MENÜ

Müzik Haberleri

<   111213141515253545556575859   >

Müzik Haberleri : Ziynet Sali Yunanistan'da albüm çıkartacak!
3856 okunma
Ziynet Sali

Türkiye'de Grek müziğin en sevilen isimlerinden biri olan Ziynet Sali, Yunanistan'da albüm çıkarmaya hazırlanıyor. Kıbrıs doğumlu olan, Türkçe ve Yunanca seslendirdiği şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Ziynet Sali, sonunda Yunanistan'daki müzikseverlerin de kalplerini fethetti. Şarkıları Yunan halkının dillerine yer eden Sali, bu ilgi üzerine orada bir albüm çıkartmaya karar verdi.


Müzik Haberleri : "Come Closer Avrupa Turnesi" ertelendi!
2729 okunma
Tarkan

Tarkan, yaşadığı ortopedik rahatsızlık nedeniyle konser programını ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldı. 2006 yılında "Come Closer Avrupa Turnesi"yle hem yurtiçinde hem de yurtdışında sayısız konser veren Tarkan, kısa süreli ve yoğun bir tedavi sürecinin ardından konser temposuna kaldığı yerden devam edecek.


Müzik Haberleri : Sibel Tüzün'ün yeni albümü, Yunanistan'da çıkıyor!
3582 okunma
Sibel Tüzün

2006 yılında Atina'da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi temsil eden Sibel Tüzün, kasım ayında Yunanistan'da yeni bir albüm çıkaracak. Yarışmada özellikle Yunan müzik kamuoyunun büyük beğenisini kazanan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde uluslararası bir plak şirketiyle albüm anlaşmasını imzaladı.


Müzik Haberleri : MTV Türkiye bayramda yayında!
6183 okunma
MTV Türkiye

MTV Türkiye kanalı Ramazan Bayramı'nın ilk günü (23 Ekim Pazartesi) yayına başlıyor. MTV Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Esra Oflaz Güvenkaya, kanalın kapılarını ilk kez açtı. Türkiye müzik piyasasındaki taşları yerinden oynatacak kanalla ilgili olarak Oflaz; "Sanatçılarımız MTV Türkiye sayesinde direk yurtdışına açılma fırsatı bulacaklar" diyor.


Müzik Haberleri : "Dursun zaman" film müziği oldu!
3939 okunma
maNga

maNga - Göksel düet çalışması olan ve grubun üçüncü videosu olarak da çekilen "Dursun Zaman", yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı "Sınav" filminin müzikleri arasında yer aldı. 20 Ekim'de vizyona girecek olan film ile ilgili ayrıntıları sinavfilm.com adresinden öğrenebilirsiniz.


Müzik Haberleri : Mustafa Sandal'ın 30 YTL'lik satış fiyatı endişesi...
4510 okunma
Mustafa Sandal

Geçtiğimiz yaz "Trafik Hayattır" projesi kapsamında yüzbinlerce kişiye konser veren sevilen popçu Mustafa Sandal, 5 yıl aradan sonra yeni bir albüm çıkarmak için kolları sıvadı. Prodüktör Erol Köse ile yaşadığı sorunlar yüzünden arayışa giren ünlü popçu, 5 ay önce Almanya Universal Müzik ile anlaşma imzaladı. Yakışıklı popçu Köse'yle arasındaki yasal engeli çözdü ama bu kez de 30 YTL'lik satış fiyatı endişesi yaşıyor.


Müzik Haberleri : Sezen Aksu'dan "Töre"
12502 okunma
Sezen Aksu

Cansu Dere, Mehmet Akif Alakurt, Zeynep Eronat, Menderes Samancılar gibi ünlü isimlerin rol aldığı; Mardin'in Midyat ilçesinde çekilen ve ATV'de yayınlanan "Sıla" isimli dizi filmi tutkuyla izleyen kişiler arasında Sezen Aksu da yer alıyor. Sanatçı diziden o kadar etkilendi ki, "Töre" adını verdiği bir şarkı yaptı.


Müzik Haberleri : Serdar Ortaç'dan "Mesafe + Plus"
4381 okunma
Serdar Ortaç

Serdar Ortaç'ın yeni video klip şarkısı olan "Gitme"nin farklı remix'lerine iki ayrı klip daha hazırlandı. Düzenlemeleri Erdem Kınay ve Erhan Bayrak tarafından yapılan remixlere, Avrupa'da olduğu gibi farklı iki klip daha hazırlandı. Henüz remix single olarak satışa sunulmamış olan bu iki yeni remix'in video klipleri sadece internette.


Müzik Haberleri : Emrah "Best Of" albümünün hazırlıklarını sürdürüyor!
11018 okunma
Emrah

Kısa bir süre önce "Adın Ne Senin" isimli maxi single'ını müzik marketlere sunan Emrah, önümüzdeki günlerde yeniden stüdyoya girecek. Bir yandan Ürgüp'te, "Adak" isimli dizi filmin çekimlerini sürdüren Emrah, diğer yandan da İstanbul'da, bir yıldır herkesten gizlice sürdürdüğü, "Best Of" albümünü hazırlıyor.


Müzik Haberleri : Burhan Öçal Paris'te fırtına gibi esti!
2607 okunma
Burhan Öcal

Vurmali çalgılar ustası Burhan Öçal ve müzik grubu Paris Bölgesi Sanat Festivali'nde Parislileri büyülediler. Tarihi Le Cirque d'Hiver salonundaki konserlere Parisliler büyük ilgili gösterdi. 1840 yıllında sirk düzenlemek için inşa edilen ve daha sonra Paris'in ünlü bir kültür ve sanat merkezi haline gelen salonda sahne alan Öçal, "İstanbul Geceleri" adını verdiği konserde, Osmanlı müziği, Türk Halk Müziği, Roman ve Trakya müziğinden eserlere yer verdi.


<   111213141515253545556575859   >