Menü

Müzik Haberleri

<   111213132333435363738394041424344454647484950515253545556575868   >

Müzik Haberleri : Mustafa Sandal korsanla uğraşıyor!
Mustafa Sandal

"Karizma" adlı albümünü müzik marketlere sunan Mustafa Sandal albümünün korsan web sitelerinden indirilmesine karşı duyduğu rahatsızlıktan dolayı hukuki yollara başvurdu. Albümünün 450 bin kez download edildiğini tespit ettiğini söyleyen Mustafa Sandal bu konuda 500 bin dolarlık bir zarara uğradığını iddia etti.


Müzik Haberleri : Hepsi grubundan ayrılan Gülçin Avrupa Müzik'te!
Gülçin

"Hepsi" müzik grubundan olaylı bir şekilde kopan Gülçin, Avrupa Müzik ile sözleşme imzaladı. Solo albüm için çok yakında stüdyoya girecek olan Gülçin prodüktörü Deniz Erdem ile hemen çalışmalara başladı. Ozan Çolakoğlu'nun aranjörlüğünde hazırlanacak olan albüm, çok farklı ve keyifli bir çalışma olacak...


Müzik Haberleri : Kral TV'den, Bendeniz'e klip sözleşmesi talebi!
Bendeniz

Bendeniz'in "Cumadan Pazara" isimli klibi için, Kral TV yetkileri yapım şirketinden sözleşme talebinde bulundu. Daha önce klipte yer alan 1972 model Mustang marka arabanın markası gözüktüğü için değişiklik yapmalarını isteyen Kral TV yetkileri Bendeniz'in klibinin 1 gösterimi için 70 dolar + KDV istendiği açıklandı.


Müzik Haberleri : Serdar Ortaç, "Timati"ile albüm yapıyor!
Serdar Ortaç

Serdar Ortaç, Kemer İlçesi'nde Rusların dünyaca ünlü hip hop grubu "Timati" ile bir albüm anlaşması yapmak üzere olduğunu, 3 parçadan oluşacak albümün büyük ses getireceğini söyledi. Timati'nin daha önce Snoop Dogg'la da bir albüm çalışmasında düet yaptıklarını hatırlatan Ortaç, "O çalışma da son derece başarılı olmuştu. Eminim birlikte yapacağımız bu proje hem ülkemizde hem de Rusya'da büyük ses getirecektir" dedi.


Müzik Haberleri : Powerturk'den Nilüfer'e "Veto"
Nilüfer

Nilüfer yeni albümü "Hayal"in ilk klibini "Bir Bilseydin" adlı şarkısına çekti. Ancak klibe müzik kanalı Powerturk TV'den yayınlanamaz kararı çıktı. Karara isyan eden Nilüfer'in basın halkla ilişkiler firması N1 Organizasyon konuyla ilgili olarak medya mensuplarına şu açıklamayı gönderdi:


Müzik Haberleri : Tuğba Özerk Avrupa Müzik'te!
Tuğba Özerk

Global kriz dinlemeyen değişimin ve gelişimin öncüsü Avrupa Müzik hareketliliğine devam ediyor. Pop müziğin güçlü yorumcusu Tuğba Özerk de Avrupa Müzik ailesine katılan son isim oldu...


Müzik Haberleri : Sezen Aksu 30 şarkılık albüm yaptı!
Sezen Aksu

Bir yıl önce çıkardığı "Deniz Yıldızı" albümü ile müzikseverleri mest eden Sezen Aksu, yakında yeni şarkılarıyla hayranlarına seslenecek. Üstelik Aksu'nun bu albümünde tam 30 eser yer alacak...


Müzik Haberleri : Deha'dan ilginç radyo bülteni!
Deha

Son zamanlarda müzik dünyası korsanın yanı sıra ekonomik krizin etkisini iyice hissetmeye başladı. Müzik yapımcılarının yanı sıra şarkıcılar da bu krize kendilerince bir yol bulmaya çalışıyorlar. İşte onlardan bir tanesi de ATv'de yayınlanmış olan Akademi Türkiye yarışmasının finalistlerinden DEHA ve ilginç radyo bülteni...


Müzik Haberleri : Tan yeni albümüyle kasıp kavuracak!
Tan

Türk Pop'unun son dönemdeki parlayan yıldızı Tan, Avrupa Müzik markasıyla çıkaracağı yeni albümünün çalışmaları için stüdyoya kapandı. "Neler Neler?", "Rica Ederim", "Sözümü Tutamadım" ve "Yıldızlar da Kayar" gibi hit şarkılarıyla milyonların gönlünü fetheden Türk Pop Müziği'nin yeni keşfi Tan, şarkılarıyla hayranlarının karşısına çıkmak için gece gündüz demeden çalışıyor.


Müzik Haberleri : Işın Karaca'nın yeni albümü çalındı!
Işın Karaca

IŞIN KARACA'nın Nisan ayında yayınlanacak yeni albümü UYANIŞ'ın prodüktörü ve kardeşi AKIN BÜYÜKARACA tarafından geçtiğimiz günlerde Londra'da tamamlandı. Albüm için klip, fotograf ve tasarım çalışmalarına başlayan IŞIN KARACA, önümüzde ki günler içinde basın tanıtımına hazırlanıyordu. Geçtiğimiz gece Akın Büyükkaraca'nın evine giren hırsız bütün elektornik eşyalarını çaldı. Haberi duyar duymaz kardeşinin yanına giden Işın Karaca, yeni albümünün bütün kayıtlarının içinde olduğu laptopında çalındığını öğrenince çok üzüldü.


<   111213132333435363738394041424344454647484950515253545556575868   >