Menü

Müzik Haberleri

<   1112131323334353637383940414243444546474849505152535455565758596070   >

Müzik Haberleri : Radyo Tatlıses'te şok eden veda!
Emel Yalçın

9 yıldır aralıksız Radyo Tatlıses'te yayın yapan ve radyonun son 1,5 yıldır yayın yönetmenliğini de üstlenen Emel Yalçın ( ÇOKEMEL), Radyo Tatlıses ile yollarını ayırdı. Yayın yaptığı süre boyunca bir çok ödül alan ve çokemel isimli programıyla marka olan Emel Yalçın, yeni projelerle hem dinleyici hemde izleyici karşısına çıkacağının da haberini verdi.


Müzik Haberleri : "Devlet bizi MPDK çatısı altında denetlesin!"
Tuğba Özerk

"Aşkın Her Hali" adlı albümüyle fırtına gibi esen Tuğba Özerk, katıldığı bir radyo programında müzik piyasasının bir denetleme kurulu olmamasının eksiklik olduğunu söyledi. Müzikteki kirliliğe bir "dur" demenin zamanının geldiğini söyleyen Özerk, "Çeşitli sektörlerin denetleme kurumları var. Ben Müzik Piyasası Denetleme Kurumu (MPDK)'nın de bir an önce oluşturulması gerektiğini düşünüyorum. Ama ondan önce biz sanatçıların birbirleriyle kavgasına son vermesi gerekir" dedi.


Müzik Haberleri : "Yaramaz"la sular duruldu!
Nilüfer

Nilüfer'in yeni albümü "Hayal"in ilk klibi olan "Bir Bilseydin"e Powertürk TV tarafından yayın izni verilmemesi üzerine sanatçı ile Powertürk TV yöneticileri arasında oluşan gerginlik sona erdi. Gerginliğin ortadan kalkmasına Nilüfer'in yeni albümünün ikinci klibi olan "Yaramaz"ın diğer bütün müzik kanalları ile aynı anda Powertürk'te de yayınlanmaya başlaması neden oldu.


Müzik Haberleri : Single için üçü bir arada!

Pasaj Müzik, "Her Şey Değişir" adlı single için üç farklı tarzın başarılı yorumcularını bir araya getirdi. Popüler müziğin sevilen sesi Özcan Deniz, alternatif müziğin renkli ismi Pamela ve rap'in yükselen yıldızı Fuat, "Her Şey Değişir" isimli şarkı için iki aydır yoğun bir tempoda çalışıyor.


Müzik Haberleri : Hande Yener TV
Hande YENER

Hayranlarının Hande Yener'e ait konserler, klipler, kamera arkası görüntüler; özetle şarkıcının müzikal hayatına dair her ayrıntıyı izleyebileceği Hande Yener TV, yayın hayatına başladı.


Müzik Haberleri : "Serdar yada Sezen Şarkısı Yetmiyor"
Yakup Ekin

"Tutsak" adlı albümünün ilk klibini "MELEK" adlı şarkıya çeken Yakup EKİN önümüzdeki günlerde albüme ismini veren "Tutsak" adlı şarkısına klip çekmeye karar verdi. Yeni klipinin hazırlıklarına başlayan Yakup Ekin iyi şarkıcı olmanın yolunun Serdar Ortaç yada Sezen Aksu şarkısı yorumlamaktan geçmediğini iddia etti.


Müzik Haberleri : Mustafa Sandal korsanla uğraşıyor!
Mustafa Sandal

"Karizma" adlı albümünü müzik marketlere sunan Mustafa Sandal albümünün korsan web sitelerinden indirilmesine karşı duyduğu rahatsızlıktan dolayı hukuki yollara başvurdu. Albümünün 450 bin kez download edildiğini tespit ettiğini söyleyen Mustafa Sandal bu konuda 500 bin dolarlık bir zarara uğradığını iddia etti.


Müzik Haberleri : Hepsi grubundan ayrılan Gülçin Avrupa Müzik'te!
Gülçin

"Hepsi" müzik grubundan olaylı bir şekilde kopan Gülçin, Avrupa Müzik ile sözleşme imzaladı. Solo albüm için çok yakında stüdyoya girecek olan Gülçin prodüktörü Deniz Erdem ile hemen çalışmalara başladı. Ozan Çolakoğlu'nun aranjörlüğünde hazırlanacak olan albüm, çok farklı ve keyifli bir çalışma olacak...


Müzik Haberleri : Kral TV'den, Bendeniz'e klip sözleşmesi talebi!
Bendeniz

Bendeniz'in "Cumadan Pazara" isimli klibi için, Kral TV yetkileri yapım şirketinden sözleşme talebinde bulundu. Daha önce klipte yer alan 1972 model Mustang marka arabanın markası gözüktüğü için değişiklik yapmalarını isteyen Kral TV yetkileri Bendeniz'in klibinin 1 gösterimi için 70 dolar + KDV istendiği açıklandı.


Müzik Haberleri : Serdar Ortaç, "Timati"ile albüm yapıyor!
Serdar Ortaç

Serdar Ortaç, Kemer İlçesi'nde Rusların dünyaca ünlü hip hop grubu "Timati" ile bir albüm anlaşması yapmak üzere olduğunu, 3 parçadan oluşacak albümün büyük ses getireceğini söyledi. Timati'nin daha önce Snoop Dogg'la da bir albüm çalışmasında düet yaptıklarını hatırlatan Ortaç, "O çalışma da son derece başarılı olmuştu. Eminim birlikte yapacağımız bu proje hem ülkemizde hem de Rusya'da büyük ses getirecektir" dedi.


<   1112131323334353637383940414243444546474849505152535455565758596070   >