulan" şarkısını kliplendirerek 14 Şubat Sevgililer Günü'nde aşka düşen yalnızlara sahip çıktı!


Yeni Klip : Gülden: "Kıymetimi Bilen mi Var"
187 okunma
Gülden

Gülden, DMC etiketiyle müzikseverlerle buluşan ve tüm şarkılarını kliplendirdiği "Müdavim" projesinden "Kıymetimi Bilen mi Var" isimli şarkısının video klibini yayımladı.


Yeni Klip : Gülben Ergen: "Ben Buralardan Gidicem"
235 okunma
Gülben Ergen

Her çıkardığı albümünde bugüne kadar pek çok hit şarkıya imza atan Gülben Ergen çıktığı andan itibaren zirvedeki yerini koruyan son albümünü "Seni Kırmışlar"ın ikinci klibini Murat Joker yönetmenliğinde "Ben Buralardan Gidicem" şarkısına çekti.


Yeni Klip : Özge Doğru: "Sevecek Günler Var Daha"
89 okunma
Özge Doğru

İlk single çalışması "Velhasıl" ile pop müziğine farklı bir soluk getiren, dört şarkılık EP'si "Mutlu Son" ile büyük beğeni toplayan, aynı zamanda ayakta kanun çalan ilk bayan kanun sanatçısı olan Özge Doğru, usta isimlerden destek alarak hazırladığı "Cellat" albümünün favori şarkısı "Sevecek Günler Var Daha"yı müzikseverlerle buluşturdu.


    12345678910111213141516172737475767778797   >