Menü

Müzik Haberleri

<   1234567891011121314151617181920212232425262   >

Müzik Haberleri : Cansever ve Mahmut Görgen'den single!
Cansever ve Mahmut Görgen

"Kalbimin Sahibine" ve "Touch The Sky" adlı şarkılarıyla müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan DJ Mahmut Görgen bu kez de arabeske el attı. Cansever ile birlikte "Her Şeyim" adlı bir şarkı hazırlıyorlar. Sözleri ibrahim Karabulut'a ait olan parçanın aranjesi Mahmut Görgen imzası taşıyor.


Müzik Haberleri : Gonca Vuslateri'den sürpriz single!
Gonca Vuslateri

Gonca Vuslateri 2020 yılına hızlı bir giriş yapıyor. Oyuncu arkadaşı Fırat Tanış ile "Erkek Arkadaşım Bir Feminist" oyununda oynamaya devam eden Gonca Vuslateri önce single çıkaracak sonra da sinema filminde oynayacak.


Müzik Haberleri : "Akdeniz Zeytin Şarkıları Projesinde Bilge Ağacın Hikayesi"
Zara

"Akdeniz Zeytin Şarkıları Projesinde Bilge Ağacın Hikayesi"nin konu alındığı konserde Zara ve Sunay Akın müzikseverlerle buluştu. İzmir Adnan Saygun Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konser salonu müzikseverlerin yoğun ilgisi ile karşılanırken, tekrarı için yetkililere yoğun istek geldiği belirtildi.


Müzik Haberleri : AYU & Keremcem düeti 5 ülkede liste başı!
AYU & Keremcem

Ender Çabuker'in Endonezya'nın süperstarı Ayu Ting Ting ve Keremcem'e verdiği "Apalah Cinta" isimli şarkı "Yılın Şarkısı" ve "Yılın Projesi" ödüllerini aldı. 5 ülkede birden (Endonezya, Hong Kong, Singapur, Tayvan, Malezya) çıktığı hafta Youtube Trends listesine giren "Apalah Cinta"nın beste, aranje ve prodüktörlüğü ünlü müzik adamı Ender Çabuker yaptı. Şarkıyı yarı Türkçe yarı Endonezya dilinde okuyan Ayu Ting Ting'e klipte Keremcem eşlik etti.


Müzik Haberleri : EGE'den Kiev Konseri!
EGE

Ukrayna'nın başkenti Kiev, bugüne kadar ilk kez yapılmış bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Kiev'deki Hilton Oteli'nde Ömer Bekmezci tarafından düzenlenen ATAGala yardım yemeği, Türk ve Ukraynalı konukların yanı sıra, bu ülkede yaşayan yabancılar ile yabancı ülkelerin temsilcilerini bir araya getirdi.


Müzik Haberleri : İrem Derici ve Merve Özbey'den muhteşem düet!
İrem Derici

İrem Derici önceki akşam İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserde şarkılarını, memleketi Boyabat'ın spor kulübü "Boyabat 1868" için söyledi.


Müzik Haberleri : Oğuz Aksaç: "Artık hasretlik türküsü yapamazsınız. Hasret değilsiniz!"
Oğuz Aksaç

Geçtiğimiz günlerde "Benim Hikayem" adlı yeni single çalışmasını müzikseverlerle buluşturan Oğuz Aksaç, YouTube platformunda yayınlanan Cenk Alptekin'in "Cenk'le Arabada Yoklama" adlı programına konuk oldu. Cenk Alptekin'in arabasında bulunan sipsi, kaval, ney ve mızıka ile performans yapan Oğuz Aksaç, Cenk Alptekin'i müzikal içerikli verdiği bilgilerle de kendine hayran bıraktı.


Müzik Haberleri : Zara, Avrupalı konukları mest etti!
Zara

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkili sahne performansıyla her zaman adından söz ettiren Zara geçtiğimiz gün İtalyan Konsolosluğu Venedik Sarayı bahçesinde verdiği konserle izleyicileri mest etti. Parıltı Derneği'nin önderlik ettiği, İtalyan ve Türk çocuklarının ortak çalışmalarıyla kültürel dostluğun geliştirilmesinin amaçlandığı bu özel günde gençlerin performanslarından sonra Zara sahne aldı.


Müzik Haberleri : Sercan Candemir, Akustikhane'nin Akusticontest projesinde yer aldı!
Sercan Candemir

Alternatif - Rock performans kanalı Akustikhane son dönemlerde bir hayli hareketli, nedeni de; Akusticontest. Akustikhane'nin alternatif ve rock müzik türüne katkıları ve yıllardır süre gelen marka değeri hem müzisyenler hem müzikseverler açısından tartışmasız çok önemli.


Müzik Haberleri : Simge'den yeni yaşa, yeni şarkı: "As Bayrakları"
Simge

Tarzı, tavrı ve şarkıları ile adında her zaman söz ettiren son dönemin en yenilikçi ve yaratıcı isimlerinden Simge yeni yaşını menajeri Özgür Aras'ın İstanbul Galvin Restoran'da düzenlediği sürpriz bir parti ile kutladı.


<   1234567891011121314151617181920212232425262   >