Menü

Müzik Haberleri

<   11121314142434445464748495051525354555657585960616263646566676869   >

Müzik Haberleri : Hande Yener, "Pinokyo" için İtalya'da...
Hande Yener

Hande Yener'in yeni albümüne sayılı günler kaldı. Albümün ilk klip çalışması için İtalya'ya gitmeye hazırlanan Hande Yener ünlü yönetmen Luca Tomassini'nin kamerasının karşısına geçecek. Hande Yener, aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü de üstlendi...


Müzik Haberleri : Cüneyt Çakım "Yine Sonbahar"a yasak koydu!
Sibel Can

Cüneyt Çakım, "Yine Sohbahar" bestesinde düet yapan Pınar Aylin ile Janine D.'ye "okuma yasağı" koyduracak. Cüneyt Çakım'ın "Yine Sonbahar" şarkısıyla Ortadoğu'da ünlenen Lübnanlı Janine D.; aynı şarkı ile Türkiye üzerinden Avrupa'ya açılmaya karar verdi. Bunun üzerine Çakım, kendisinden izin almadığı ve telif ödemediği gerekçesiyle; hem Janine D., hem de düet yaptığı Pınar Aylin'e şarkıyı okuma yasağı koydurmak için harekete geçti.


Müzik Haberleri : Sertab, İzmir için Paris'te konser verdi!
Sertab Erener

Sertab Erener, dünyanın en önemli uluslararası fuarlarından biri olan "EXPO 2015"e ev sahipliği yapmaya aday olan İzmir'e destek vermek amacıyla, Paris'teki Champs-Elysees Tiyatrosu'nda bir konser verdi. "Painted on Water" adlı konser, çok beğenildi. Demir Demirkan ve orkestrasının eşliğinde sahneye çıkan Erener, İngilizce şarkılar söyledi. Konserde, "EXPO 2015"in Milano'da mı, İzmir'de mi yapılacağına karar verecek olan Uluslararası Sergiler Bürosu'nun delegeleri de vardı.


Müzik Haberleri : Bendeniz'den yeni albüm müjdesi!
Bendeniz

2006 yılının sonlarına doğru çıkardığı "Değiştim" albümü sonrasında bir suskunluk dönemine giren Bendeniz, sessizliğini bozdu. Şu sıralar kariyerinin 11. stüdyo albümü için harıl harıl beste çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden sanatçı, bestelerini tamamladıktan sonra en geç Nisan ayının ortasında stüdyoya girmeyi planladığını belirtti..


Müzik Haberleri : Betül Demir yeni albümü için stüdyoda!
Betül Demir

Betül Demir, önümüzdeki ay piyasaya çıkacak albümünde Aysel Gürel'in söz yazdığı "Ben Aşkı Yaktım Ateşle Oynuyorum" adlı şarkıyı, ablası Sude Bilge Demir'le birlikte seslendirecek. Aysel Gürel'den sağlığında bir şarkı sözü istediğini açıklayan Betül Demir, "İsteğimi geri çevirmedi ama ablam Sude'nin bestesine söz yazarken ilginç bir şart koştu. Şarkıyı onunla birlikte söylememi istedi. Biz de onun vasiyetini yerine getirmeye karar verdik" dedi.


Müzik Haberleri : "Sude" şarkısı Tarık Mengüç'ün...
Tarık Mengüç

Dillerden düşmeyen "Şakşuka" şarkısı ile tanınan Tarık Mengüç, son albümünde bir MFÖ şarkısına yer verdi. Tarık Mengüç, sözleri Özkan Uğur'a ait olan şarkıyı iki yıldan beri istiyor ancak, MFÖ üyelerine ulaşamıyordu. Genç popçunun şansı; şarkının sahibi Özkan Uğur'la Metrocity Alışveriş Merkezi'ndeki aynı spor salonunaılınca döndü. Özkan Uğur'un yanında spor yapan Mengüç şarkıyı çok istediğini ona söyledi.


Müzik Haberleri : Musti hem akustik, hem tribute albüm çıkaracak!
Mustafa Sandal

Mustafa Sandal, kariyerinin 14. yılını iki özel projeyle kutlayacak. En sevilen şarkılarını akustik olarak söyleyip, bir de tribute albüm hazırlayacak... Teoman'ın yazdığı şarkıların, ünlüler tarafından seslendirilmesi ile müzik piyasasında yeni bir trend haline gelen "tribute albüm" modasına Mustafa Sandal da uyacak. "Devamı Var" adlı son albümünü geçtiğimiz yaz çıkaran ünlü popçu, iki farklı projeyi birleştirerek özel bir çalışma hazırlayacak.


Müzik Haberleri : "Winx Club" filmine "Hepsi"den iki şarkı
Hepsi

Hepsi, animasyon filmi "Winx Club - Kayıp Krallığın Sırrı" için iki şarkı seslendirdi. "Hepsi" grubu, 22 Şubat'ta vizyona girecek olan animasyonda "Sen Bir Tanesin" ve "Sadece Bir Kız" adlı parçaları yorumladı. Iginio Straffi tarafından yaratılan "Kayıp Krallığın Sırrı" filminde; Winx Club üyesi 6 genç perinin birbirlerine kenetlenerek kötülüğe karşı mücadele etmeleri konu ediliyor. Filmde Flora; Stella, Layla, Miusa ve Tecna'nın yardımı ile kaybolan anne ve babasını arayacak...


Müzik Haberleri : Nil: "Ruhum Desen Desen"
Nil

Pop müziğin başarılı seslerinden Nil Karaibrahimgil'in Penti çoraplarının reklam filmi için hazırladığı 'Ruhum Desen Desen' adlı jingle, yoğun istek nedeniyle şarkı formatına dönüştürüldü. Böcek Yapım tarafından klibi çekilen şarkı, bazı müzik kanallarında gösterilmeye başlandı...


Müzik Haberleri : Zen'in "Şerefe" klibi sansürlendi!
Zen

Yaklaşık iki hafta önce çıkardığı maxi single ile aynı adı taşıyan "Şerefe" şarkısına klip çeken Aslı Zen, meyhane sahnelerinden dolayı sansürlendi. Kral TV yönetiminin "Bu klibi yayınlayamayız. 300 milyar ceza alırız" dediğini belirten Zen, "Şarap sahneleri yüzünden klibin yayınlanmayacağını söylediler. "Şerefe" derken ayran mı içseydim" dedi...


<   11121314142434445464748495051525354555657585960616263646566676869   >