Menü

Müzik Haberleri

<   111213141424344454647484950515253545556575859606162636465   >

Müzik Haberleri : Hande Yener: "Geleni kucağıma bekliyorum"
Hande Yener

Pop müzikten vazgeçip elektronik müziğe yönelen Hande Yener, kulvarında tek olduğunu söylerken yerine göz dikenlere de şaşırtıcı bir gözdağı verdi. Hande Yener'in sözleri müzik camiasında şaşkınlıkla karşılandı...


Müzik Haberleri : Emre Aydın: "Avrupa'nın En İyi Sanatçısı" seçildi!
Emre Aydın

15. MTV Avrupa Müzik Ödülleri, İngiltere'nin Liverpool kentinde yapılan ödül töreniyle sahiplerini buldu. Echo Arena'da düzenlenen ve 10 bin kişinin katıldığı törenin, 30 milyon kişi tarafından televizyondan izlendiği tahmin ediliyor.


Müzik Haberleri : Hande Yener Avrupa Müzik'te!
Hande Yener

Yaptığı albümler ve hit şarkılarla milyonların sevgilisi olan ve sayısız ödüllerle yıllardır Türk Pop Müziğinin en başarılı bayan pop sanatçısı unvanını koruyan Hande Yener Avrupa Müzik'te...


Müzik Haberleri : Yeşim Salkım artık TSM söyleyeceğini açıkladı...
Yeşim Salkım

Yeşim Salkım, 18 yıl aradan sonra Türk Sanat Müziği albümü çıkarmaya karar verdiğini açıkladı. Yeşim Salkım, önceki gün bir basın toplantısı düzenleyerek, 18 yıl aradan sonra Türk Sanat Müziği albümü çıkarmaya karar verdiğini açıkladı.


Müzik Haberleri : Teoman plak çıkartacak!
Teoman

Teoman, Kasım'da çıkacak 8. albümü "İnsanlık Halleri" öncesinde nostalji tutkunları ve plak meraklıları için eski albümlerini plak (long play) formatında yayınlama kararı aldı. Sınırlı sayıda basılacak albümler sanatçının "En Güzel Hikayem" albümüyle başlayacak ve diğer albümleriyle de devam edecek.


Müzik Haberleri : Ebru'nun yeni klibi Rafet El Roman'a emanet!
Ebru Gündeş

Ebru Gündeş, yeni albümünün ilk klibi için internet sitesi (ebrugundes.com.tr) üzerinde bir yarışma başlattı. Fanların seçeceği şarkının klibini ise meslektaşı Rafet El Roman yönetecek..


Müzik Haberleri : "Nezaket", Türkiye radyolarında en çok çalınan şarkı...
Günce Koral

Günce Koral'ın merakla beklenen albümü "Su" müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün çıkış şarkısı olan Sezen Aksu imzalı "Nezaket", Türkiye radyolarında en çok çalınan şarkılar sıralamasında zirveye oturdu.


Müzik Haberleri : İstanbul "Made In Turkey 4"de...
Azize

Azize'nin, DJ Cengiz Cebeci'nin düzenlemesiyle kaydettiği "İstanbul" isimli şarkısı, Almanya'da çıkacak ve pek çok ülkede satışa çıkacak olan compilation bir albüme seçildi. Uluslararası müzik çevrelerince tanınan ve daha önce birçok complation albüme imza atan Gülbahar Kültür'ün derlemesiyle çıkacak olan "Made İn Turkey 4" adlı özel albümde, Azize'nin dışında Türkiye'nin önde gelen birçok farklı sanatçısı yer alıyor. Albümde yer alan şarkının klibi de müzik kanallarında yayınlanmaya başladı...


Müzik Haberleri : MP3 Grubu dağıldı!
MP3

MP3 grubunun çatırdadığı ve grup elemanlarının ayrı ayrı yerlerde konser verdiği haberleri sonrası grubun beyni konumundaki güzel şarkıcı Yıldız Asyalı açıklama yaptı...


Müzik Haberleri : Emre Aydın: "Yeni albüm için henüz erken.."
Emre Aydın

2006 yılında çıkan "Afili Yalnızlık" albümü ile şöhreti yakalayan Emre Aydın, yeni bir albüm için erken olduğunu düşünüyor. Hayranlarından yeni albüm çıkarması için baskı gören Aydın, bir süre daha beklemeye karar verdi. Kendini ticari olarak pazarlayamamaktan şikayet eden genç şarkıcı, "Ticari olarak bu bir eksiklik ama hâlâ bir önceki albümüm tükenmedi" dedi.


<   111213141424344454647484950515253545556575859606162636465   >