Menü

Müzik Haberleri

<   1112131414243444546474849505152535455565758596061626364   >

Müzik Haberleri : Nilüfer "olmaz" dedi Kayahan "hallederiz"
Nilüfer

Rumeli Hisarı Konserleri'ni düzenleyen organizatör Murat Yıldırım; Nilüfer ve Kayahan'ı barıştırıp birlikte sahneye çıkarmak için harekete geçti. Küçük Çiftlik Park'ta açılacak konser çadırına iki ünlünün adını vermek için de girişimde bulunan Yıldırım, Kayahan'dan olumlu yanıt aldı. Ancak Nilüfer teklife sıcak bakmadı...


Müzik Haberleri : Radyoların OSCAR'ı için yarış başladı!
Radyonun Yıldızları

Türkiye'nin en iyi radyo kanalıyla birlikte en iyi radyo programcısını da belirleyecek olan "Radyonun Yıldızları Dinleyici Oylaması"nın beşincisi başladı. Radyo Yayıncıları Derneği'nin (RAYAD) www.rayad.org.tr adresli web sayfasında ulusal ve yerel radyolar için bir liste oluşturuldu. Oylama 31 Aralık'a kadar sürecek. Dinleyiciler; 2008 yılının Radyo Yıldızlarını, toplam 20 kategoride oylayabilecekler. Her kategorinin birincisi, ocak ayındaki törenle ödülünü alacak.


Müzik Haberleri : "Hatırına Sustum"da Vic Chesnutt gitar çaldı!
Nazan Öncel

Madonna, A.R.M., Garbage, Smashing Pumpkins, gibi unlu isimler Vic Chesnutt'ın tribute albümü onuruna "Sweet Relief" de bir araya gelerek onun şarkılarını söylerken Vic Chesnutt California'da Nazan Öncel için yeni albümü "Hatırına Sustum"da "Seni Bugün Görmem Lazım" şarkısına gitar çaldı.


Müzik Haberleri : Hande Yener: "Geleni kucağıma bekliyorum"
Hande Yener

Pop müzikten vazgeçip elektronik müziğe yönelen Hande Yener, kulvarında tek olduğunu söylerken yerine göz dikenlere de şaşırtıcı bir gözdağı verdi. Hande Yener'in sözleri müzik camiasında şaşkınlıkla karşılandı...


Müzik Haberleri : Emre Aydın: "Avrupa'nın En İyi Sanatçısı" seçildi!
Emre Aydın

15. MTV Avrupa Müzik Ödülleri, İngiltere'nin Liverpool kentinde yapılan ödül töreniyle sahiplerini buldu. Echo Arena'da düzenlenen ve 10 bin kişinin katıldığı törenin, 30 milyon kişi tarafından televizyondan izlendiği tahmin ediliyor.


Müzik Haberleri : Hande Yener Avrupa Müzik'te!
Hande Yener

Yaptığı albümler ve hit şarkılarla milyonların sevgilisi olan ve sayısız ödüllerle yıllardır Türk Pop Müziğinin en başarılı bayan pop sanatçısı unvanını koruyan Hande Yener Avrupa Müzik'te...


Müzik Haberleri : Yeşim Salkım artık TSM söyleyeceğini açıkladı...
Yeşim Salkım

Yeşim Salkım, 18 yıl aradan sonra Türk Sanat Müziği albümü çıkarmaya karar verdiğini açıkladı. Yeşim Salkım, önceki gün bir basın toplantısı düzenleyerek, 18 yıl aradan sonra Türk Sanat Müziği albümü çıkarmaya karar verdiğini açıkladı.


Müzik Haberleri : Teoman plak çıkartacak!
Teoman

Teoman, Kasım'da çıkacak 8. albümü "İnsanlık Halleri" öncesinde nostalji tutkunları ve plak meraklıları için eski albümlerini plak (long play) formatında yayınlama kararı aldı. Sınırlı sayıda basılacak albümler sanatçının "En Güzel Hikayem" albümüyle başlayacak ve diğer albümleriyle de devam edecek.


Müzik Haberleri : Ebru'nun yeni klibi Rafet El Roman'a emanet!
Ebru Gündeş

Ebru Gündeş, yeni albümünün ilk klibi için internet sitesi (ebrugundes.com.tr) üzerinde bir yarışma başlattı. Fanların seçeceği şarkının klibini ise meslektaşı Rafet El Roman yönetecek..


Müzik Haberleri : "Nezaket", Türkiye radyolarında en çok çalınan şarkı...
Günce Koral

Günce Koral'ın merakla beklenen albümü "Su" müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün çıkış şarkısı olan Sezen Aksu imzalı "Nezaket", Türkiye radyolarında en çok çalınan şarkılar sıralamasında zirveye oturdu.


<   1112131414243444546474849505152535455565758596061626364   >