Menü

Müzik Haberleri

<   123456789101112131415161718192021222333435363   >

Müzik Haberleri : Bendeniz FA Organizasyon ile anlaştı!
Bendeniz

Türk Pop Müziği'nin önde gelen isimlerinden Bendeniz, sanatçı menajerliği hizmetini FA Organizasyon'a emanet etti! Bir döneme damga vurmuş şarkılarından oluşan "Best Of" albümünü geçtiğimiz aylarda yayınlayan Bendeniz, sanatçı menajerliği alanında FA Organizasyon ile el sıkıştı.


Müzik Haberleri : Cenk Eren'in Selda Bağcan sürprizi!
Cenk Eren Selda Bağcan

Kısa süre önce çıkardığı "Hay Aksi" single çalışmasıyla ses getiren Cenk Eren yaz aylarını hız kesmeden verdiği konserlerle geçiriyor. Son olarak geçtiğimiz akşam Bodrum People sahnesinde hem performansı hem fit görüntüsüyle beğeni toplayan Cenk Eren, kendisini izlemeye gelen Selda Bağcan'ı sahneye davet etti. İzleyicilerin büyük ilgisiyle karşılaşan ikili yaz sonunda birlikte bir projeye imza atacaklarının da müjdesini verdi.


Müzik Haberleri : Ersay Üner: "En önemlisi durabilmek"
Ersay Üner

Başarılı müzisyen Ersay Üner, son albümü "Nokta" ile Radyo Viva'da Ömer Erişmen'in canlı yayın konuğu oldu. Program esnasında samimi açıklamalarda bulunan Ersay Üner, iyi bir projenin püf noktalarını dinleyicilerle paylaştı.


Müzik Haberleri : Türkiye'nin en çok dinlenen podcast'leri takipçileriyle buluştu!
Podcastia RPG Maceraları

Can Bonomo, Bengi Apak, Can Temiz ve İsmail Türküsev'in beraber hazırlayıp sundugu tavsiye programı "O Tarz Mı", ve Can Sungur'un sundugu Podcastia RPG Maceraları geçtiğimiz akşam ilk defa seyirciler eşliğinde gerçekleşti. If Performance Hall Beşiktaş'taki etkinliğe büyük ilgi gösteren "O Tarz Mı" ve "Podcastia RPG Maceraları" takipçileri, kapıda kuyruklar oluşturarak Türkiye'nin en çok dinlenen podcast'lerini canlı olarak izleme şansı yakaladı.


Müzik Haberleri : Oya Küçümen yıllar sonra mikrofon başına geçti!
Oya Küçümen

Besteci, aranjör, pianist Ceyda Pirali yeni albümü "Karma"yı Kalan Müzik etiketiyle yayınladı. JW stüdyolarında kayıtları yapılan albümün mix ve mastering'ini Bora Ebeoğlu yaptı. Albümde bestesi Cengiz Onural'a ait "Giderim Bu Diyardan"da vokaliyle Oya Küçümen, yıllar sonra bir albüm için stüdyoyaya girerek mikrofon başına geçti.


Müzik Haberleri : Sezen'in İrem'e hediyesi: "Gidiyorum"
İrem Derici

Türk Pop Müziği'ne çağ atlatan ve pek çok star ismin çıkışına tanıklık eden Türk Pop Müziği'nin unutulmaz şarkıları bu kez İrem Derici'nin yorumuyla müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türk Pop Müziği'nin yeni nesil starı İrem Derici, çok ses getirecek bu sürpriz projesi daha çıkmadan yapılan tanıtım kampanyasıyla sosyal medyanın en çok konuşulan albümü oldu.


Müzik Haberleri : "Güneş Seninle Doğar"a yaza özel yeni versiyon!
Ömür Gedik

"Paramparça" şarkısının devamı niteliğinde hazırlanan ve dinleyicilerinden tam not alan duygusal şarkı "Güneş Seninle Doğar" için Ömür Gedik yaza özel yeni versiyon yaptırdı. Sözleri Ömür Gedik'e, bestesi ve aranjesi Saki Çimen'e ait olan duygusal şarkının yeni düzenlemesini ise daha önce de birlikte çalıştığı Yalçın Aşan yaptı.


Müzik Haberleri : "Enikonu Sohbet Astroloji" başlıyor!
Mine Ayman

Yıllarca "Enikonu Sohbet" adlı müzik programıyla TRT radyolarında 600 konuk ağırlayan Mine Ayman, şimdi bu programına astrolojiyi de dahil ediyor ve ünlülerle kendi ev ortamlarında buluşuyor! Bir YouTube projesi olan ve 1001 TV kanalından yayınlanacak olan "Enikonu Sohbet Astroloji"nin ilk konuğu Ömür Gedik.


Müzik Haberleri : Power Türk Müzik Ödüllerinde zafer gecesi!
Mabel Matiz

Ülkemizin başarılı ve prestijli plak ve menajerlik şirketlerinden Zoom Music & Management sanatçıları, geleneksel olarak dağıtılan "Power Türk Müzik Ödüllerinde" bu yıl aday oldukları 5 dalda birden, ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı.


Müzik Haberleri : İrem Derici 90'lar
İrem Derici

Türk Pop Müziği'ne çağ atlatan ve pek çok star ismin çıkışına tanıklık eden 90'lı yılların unutulmaz şarkıları bu kez İrem Derici'nin yorumuyla müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türk Pop Müziği'nin yeni nesil starı İrem Derici, çok ses getirecek bu sürpriz projesinde sokak müzisyenlerine de yer verecek.


<   123456789101112131415161718192021222333435363   >