MENÜ

Müzik Haberleri

<   1234567891011121314151617181929394959   >

Müzik Haberleri : Melis Kar ve Dilan Çiçek Deniz'i buluşturan aşk şarkısı!
493 okunma
Melis Kar

Popüler müziğin sevilen güçlü kadın yorumcularından Melis kar, 1 yıl önce "Çukur" dizisindeki Yamaç ve Sena aşkı için hazırladığı fakat kullanılamayan şarkıyı "İbrahim Selim ile Bu Gece"nin YouTube programında okuduktan sonra bir anda sosyal medyada büyük hareketlenme yaşandı...


Müzik Haberleri : Sagopa Kajmer: "Ben bu işin sahibinin sesiyim!"
291 okunma
Sagopa Kajmer

Müzisyen, yorumcu ve vokal koç Emre Yücelen, "Emre Yücelen Şan Dersi" adlı YouTube kanalında yayınladığı "Emre Yücelen ile Stüdyo Sohbetleri" programının 25. bölümünde; Türk Rap müziğinin efsane ismi Sagopa Kajmer'i konuk etti!


Müzik Haberleri : Ömür Gedik: "Pop müzik ölmedi de, ölmez de"
378 okunma
Ömür Gedik

Geçtiğimiz hafta DMC etiketiyle dijital mecralarda yeni şarkısı "Aramışsın"ı dinleyicileriyle buluşturan güzel şarkıcı Ömür Gedik, YouTube'ta bir haftada 1 milyon dinlenerek "pop müzik can çekişiyor" diyenlere adeta yanıt verdi.


Müzik Haberleri : Cansever ve Mahmut Görgen'den single!
334 okunma
Cansever ve Mahmut Görgen

"Kalbimin Sahibine" ve "Touch The Sky" adlı şarkılarıyla müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan DJ Mahmut Görgen bu kez de arabeske el attı. Cansever ile birlikte "Her Şeyim" adlı bir şarkı hazırlıyorlar. Sözleri ibrahim Karabulut'a ait olan parçanın aranjesi Mahmut Görgen imzası taşıyor.


Müzik Haberleri : Gonca Vuslateri'den sürpriz single!
339 okunma
Gonca Vuslateri

Gonca Vuslateri 2020 yılına hızlı bir giriş yapıyor. Oyuncu arkadaşı Fırat Tanış ile "Erkek Arkadaşım Bir Feminist" oyununda oynamaya devam eden Gonca Vuslateri önce single çıkaracak sonra da sinema filminde oynayacak.


Müzik Haberleri : "Akdeniz Zeytin Şarkıları Projesinde Bilge Ağacın Hikayesi"
256 okunma
Zara

"Akdeniz Zeytin Şarkıları Projesinde Bilge Ağacın Hikayesi"nin konu alındığı konserde Zara ve Sunay Akın müzikseverlerle buluştu. İzmir Adnan Saygun Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konser salonu müzikseverlerin yoğun ilgisi ile karşılanırken, tekrarı için yetkililere yoğun istek geldiği belirtildi.


Müzik Haberleri : AYU & Keremcem düeti 5 ülkede liste başı!
234 okunma
AYU & Keremcem

Ender Çabuker'in Endonezya'nın süperstarı Ayu Ting Ting ve Keremcem'e verdiği "Apalah Cinta" isimli şarkı "Yılın Şarkısı" ve "Yılın Projesi" ödüllerini aldı. 5 ülkede birden (Endonezya, Hong Kong, Singapur, Tayvan, Malezya) çıktığı hafta Youtube Trends listesine giren "Apalah Cinta"nın beste, aranje ve prodüktörlüğü ünlü müzik adamı Ender Çabuker yaptı. Şarkıyı yarı Türkçe yarı Endonezya dilinde okuyan Ayu Ting Ting'e klipte Keremcem eşlik etti.


Müzik Haberleri : EGE'den Kiev Konseri!
278 okunma
EGE

Ukrayna'nın başkenti Kiev, bugüne kadar ilk kez yapılmış bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Kiev'deki Hilton Oteli'nde Ömer Bekmezci tarafından düzenlenen ATAGala yardım yemeği, Türk ve Ukraynalı konukların yanı sıra, bu ülkede yaşayan yabancılar ile yabancı ülkelerin temsilcilerini bir araya getirdi.


Müzik Haberleri : İrem Derici ve Merve Özbey'den muhteşem düet!
451 okunma
İrem Derici

İrem Derici önceki akşam İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserde şarkılarını, memleketi Boyabat'ın spor kulübü "Boyabat 1868" için söyledi.


Müzik Haberleri : Oğuz Aksaç: "Artık hasretlik türküsü yapamazsınız. Hasret değilsiniz!"
344 okunma
Oğuz Aksaç

Geçtiğimiz günlerde "Benim Hikayem" adlı yeni single çalışmasını müzikseverlerle buluşturan Oğuz Aksaç, YouTube platformunda yayınlanan Cenk Alptekin'in "Cenk'le Arabada Yoklama" adlı programına konuk oldu. Cenk Alptekin'in arabasında bulunan sipsi, kaval, ney ve mızıka ile performans yapan Oğuz Aksaç, Cenk Alptekin'i müzikal içerikli verdiği bilgilerle de kendine hayran bıraktı.


<   1234567891011121314151617181929394959   >