Menü

Müzik Haberleri

<   1234567891011121314151617182838485868   >

Müzik Haberleri : Yonca'da geri sayım başladı!
Yonca Evcimik

Pop müziğin efsanesi Yonca Evcimik, prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras ve Volkan Çelik'in yaptığı Noah Music Entertainment etiketli yeni şarkısını çıkarmak için gün sayıyor...


Müzik Haberleri : Burak Kut: "Şöhretin büyüklüğünü tolere etmek kolay değildi!"
Burak Kut

Ünlü iletişimci Özgür Aras'ın sunumuyla gerçekleşen, Kral Pop Radyo'da her Pazar saat 16:00'da yayınlanan "Özgür Aras'la Baş Başa"nın konuğu Burak Kut oldu.


Müzik Haberleri : Göksel, Efelerle şarkılar söyledi!
Göksel

Pop müziğin güçlü yorumcularından Göksel, Eylül konserlerine devam ediyor. İzmir Ödemiş'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. onur yılı kutlamaları kapsamında sahneye çıkan Göksel, şarkılarını meydanı dolduran binlerce İzmir Ödemişli ile birlikte söyledi.


Müzik Haberleri : Funda Arar "Alagül" plak formatında yayında!
Funda Arar

2002 yılında Funda Arar ismini müzik dünyasına altın harflerle yazdıran, sanatçının kariyerinin ikinci stüdyo albümü "Alagül" MEYPOM etiketiyle plak formatında raflardaki yerini aldı.


Müzik Haberleri : Tan Taşçı: "Döndük dolaştık evimize geldik"
Tan Taşçı

Tan Taşçı, Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen "Harbiye Açık Hava" konserlerinin 2022 sezonundaki 10. konseri için dün gece Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesindeydi.


Müzik Haberleri : Emrah Çalapkulu: "Akustik Performanslar Serisi"
Emrah Çalapkulu

Kendi yazdığı şarkılarla müzik sektörüne giren ve beğeni toplayan Emrah Çalapkulu müzik adına projeler geliştirmeye devam ediyor. Son olarak yayınladığı "Gece Bizden Genç" isimli teklisi kendini göstermeye devam ederken üretken sanatçı hiç ara vermeden müzik üretimini sürdürüyor.


Müzik Haberleri : Yıldızlar 2 - 16 Eylül'de Harbiye Açıkhava'da!
Melike Şahin

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda efsane konserlerin ev sahibi Atlantis Yapım'ın organize ettiği "Atlantis Yapım Harbiye Açıkhava Konserleri" 2 Eylül'de başlıyor!


Müzik Haberleri : Emre Kaya konserleri yine hınca hınç!
Emre Kaya

Söz yazarı, besteci, müzisyen ve yorumcu Emre Kaya, kaliteli eğlencenin adresi Jolly Joker sahnelerinde fırtına gibi esmeye devam ediyor. Hayranlarının hınca hınç doldurduğu konserlerinde en güzel eserlerini seslendiren ünlü popçu, sahne performansının yanı sıra "Usta Şarkılar" projesinden seçmelerin yer aldığı repertuvarı ile de ayakta alkışlandı.


Müzik Haberleri : İlk imza atıldı!
Yonca Evcimik ve Özgür Aras

Müzik ve eğlence sektöründe işler yapan Noah Entertainment Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa ve Amerika'dan sonra Türkiye'de birçok ünlü isme prodüksiyonlar, konserler yapmaya başladı ilk imzayı Yonca Evcimik ve Özgür Aras'la attı!


Müzik Haberleri : İzmir sahnelerinde "Nilüfer" açtı!
Nilüfer

Uzun bir aradan sonra sahne performanslarına geri dönen Nilüfer, Harbiye'de başladığı turnesine geçtiğimiz hafta Bayhan Müzik organizasyonuyla İzmir ve Kuşadası ile devam etti.


<   1234567891011121314151617182838485868   >