Menü

Müzik Haberleri

<   12345678910111213141516171828384858   >

Müzik Haberleri : Simge yeni projeler için gün sayıyor!
266 okunma
Simge

Pandemi nedeniyle konserlere ara verilmesi üzerine bu zaman diliminde okuluna kaldığı yerden devam etme kararı alan Simge, İstanbul Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü'nde kalan iki dersini verdikten sonra mezun olmak için haftanın her günü online derslere katılıyor...


Müzik Haberleri : 10 farklı yöreden 10 türkü: "Rubato'dan Türküler"
165 okunma
Rubato

Türkiye'nin usta üç müzisyeni Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün'den oluşan Rubato grubu yeni albümlerinde 10 yöreden seçilmiş 10 ayrı türkü ile müzikseverlerle buluşacak!


Müzik Haberleri : Faruk K: "Azar Azar 2020"
128 okunma
Faruk K Azar Azar 2020

Faruk K'nın İsrail, Bulgaristan, Yunanistan, Azerbaycan, Sırbistan, Gürcistan, Türkmenistan, Makedonya, Hırvatistan gibi 9 ülkede, 17 sanatçı tarafından seslendirilen 2000'li yılların unutulmayan büyük hiti "Azar Azar" şarkısı uluslararası global bir mobil uygulama şirketi tarafından tekrar keşfedildi.


Müzik Haberleri : İrem Derici'ye RTÜK'ten uyarı!
104 okunma
İrem Derici'

İrem Derici'nin, geçen hafta müzikseverlerle buluşturduğu şarkısı "Senin Hastan" klibi olay oldu. Yayımlandığı günden bu yana açık sahneleri bulunduğu gerekçesiyle çok konuşulan İrem Derici'nin "Senin Hastan" isimli şarkısının klibi için RTÜK'ten uyarı geldi.


Müzik Haberleri : Alper Erözer, Global Records ile anlaştı!
94 okunma
Alper Erözer

Üç dilde seslendirdiği son şarkısı "Göz Göze"yi çok başarılı bulan müzik şirketi Global Records bu şarkının İngilizce versiyonu için Alper Erözer ile anlaştı.


Müzik Haberleri : Gülden'den 5 şarkı, 5 klip!
233 okunma
Gülden Mutlu

Gülden, 5 şarkıdan oluşan proje albümünü sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Pandemi dönemimde gerekli tüm önlemleri alarak, albümün bütün şarkılarına klip çeken başarılı şarkıcı, çıkış şarkısının klip setinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


Müzik Haberleri : Sezen Aksu'dan onaylı şarkı: "Nafile"
116 okunma
Orhan Helvacıoğlu - Nafile

"Baş Selamı" adlı beş şarkılık albümü ile başarılı bir çıkış yapan yakışıklı popçu Orhan Helvacıoğlu, albümündeki şarkıları sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor. Helvacıoğlu'nun albümünde Sezen Aksu, Ayla Çelik, Gökhan Tepe, Şebnem Sungur, Murat Güneş ve Serdar Aslan gibi pek çok hit şarkıya imza atan isimlerin besteleri yer alıyor.


Müzik Haberleri : Mahmut Görgen: "Ne Mutlu Türk'üm Diyene"
97 okunma
Mahmut Görgen - Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Aranjör / DJ Mahmut Görgen, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün sesini kullanarak hazırlamış olduğu yeni teklisi "Ne Mutlu Türk'üm Diyene"yi Görgen Prodüksiyonu etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.


Müzik Haberleri : Serdar Ortaç & Seçil Gür & Sen Çal Kapımı Dizi Oyuncuları: "Işığını Benimle Paylaş"
105 okunma
Işığını Benimle Paylaş

Serdar Ortaç & Seçil Gür & Sen Çal Kapımı Dizi Oyuncuları'nın, Doğu Karadeniz Meme Hastalıkları Derneği ile Ekim Ayı Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında gerçekleştirdiği "Işığını Benimle Paylaş" şarkısı START UP PRODUCTİON etiketiyle netd müzik'te yayında!


Müzik Haberleri : Gülşen'den sonra Berru Tural pijamaları ile objektifin karşısında!
120 okunma
Berru Tural

Türk Pop Müziği'nin taze isimlerinden Berru Tural, pandemi sonrası yaz başı DMC etiketiyle yayımladığı "Aşk Esiyor" ile uzunca bir süre gündemde yer aldıktan sonra, 2021'in ilk aylarında çıkacak yeni single hazırlıklarına hız verdi.


<   12345678910111213141516171828384858   >