Menü

Müzik Haberleri

<   1112131415152535455565758596061626364   >

Müzik Haberleri : Günce "EURODANCE"da Türkiye'yi temsil ediyor!
3588 okunma
Günce

2001 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl İtalya'da yapılacak EURODANCE müzik yarışmasında Türkiye'yi Günce temsil edecek. 2001 yılında Hande Yener, "Yalanın Batsın" ile yarı finale kadar yükseldi. 2004 yılında Mustafa Sandal & Natalia ile 36 ülke arasında 20. olurken; 2005 yılında İzel "Ben Halinden Anlarım(remix)" ile 38. oldu. Bu yıl Günce, "Severim Remix" ile ülkemizi temsil edecek.


Müzik Haberleri : Özgün, Elton John'la düet yapacak!
3381 okunma
Özgün

Starkey İşitme Vakfı'nın sahibi William F. Austin, İstanbul'da izlediği ve sahne performansını çok beğendiği Özgün'ü Amerika'ya davet etti. Starkey İşitme Vakfı'nın "So The World May Hear" adlı şarkısına Türkçe sözler yazıp yorumlayan Özgün, parçanın orijinalini vakfın 2007'de Amerika'da yapılacak dünya galasında Elton John ile birlikte seslendirecek.


Müzik Haberleri : Ziynet Sali Yunanistan'da albüm çıkartacak!
3937 okunma
Ziynet Sali

Türkiye'de Grek müziğin en sevilen isimlerinden biri olan Ziynet Sali, Yunanistan'da albüm çıkarmaya hazırlanıyor. Kıbrıs doğumlu olan, Türkçe ve Yunanca seslendirdiği şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Ziynet Sali, sonunda Yunanistan'daki müzikseverlerin de kalplerini fethetti. Şarkıları Yunan halkının dillerine yer eden Sali, bu ilgi üzerine orada bir albüm çıkartmaya karar verdi.


Müzik Haberleri : "Come Closer Avrupa Turnesi" ertelendi!
2826 okunma
Tarkan

Tarkan, yaşadığı ortopedik rahatsızlık nedeniyle konser programını ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldı. 2006 yılında "Come Closer Avrupa Turnesi"yle hem yurtiçinde hem de yurtdışında sayısız konser veren Tarkan, kısa süreli ve yoğun bir tedavi sürecinin ardından konser temposuna kaldığı yerden devam edecek.


Müzik Haberleri : Sibel Tüzün'ün yeni albümü, Yunanistan'da çıkıyor!
3725 okunma
Sibel Tüzün

2006 yılında Atina'da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi temsil eden Sibel Tüzün, kasım ayında Yunanistan'da yeni bir albüm çıkaracak. Yarışmada özellikle Yunan müzik kamuoyunun büyük beğenisini kazanan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde uluslararası bir plak şirketiyle albüm anlaşmasını imzaladı.


Müzik Haberleri : MTV Türkiye bayramda yayında!
6344 okunma
MTV Türkiye

MTV Türkiye kanalı Ramazan Bayramı'nın ilk günü (23 Ekim Pazartesi) yayına başlıyor. MTV Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Esra Oflaz Güvenkaya, kanalın kapılarını ilk kez açtı. Türkiye müzik piyasasındaki taşları yerinden oynatacak kanalla ilgili olarak Oflaz; "Sanatçılarımız MTV Türkiye sayesinde direk yurtdışına açılma fırsatı bulacaklar" diyor.


Müzik Haberleri : "Dursun zaman" film müziği oldu!
4087 okunma
maNga

maNga - Göksel düet çalışması olan ve grubun üçüncü videosu olarak da çekilen "Dursun Zaman", yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı "Sınav" filminin müzikleri arasında yer aldı. 20 Ekim'de vizyona girecek olan film ile ilgili ayrıntıları sinavfilm.com adresinden öğrenebilirsiniz.


Müzik Haberleri : Mustafa Sandal'ın 30 YTL'lik satış fiyatı endişesi...
4677 okunma
Mustafa Sandal

Geçtiğimiz yaz "Trafik Hayattır" projesi kapsamında yüzbinlerce kişiye konser veren sevilen popçu Mustafa Sandal, 5 yıl aradan sonra yeni bir albüm çıkarmak için kolları sıvadı. Prodüktör Erol Köse ile yaşadığı sorunlar yüzünden arayışa giren ünlü popçu, 5 ay önce Almanya Universal Müzik ile anlaşma imzaladı. Yakışıklı popçu Köse'yle arasındaki yasal engeli çözdü ama bu kez de 30 YTL'lik satış fiyatı endişesi yaşıyor.


Müzik Haberleri : Sezen Aksu'dan "Töre"
12646 okunma
Sezen Aksu

Cansu Dere, Mehmet Akif Alakurt, Zeynep Eronat, Menderes Samancılar gibi ünlü isimlerin rol aldığı; Mardin'in Midyat ilçesinde çekilen ve ATV'de yayınlanan "Sıla" isimli dizi filmi tutkuyla izleyen kişiler arasında Sezen Aksu da yer alıyor. Sanatçı diziden o kadar etkilendi ki, "Töre" adını verdiği bir şarkı yaptı.


Müzik Haberleri : Serdar Ortaç'dan "Mesafe + Plus"
4518 okunma
Serdar Ortaç

Serdar Ortaç'ın yeni video klip şarkısı olan "Gitme"nin farklı remix'lerine iki ayrı klip daha hazırlandı. Düzenlemeleri Erdem Kınay ve Erhan Bayrak tarafından yapılan remixlere, Avrupa'da olduğu gibi farklı iki klip daha hazırlandı. Henüz remix single olarak satışa sunulmamış olan bu iki yeni remix'in video klipleri sadece internette.


<   1112131415152535455565758596061626364   >