Menü

Müzik Haberleri

<   1112131414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970   >

Müzik Haberleri : Cihan Yıldız'dan "Senin O gözlerin var ya"
Cihan Yıldız

Kısa bir süre önce müzik marketlere sunduğu "Sessiz Odalar" adlı albümünde seslendirdiği "Ağlama Bu Ayrlığa" adlı şarkı ile dikkatleri çeken ve gelecek adına olumlu sinyaller veren CİHAN YILDIZ albümüne yeni bir cover ekleyerek iddiasına devam ediyor.


Müzik Haberleri : Demet Akalın yönetmene kızdı!
Demet Akalın

"Mucize" adlı şarkısının klibi, Dannii Minogue'un "I Begin To Wonder" adlı parçanın klibine benzemesi Demet Akalın'ı çileden çıkardı. Akalın, Tamer Aydoğdu'nun çektiği ve 110 bin dolara mal olan klibi için, "Ben de gazetelerde okudum ve şok oldum. Yönetmeni arayarak güzelce verdim veriştirdim" dedi.


Müzik Haberleri : Sevda Demirel: "Hayatıma yeni bir format attım!"
Sevda Demirel

En son 2004'te bir albüm çıkaran Sevda Demirel yeni albümü "Uyanma Vakti" ile müzik dünyasına kesin dönüş yaptığını söyledi. Bir radyo programına katılan Demirel çarpıcı açıklamalar yaptı: "Hayatıma yeni bir format attım. Geçmişimi silmek istiyorum. Gençlik aklımla yanlış işler yaptım. Çıplak pozlar verdim. Bunları silmek mümkün değil ama ben hayatımda temiz bir sayfa açtım. Yaptıklarım yanlıştı. Kendimle hesaplaşıyorum. Şimdi amacım, şöhret dünyasının kötü getirilerini özellikle genç kızlara anlatmak."


Müzik Haberleri : Serdar Ortaç'ın demo kayıtları çalındı!
Serdar Ortaç

Yaza girerken yeni albüm çalışmalarına hız veren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın demo kayıtlarının çalındı. 2008 yazına damgasını vurması beklenen yeni albümünden daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış şarkılarını video paylaşım sitesi Youtube'a yükleyen korsanlar Serdar Ortaç'a büyük bir şok yaşattı.


Müzik Haberleri : Yeni şarkısını hayranı ile birlikte söyleyecek!
Rafet El Roman

Rafet El Roman, yeni albümünü mayıs ayının ilk haftasında çıkartacak. Sanatçı, 10 şarkılık albümde yer alacak olan "Virane" adlı parçada bir hayranıyla düet yapacak. Kızları ve ailesi ile birlikte Almanya'da yaşayan Rafet El Roman, uzun süredir üzerinde çalıştığı albümünü mayıs ayında çıkartacak. 10 şarkının yer aldığı albümde bir de Almanca şarkı seslendirecek olan El Roman'ın albüm kayıtları Almanya'daki Studio M Malsch-Karlsru'da yapıyor.


Müzik Haberleri : Ferhat Göçer'den yeni albüm geliyor!
Ferhat Göçer

Müzik dünyasının aşk, hüzün ve romantik şarkılarının yorumcusu Ferhat Göçer, yeni albümü için stüdyo çalışmalarına devam ediyor. Nisan ayının son haftası piyasaya çıkacak albümde Sezen Aksu imzalı dört şarkı var. Toplam 12 şarkının yer alacağı albümde Göçer'in dinleyicilerine yine sürprizleri olacak.


Müzik Haberleri : Hande Yener, "Pinokyo" için İtalya'da...
Hande Yener

Hande Yener'in yeni albümüne sayılı günler kaldı. Albümün ilk klip çalışması için İtalya'ya gitmeye hazırlanan Hande Yener ünlü yönetmen Luca Tomassini'nin kamerasının karşısına geçecek. Hande Yener, aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü de üstlendi...


Müzik Haberleri : Cüneyt Çakım "Yine Sonbahar"a yasak koydu!
Sibel Can

Cüneyt Çakım, "Yine Sohbahar" bestesinde düet yapan Pınar Aylin ile Janine D.'ye "okuma yasağı" koyduracak. Cüneyt Çakım'ın "Yine Sonbahar" şarkısıyla Ortadoğu'da ünlenen Lübnanlı Janine D.; aynı şarkı ile Türkiye üzerinden Avrupa'ya açılmaya karar verdi. Bunun üzerine Çakım, kendisinden izin almadığı ve telif ödemediği gerekçesiyle; hem Janine D., hem de düet yaptığı Pınar Aylin'e şarkıyı okuma yasağı koydurmak için harekete geçti.


Müzik Haberleri : Sertab, İzmir için Paris'te konser verdi!
Sertab Erener

Sertab Erener, dünyanın en önemli uluslararası fuarlarından biri olan "EXPO 2015"e ev sahipliği yapmaya aday olan İzmir'e destek vermek amacıyla, Paris'teki Champs-Elysees Tiyatrosu'nda bir konser verdi. "Painted on Water" adlı konser, çok beğenildi. Demir Demirkan ve orkestrasının eşliğinde sahneye çıkan Erener, İngilizce şarkılar söyledi. Konserde, "EXPO 2015"in Milano'da mı, İzmir'de mi yapılacağına karar verecek olan Uluslararası Sergiler Bürosu'nun delegeleri de vardı.


Müzik Haberleri : Bendeniz'den yeni albüm müjdesi!
Bendeniz

2006 yılının sonlarına doğru çıkardığı "Değiştim" albümü sonrasında bir suskunluk dönemine giren Bendeniz, sessizliğini bozdu. Şu sıralar kariyerinin 11. stüdyo albümü için harıl harıl beste çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden sanatçı, bestelerini tamamladıktan sonra en geç Nisan ayının ortasında stüdyoya girmeyi planladığını belirtti..


<   1112131414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970   >