Menü

Müzik Haberleri

    12345678910111213141516172737475767   >

Müzik Haberleri : Rock ve rap dünyasının starları Antalya'da aynı sahneyi paylaştı!
Live From Fest

Bayhan Müzik organizasyonuyla Türkiye'yi dolaşan "Live From Fest" serisi İstanbul, Ankara ve Samsun'un ardından Antalya ile devam etti. Bu hafta sonu Antalyalı gençlerle buluşan rock ve rap dünyasının star isimleri iki gün süren festivalde şehri müziğe doyurdu.


Müzik Haberleri : Emre Kaya'dan bu kez "Alâturka" performansı!
Emre Kaya

Emre Kaya, Türk Pop Müziği'ne yön veren ünlü sanatçı Sezen Aksu'nun hit eserlerinden "Alâturka" performansıyla nefesleri kesti. Ünlü sanatçının YouTube kanalı ve sosyal medya hesabından paylaştığı şarkı, hayranlarından binlerce beğeni ve yorum aldı.


Müzik Haberleri : Kadıköy'de Hadise rüzgarı esti!
Hadise

Sahne performansı ve şarkıları ile fark yaratan pop müziğin en güçlü kadın temsilcilerinden Hadise, Bayhan Müzik organizasyonuyla İstanbul Festival Park Kadıköy sahnesinde sevenleri ile buluştu.


Müzik Haberleri : Yonca'da geri sayım başladı!
Yonca Evcimik

Pop müziğin efsanesi Yonca Evcimik, prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras ve Volkan Çelik'in yaptığı Noah Music Entertainment etiketli yeni şarkısını çıkarmak için gün sayıyor...


Müzik Haberleri : Burak Kut: "Şöhretin büyüklüğünü tolere etmek kolay değildi!"
Burak Kut

Ünlü iletişimci Özgür Aras'ın sunumuyla gerçekleşen, Kral Pop Radyo'da her Pazar saat 16:00'da yayınlanan "Özgür Aras'la Baş Başa"nın konuğu Burak Kut oldu.


Müzik Haberleri : Göksel, Efelerle şarkılar söyledi!
Göksel

Pop müziğin güçlü yorumcularından Göksel, Eylül konserlerine devam ediyor. İzmir Ödemiş'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. onur yılı kutlamaları kapsamında sahneye çıkan Göksel, şarkılarını meydanı dolduran binlerce İzmir Ödemişli ile birlikte söyledi.


Müzik Haberleri : Funda Arar "Alagül" plak formatında yayında!
Funda Arar

2002 yılında Funda Arar ismini müzik dünyasına altın harflerle yazdıran, sanatçının kariyerinin ikinci stüdyo albümü "Alagül" MEYPOM etiketiyle plak formatında raflardaki yerini aldı.


Müzik Haberleri : Tan Taşçı: "Döndük dolaştık evimize geldik"
Tan Taşçı

Tan Taşçı, Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen "Harbiye Açık Hava" konserlerinin 2022 sezonundaki 10. konseri için dün gece Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesindeydi.


Müzik Haberleri : Emrah Çalapkulu: "Akustik Performanslar Serisi"
Emrah Çalapkulu

Kendi yazdığı şarkılarla müzik sektörüne giren ve beğeni toplayan Emrah Çalapkulu müzik adına projeler geliştirmeye devam ediyor. Son olarak yayınladığı "Gece Bizden Genç" isimli teklisi kendini göstermeye devam ederken üretken sanatçı hiç ara vermeden müzik üretimini sürdürüyor.


Müzik Haberleri : Yıldızlar 2 - 16 Eylül'de Harbiye Açıkhava'da!
Melike Şahin

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda efsane konserlerin ev sahibi Atlantis Yapım'ın organize ettiği "Atlantis Yapım Harbiye Açıkhava Konserleri" 2 Eylül'de başlıyor!


    12345678910111213141516172737475767   >