Menü

Müzik Haberleri

<   1234567891011121314151617181920212223242526272829303141516171   >

Müzik Haberleri : Türkiye'nin en çok dinlenen podcast'leri takipçileriyle buluştu!
Podcastia RPG Maceraları

Can Bonomo, Bengi Apak, Can Temiz ve İsmail Türküsev'in beraber hazırlayıp sundugu tavsiye programı "O Tarz Mı", ve Can Sungur'un sundugu Podcastia RPG Maceraları geçtiğimiz akşam ilk defa seyirciler eşliğinde gerçekleşti. If Performance Hall Beşiktaş'taki etkinliğe büyük ilgi gösteren "O Tarz Mı" ve "Podcastia RPG Maceraları" takipçileri, kapıda kuyruklar oluşturarak Türkiye'nin en çok dinlenen podcast'lerini canlı olarak izleme şansı yakaladı.


Müzik Haberleri : Oya Küçümen yıllar sonra mikrofon başına geçti!
Oya Küçümen

Besteci, aranjör, pianist Ceyda Pirali yeni albümü "Karma"yı Kalan Müzik etiketiyle yayınladı. JW stüdyolarında kayıtları yapılan albümün mix ve mastering'ini Bora Ebeoğlu yaptı. Albümde bestesi Cengiz Onural'a ait "Giderim Bu Diyardan"da vokaliyle Oya Küçümen, yıllar sonra bir albüm için stüdyoyaya girerek mikrofon başına geçti.


Müzik Haberleri : Sezen'in İrem'e hediyesi: "Gidiyorum"
İrem Derici

Türk Pop Müziği'ne çağ atlatan ve pek çok star ismin çıkışına tanıklık eden Türk Pop Müziği'nin unutulmaz şarkıları bu kez İrem Derici'nin yorumuyla müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türk Pop Müziği'nin yeni nesil starı İrem Derici, çok ses getirecek bu sürpriz projesi daha çıkmadan yapılan tanıtım kampanyasıyla sosyal medyanın en çok konuşulan albümü oldu.


Müzik Haberleri : "Güneş Seninle Doğar"a yaza özel yeni versiyon!
Ömür Gedik

"Paramparça" şarkısının devamı niteliğinde hazırlanan ve dinleyicilerinden tam not alan duygusal şarkı "Güneş Seninle Doğar" için Ömür Gedik yaza özel yeni versiyon yaptırdı. Sözleri Ömür Gedik'e, bestesi ve aranjesi Saki Çimen'e ait olan duygusal şarkının yeni düzenlemesini ise daha önce de birlikte çalıştığı Yalçın Aşan yaptı.


Müzik Haberleri : "Enikonu Sohbet Astroloji" başlıyor!
Mine Ayman

Yıllarca "Enikonu Sohbet" adlı müzik programıyla TRT radyolarında 600 konuk ağırlayan Mine Ayman, şimdi bu programına astrolojiyi de dahil ediyor ve ünlülerle kendi ev ortamlarında buluşuyor! Bir YouTube projesi olan ve 1001 TV kanalından yayınlanacak olan "Enikonu Sohbet Astroloji"nin ilk konuğu Ömür Gedik.


Müzik Haberleri : Power Türk Müzik Ödüllerinde zafer gecesi!
Mabel Matiz

Ülkemizin başarılı ve prestijli plak ve menajerlik şirketlerinden Zoom Music & Management sanatçıları, geleneksel olarak dağıtılan "Power Türk Müzik Ödüllerinde" bu yıl aday oldukları 5 dalda birden, ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı.


Müzik Haberleri : İrem Derici 90'lar
İrem Derici

Türk Pop Müziği'ne çağ atlatan ve pek çok star ismin çıkışına tanıklık eden 90'lı yılların unutulmaz şarkıları bu kez İrem Derici'nin yorumuyla müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türk Pop Müziği'nin yeni nesil starı İrem Derici, çok ses getirecek bu sürpriz projesinde sokak müzisyenlerine de yer verecek.


Müzik Haberleri : Sibel Tüzün'ün albümleri yeni soundlarıyla dijital platformlarda!
Sibel Tüzün

Türk Pop Müziği'nin önemli isimlerinden Sibel Tüzün'ün unutulmaz 4 albümü yeni soundlarıyla hayranlarıyla tekrar buluşuyor. Müzisyenin 27 yıllık kariyerindeki özgür ve cesur tarzının öncüsü olarak, yayınlandıkları dönemin iddialı yapımları arasında yer alan "Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda" (1998), "Kırmızı" (2003), "Kıpkırmızı" (2004) ve "Superstar" (2006) albümleri, günümüz ses teknolojisiyle yenilendi.


Müzik Haberleri : Ferhat Göçer "Sensin"le zirvede!
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer'in yeni single çalışması "Sensin" çıktığı ilk gün zirveye yerleşmeyi başardı. Biten aşklara merhem olan şarkı, liste başı olarak Göçer için büyük bir mutluluk oldu. Sanatçının Instagram hesabından paylaştığı bu mutluluğa sevenleri de ortak oldu...


Müzik Haberleri : Demet Akalın'ın yeni albümü 23 Nisan'da!
Demet Akalın

Demet Akalın yeni albümü için geri sayıma başladı. Akalın, kariyerinin 11. albümünü doğum günü olan 23 Nisan'da sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar yaptığı 10 albüm, 3 single, 2 maxi single ile her defasında dinlenme ve satış rekorları kıran Demet Akalın, yeni albümü için 15 yeni şarkı aldı. Akalın, yeni albümünde de kendisiyle özdeşleşen "giderli" tarzını devam ettirirken repertuarına rap ve arabesk şarkılar ekleyip sevenlerini şaşırtacak.


<   1234567891011121314151617181920212223242526272829303141516171   >