Menü

Müzik Haberleri

<   111213132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606171   >

Müzik Haberleri : Ebru Polat, yine Sezen şarkısı coverladı!
Ebru Polat

Ebru Polat uzun zamandır üzerine çalıştığı yeni albümünde Sezen Aksu'ya ait "Seni Aldattım" adlı şarkıyı coverladı. Genç yorumcu Serdar Ortaç bestesi "İnanmıyorum" ile çıkış yapmaya hazırlanıyor...


Müzik Haberleri : "Rakiplerim beni alkışlamayı öğrenecek!"
Bengü

"İki Melek" isimli albümü ile yaza damgasını vuran Bengü, iddialı konuştu ve rakipleri için, "Beni alkışlamayı öğrenecekler" dedi. Şarkıları ile yaza damgasını vuran Bengü, "Albümün hakkını dinleyici verdi" diyerek yaptığı bu albüm ile geleceğe çok büyük yatırım yaptığını söyledi.


Müzik Haberleri : 4 YÜZ The Golden STAG'ta!
4 Yüz

Türk pop müziğinin başarılı grubu 4 YÜZ, 40 yıldır Romanya'da düzenlenen ve Eurovision şarkı yarışmasından sonra Avrupa'nın en büyük müzik yarışması olan "The Golden Stag"a katılıyor. 21 Ülkenin katılımıyla düzenlenen "The Golden Stag" Müzik yarışmasına katılan 4 YÜZ Grubu “Bu büyük organizasyondan gelen davet, çok anlamlı... Ayrıca Türkiye adına da büyük başarıdır. Yarışmada finale kalarak ülkemizin müziğini daha da yukarılara taşımayı hedefliyoruz.Halkımızın bu yarışmada desteğini bekliyoruz" diyor.


Müzik Haberleri : Hepsi çok özel bir "SIR" paylaşıyor...
Hepsi

RNB müziği Türk dinleyicisine sevdiren HEPSİ'den yeni bir tarz geliyor... İşin sırrının çok çalışmak, yenilikler yaratmakta olduğunu müzik dünyasına kattıkları ilklerle gösteren GRUP HEPSİ'den farklı soundda yeni bir şarkı "SIR" geliyor! Sır'ın sözü Pınar Uçarlar müziği Mehmed Andiçen'e ait...


Müzik Haberleri : Radyo Tatlıses'te şok eden veda!
Emel Yalçın

9 yıldır aralıksız Radyo Tatlıses'te yayın yapan ve radyonun son 1,5 yıldır yayın yönetmenliğini de üstlenen Emel Yalçın ( ÇOKEMEL), Radyo Tatlıses ile yollarını ayırdı. Yayın yaptığı süre boyunca bir çok ödül alan ve çokemel isimli programıyla marka olan Emel Yalçın, yeni projelerle hem dinleyici hemde izleyici karşısına çıkacağının da haberini verdi.


Müzik Haberleri : "Devlet bizi MPDK çatısı altında denetlesin!"
Tuğba Özerk

"Aşkın Her Hali" adlı albümüyle fırtına gibi esen Tuğba Özerk, katıldığı bir radyo programında müzik piyasasının bir denetleme kurulu olmamasının eksiklik olduğunu söyledi. Müzikteki kirliliğe bir "dur" demenin zamanının geldiğini söyleyen Özerk, "Çeşitli sektörlerin denetleme kurumları var. Ben Müzik Piyasası Denetleme Kurumu (MPDK)'nın de bir an önce oluşturulması gerektiğini düşünüyorum. Ama ondan önce biz sanatçıların birbirleriyle kavgasına son vermesi gerekir" dedi.


Müzik Haberleri : "Yaramaz"la sular duruldu!
Nilüfer

Nilüfer'in yeni albümü "Hayal"in ilk klibi olan "Bir Bilseydin"e Powertürk TV tarafından yayın izni verilmemesi üzerine sanatçı ile Powertürk TV yöneticileri arasında oluşan gerginlik sona erdi. Gerginliğin ortadan kalkmasına Nilüfer'in yeni albümünün ikinci klibi olan "Yaramaz"ın diğer bütün müzik kanalları ile aynı anda Powertürk'te de yayınlanmaya başlaması neden oldu.


Müzik Haberleri : Single için üçü bir arada!

Pasaj Müzik, "Her Şey Değişir" adlı single için üç farklı tarzın başarılı yorumcularını bir araya getirdi. Popüler müziğin sevilen sesi Özcan Deniz, alternatif müziğin renkli ismi Pamela ve rap'in yükselen yıldızı Fuat, "Her Şey Değişir" isimli şarkı için iki aydır yoğun bir tempoda çalışıyor.


Müzik Haberleri : Hande Yener TV
Hande YENER

Hayranlarının Hande Yener'e ait konserler, klipler, kamera arkası görüntüler; özetle şarkıcının müzikal hayatına dair her ayrıntıyı izleyebileceği Hande Yener TV, yayın hayatına başladı.


Müzik Haberleri : "Serdar yada Sezen Şarkısı Yetmiyor"
Yakup Ekin

"Tutsak" adlı albümünün ilk klibini "MELEK" adlı şarkıya çeken Yakup EKİN önümüzdeki günlerde albüme ismini veren "Tutsak" adlı şarkısına klip çekmeye karar verdi. Yeni klipinin hazırlıklarına başlayan Yakup Ekin iyi şarkıcı olmanın yolunun Serdar Ortaç yada Sezen Aksu şarkısı yorumlamaktan geçmediğini iddia etti.


<   111213132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606171   >