MENÜ

Müzik Haberleri

<   11121313233343536373839404142434445464748495051525354555657   >

Müzik Haberleri : Serdar Ortaç'ın demo kayıtları çalındı!
5950 kez okundu
Serdar Ortaç

Yaza girerken yeni albüm çalışmalarına hız veren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın demo kayıtlarının çalındı. 2008 yazına damgasını vurması beklenen yeni albümünden daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış şarkılarını video paylaşım sitesi Youtube'a yükleyen korsanlar Serdar Ortaç'a büyük bir şok yaşattı.


Müzik Haberleri : Yeni şarkısını hayranı ile birlikte söyleyecek!
3859 kez okundu
Rafet El Roman

Rafet El Roman, yeni albümünü mayıs ayının ilk haftasında çıkartacak. Sanatçı, 10 şarkılık albümde yer alacak olan "Virane" adlı parçada bir hayranıyla düet yapacak. Kızları ve ailesi ile birlikte Almanya'da yaşayan Rafet El Roman, uzun süredir üzerinde çalıştığı albümünü mayıs ayında çıkartacak. 10 şarkının yer aldığı albümde bir de Almanca şarkı seslendirecek olan El Roman'ın albüm kayıtları Almanya'daki Studio M Malsch-Karlsru'da yapıyor.


Müzik Haberleri : Ferhat Göçer'den yeni albüm geliyor!
6183 kez okundu
Ferhat Göçer

Müzik dünyasının aşk, hüzün ve romantik şarkılarının yorumcusu Ferhat Göçer, yeni albümü için stüdyo çalışmalarına devam ediyor. Nisan ayının son haftası piyasaya çıkacak albümde Sezen Aksu imzalı dört şarkı var. Toplam 12 şarkının yer alacağı albümde Göçer'in dinleyicilerine yine sürprizleri olacak.


Müzik Haberleri : Hande Yener, "Pinokyo" için İtalya'da...
5781 kez okundu
Hande Yener

Hande Yener'in yeni albümüne sayılı günler kaldı. Albümün ilk klip çalışması için İtalya'ya gitmeye hazırlanan Hande Yener ünlü yönetmen Luca Tomassini'nin kamerasının karşısına geçecek. Hande Yener, aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü de üstlendi...


Müzik Haberleri : Cüneyt Çakım "Yine Sonbahar"a yasak koydu!
2872 kez okundu
Sibel Can

Cüneyt Çakım, "Yine Sohbahar" bestesinde düet yapan Pınar Aylin ile Janine D.'ye "okuma yasağı" koyduracak. Cüneyt Çakım'ın "Yine Sonbahar" şarkısıyla Ortadoğu'da ünlenen Lübnanlı Janine D.; aynı şarkı ile Türkiye üzerinden Avrupa'ya açılmaya karar verdi. Bunun üzerine Çakım, kendisinden izin almadığı ve telif ödemediği gerekçesiyle; hem Janine D., hem de düet yaptığı Pınar Aylin'e şarkıyı okuma yasağı koydurmak için harekete geçti.


Müzik Haberleri : Sertab, İzmir için Paris'te konser verdi!
2293 kez okundu
Sertab Erener

Sertab Erener, dünyanın en önemli uluslararası fuarlarından biri olan "EXPO 2015"e ev sahipliği yapmaya aday olan İzmir'e destek vermek amacıyla, Paris'teki Champs-Elysees Tiyatrosu'nda bir konser verdi. "Painted on Water" adlı konser, çok beğenildi. Demir Demirkan ve orkestrasının eşliğinde sahneye çıkan Erener, İngilizce şarkılar söyledi. Konserde, "EXPO 2015"in Milano'da mı, İzmir'de mi yapılacağına karar verecek olan Uluslararası Sergiler Bürosu'nun delegeleri de vardı.


Müzik Haberleri : Bendeniz'den yeni albüm müjdesi!
4278 kez okundu
Bendeniz

2006 yılının sonlarına doğru çıkardığı "Değiştim" albümü sonrasında bir suskunluk dönemine giren Bendeniz, sessizliğini bozdu. Şu sıralar kariyerinin 11. stüdyo albümü için harıl harıl beste çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden sanatçı, bestelerini tamamladıktan sonra en geç Nisan ayının ortasında stüdyoya girmeyi planladığını belirtti..


Müzik Haberleri : Betül Demir yeni albümü için stüdyoda!
2667 kez okundu
Betül Demir

Betül Demir, önümüzdeki ay piyasaya çıkacak albümünde Aysel Gürel'in söz yazdığı "Ben Aşkı Yaktım Ateşle Oynuyorum" adlı şarkıyı, ablası Sude Bilge Demir'le birlikte seslendirecek. Aysel Gürel'den sağlığında bir şarkı sözü istediğini açıklayan Betül Demir, "İsteğimi geri çevirmedi ama ablam Sude'nin bestesine söz yazarken ilginç bir şart koştu. Şarkıyı onunla birlikte söylememi istedi. Biz de onun vasiyetini yerine getirmeye karar verdik" dedi.


Müzik Haberleri : "Sude" şarkısı Tarık Mengüç'ün...
4284 kez okundu
Tarık Mengüç

Dillerden düşmeyen "Şakşuka" şarkısı ile tanınan Tarık Mengüç, son albümünde bir MFÖ şarkısına yer verdi. Tarık Mengüç, sözleri Özkan Uğur'a ait olan şarkıyı iki yıldan beri istiyor ancak, MFÖ üyelerine ulaşamıyordu. Genç popçunun şansı; şarkının sahibi Özkan Uğur'la Metrocity Alışveriş Merkezi'ndeki aynı spor salonunaılınca döndü. Özkan Uğur'un yanında spor yapan Mengüç şarkıyı çok istediğini ona söyledi.


Müzik Haberleri : Musti hem akustik, hem tribute albüm çıkaracak!
5137 kez okundu
Mustafa Sandal

Mustafa Sandal, kariyerinin 14. yılını iki özel projeyle kutlayacak. En sevilen şarkılarını akustik olarak söyleyip, bir de tribute albüm hazırlayacak... Teoman'ın yazdığı şarkıların, ünlüler tarafından seslendirilmesi ile müzik piyasasında yeni bir trend haline gelen "tribute albüm" modasına Mustafa Sandal da uyacak. "Devamı Var" adlı son albümünü geçtiğimiz yaz çıkaran ünlü popçu, iki farklı projeyi birleştirerek özel bir çalışma hazırlayacak.


<   11121313233343536373839404142434445464748495051525354555657   >