MENÜ

Müzik Haberleri

<   11121314151525354555657585960    

Müzik Haberleri : Yüksek Sadakat, yeni klibini anketle belirliyor!
2465 okunma
Yüksek Sadakat

Bu sene Altın Kelebek ödülüne layık görülerek büyük bir çıkış yakalayan Yüksek Sadakat, "Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer" ve "Kafile" kliplerinin ardından 3. video klibini çekmek üzere hazırlanıyor. Yüksek Sadakat'in resmi web sitesinden yapılacak anketle belirleyeceği video klip için adaylar arasında "İhtimaller Denizi" ve "Döneceksin Diye Söz Ver" yer alıyor.


Müzik Haberleri : Nazan Öncel Avrupa Müzik'te!
3318 okunma
Nazan Öncel

Tarkan'ın Sezen Aksu ile barışması üzerine Nazan Öncel, Tarkan'ın sahibi olduğu Hitt Müzik'ten ayrıldı. Bu gelişmelerden dolayı Öncel'in üç aydır raflarda yerini almayı bekleyen "7'n Bitirdin" albümü önümüzdeki günlerde Avrupa Müzik'ten çıkacak.


Müzik Haberleri : Işın Karaca İstiklal Marşı'nın resmi şarkıcısı olma yolunda!
3025 okunma
Işın Karaca

Türkiye'nin en güçlü kadın seslerinden biri olan Işın Karaca, İstiklal Marşı'nın resmi şarkıcısı olma yolunda. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Formula 1'in açılışında milli marşımızı seslendiren Işın Karaca, şimdi de İzmir Fuarı'ndan İstiklal Marşı'nı söylemesi için teklif aldı. 27 Ağustos'ta yapılan Formula 1 açılış töreninde İstiklal Marşı'nı okuyarak yarışları başlatan sanatçı 1 Eylül Cuma günü, 75. İzmir Enternasyonal Fuarı'nın açılışında İstiklal Marşı'nı söyleyecek. Akşam da Lozan Meydanı Kültür Park'ta sahneye çıkacak.


Müzik Haberleri : Hard Discli Promosyon
2414 okunma
Ebru Elver

Ercan Saatçi, Rec By Saatchi adlı şirketinin ilk albüm tanıtımında Türk promosyon tarihine geçecek bir ilke daha imza attı. Ebru Elver'ın "Paranoyak" albümünün tanıtımını yaparken hazırladığı basın dosyasında sanatçının albümündeki bazı şarkıların ses dosyalarını, sanatçının fotoğraflarını bir mini 250 Mblık taşınabilir bir hard disc sürücü ile sunarak bir ilke imza attı.


Müzik Haberleri : Sezen Aksu & Ceza düeti...
12414 okunma
ceza

Şarkı sözleri ve besteleriyle milyonları peşinden sürükleyen pop müziğin divası Sezen Aksu, ilk kez rap tarzında bir şarkı yaptı. Aksu, rap türündeki şarkıyı, her röportajında hayranı olduğunu söylediği Ceza'nın önümüzdeki ay çıkacak yeni albümü "Yerli Plaka" için hazırladı.


<   11121314151525354555657585960