Menü

Müzik Haberleri

<   12345678910111213141516171819202122232434445464   >

Müzik Haberleri : 2022 şarkıcıların yılbaşı programları!
Gülben Ergen

Yılbaşı dönemi geldiğinde sesiyle, yorumuyla, liste başı şarkılarıyla herkesi coşturan, gönüllere taht kurmuş ünlülerin yılbaşı programları, yılbaşı konserleri ve sanatçılı yılbaşı programları merak ediliyor. Peki yılbaşında hangi sanatçı nerede 20222'ye nerede giriyor?


Müzik Haberleri : Ece Seçkin'in yeni "menajeri" Özgür Aras!
Ece Seçkin

Ece Seçkin, yurt içi ve yurt dışında katılacağı tüm organizasyonlar, markası adına yapılacak anlaşmalar, menajerlik ve iletişim hizmetleri için Özgür Aras ile yeni bir anlaşma imzaladı.


Müzik Haberleri : Karnaval Medya Grubu'nun "Marka Elçisi" Özgür Aras oldu!
Özgür Aras

Süper FM, Metro FM, JoyTurk, Joy FM ve Virgin Radio Türkiye gibi Türkiye'nin en çok dinlenen radyo istasyonlarının yanı sıra Borusan Klasik, Efkar, Joy Akustik, RetroTurk ve Radio Mydonose gibi farklı müzik zevklerine hitap eden 30'u aşkın dijital radyo istasyonunu da bünyesinde bulunduran Karnaval Medya Grubu'nun "Marka Elçisi" Özgür Aras oldu.


Müzik Haberleri : Oğuzhan Koç'un yeni şarkısı yolda!
Oğuzhan Koç

Aralık ayında çıkarmayı planladığı söz ve müziği kendisine ait yeni şarkısı için tüm zamanını stüdyoda geçiren Oğuzhan Koç, yine milyonların diline dolanacak bir aşk şarkısı yaptı.


Müzik Haberleri : Simge'den yeni şarkı müjdesi!
Simge

Jolly Joker Kartal konseri öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Simge, yeni şarkı çıkaracağını müjdeledi. Şarkının yeni yıla yetişmesi için tüm vaktini stüdyoda geçirdiğini dile getiren Simge, iki şarkı arasında kararsız kaldığını içinden birini seçip çıkış yapacağını açıkladı.


Müzik Haberleri : Deniz Seki yeni şarkısı için gün sayıyor!
Deniz Seki

Uzun bir aradan sonra yeni şarkısını sevenleriyle buluşturmaya hazırlanan Deniz Seki yeni şarkısı için stüdyoda! Aşk şarkılarının efsane ismi Deniz Seki söz ve müziği Ayla Çelik imzalı yeni şarkısının düzenlemesi için yıllar sonra tekrar Murat Yeter ile bir araya geldi.


Müzik Haberleri : Yine Yeni Yeniden 90'lar "Merhaba Milenyum" ile geri döndü!
Yine Yeni Yeniden 90'lar

Yine Yeni Yeniden 90'lar podcast serisinin yaratıcıları İlker Hepkaner ve Sezgin İnceel 2019'da başladıkları yolculuklarına "Merhaba Milenyum" serisiyle devam ediyor. Geçen üç sezon boyunca 90'ların popüler kültürünü kuir & feminist çerçeveden inceleyen ikili, yeni sezonda rotayı 2000'li yıllara çeviriyor.


Müzik Haberleri : Öykü Gürman güzelliği ve şarkıları ile mest etti!
Öykü Gürman

Müzisyenliğinin yanı sıra oyunculuğu ile son dönemde adından söz ettiren Öykü Gürman, Beylikdüzü Mask Beach sahnesinde İstanbul seyircisi ile buluştu. Türkiye'nin dört bir yanında verdiği konserlerde binlerce kişiyle buluşan Gürman, uzun zaman sonra İstanbul'da sahneye çıkmaktan dolayı heyecanlı ve mutlu olduğunu söyledi.


Müzik Haberleri : Muazzez Ersoy'un 25 yıldır sakladığı sır ne?
Muazzez Ersoy

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Seyhan Erdağ'la Süper Pazar'ın bu haftaki konuklarından biri Türk Sanat Müziğinin kraliçesi Muazzez Ersoy'du. Muazzez Ersoy 25 yıldır kimseyle paylaşmadığı bir sırrı da ilk kez Süper Pazar izleyicileriyle paylaştı.


Müzik Haberleri : Yonca Lodi "Akustik" serisinin açılışını "Kızıl Kıyamet" ile yaptı!
Yonca Lodi

Güçlü yorumcu Yonca Lodi, Mayıs ayından bu yana hazırladığı yeni dijital projesi "Akustik"in çekimlerini tamamladı. Bugüne kadar yayımladığı albümler, şarkılar, video klipler, film - dizi müzikleri ve sahne performansları ile adından söz ettiren sanatçı, artık dijital dünyada da müzikseverler ile buluşuyor.


<   12345678910111213141516171819202122232434445464   >