MENÜ

Müzik Haberleri

    123456789101112131415161727374757   >

Müzik Haberleri : Zara, Avrupalı konukları mest etti!
217 kez okundu
Zara

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkili sahne performansıyla her zaman adından söz ettiren Zara geçtiğimiz gün İtalyan Konsolosluğu Venedik Sarayı bahçesinde verdiği konserle izleyicileri mest etti. Parıltı Derneği'nin önderlik ettiği, İtalyan ve Türk çocuklarının ortak çalışmalarıyla kültürel dostluğun geliştirilmesinin amaçlandığı bu özel günde gençlerin performanslarından sonra Zara sahne aldı.


Müzik Haberleri : Sercan Candemir, Akustikhane'nin Akusticontest projesinde yer aldı!
177 kez okundu
Sercan Candemir

Alternatif - Rock performans kanalı Akustikhane son dönemlerde bir hayli hareketli, nedeni de; Akusticontest. Akustikhane'nin alternatif ve rock müzik türüne katkıları ve yıllardır süre gelen marka değeri hem müzisyenler hem müzikseverler açısından tartışmasız çok önemli.


Müzik Haberleri : Simge'den yeni yaşa, yeni şarkı: "As Bayrakları"
829 kez okundu
Simge

Tarzı, tavrı ve şarkıları ile adında her zaman söz ettiren son dönemin en yenilikçi ve yaratıcı isimlerinden Simge yeni yaşını menajeri Özgür Aras'ın İstanbul Galvin Restoran'da düzenlediği sürpriz bir parti ile kutladı.


Müzik Haberleri : Bendeniz FA Organizasyon ile anlaştı!
335 kez okundu
Bendeniz

Türk Pop Müziği'nin önde gelen isimlerinden Bendeniz, sanatçı menajerliği hizmetini FA Organizasyon'a emanet etti! Bir döneme damga vurmuş şarkılarından oluşan "Best Of" albümünü geçtiğimiz aylarda yayınlayan Bendeniz, sanatçı menajerliği alanında FA Organizasyon ile el sıkıştı.


Müzik Haberleri : Cenk Eren'in Selda Bağcan sürprizi!
194 kez okundu
Cenk Eren Selda Bağcan

Kısa süre önce çıkardığı "Hay Aksi" single çalışmasıyla ses getiren Cenk Eren yaz aylarını hız kesmeden verdiği konserlerle geçiriyor. Son olarak geçtiğimiz akşam Bodrum People sahnesinde hem performansı hem fit görüntüsüyle beğeni toplayan Cenk Eren, kendisini izlemeye gelen Selda Bağcan'ı sahneye davet etti. İzleyicilerin büyük ilgisiyle karşılaşan ikili yaz sonunda birlikte bir projeye imza atacaklarının da müjdesini verdi.


Müzik Haberleri : Ersay Üner: "En önemlisi durabilmek"
209 kez okundu
Ersay Üner

Başarılı müzisyen Ersay Üner, son albümü "Nokta" ile Radyo Viva'da Ömer Erişmen'in canlı yayın konuğu oldu. Program esnasında samimi açıklamalarda bulunan Ersay Üner, iyi bir projenin püf noktalarını dinleyicilerle paylaştı.


Müzik Haberleri : Türkiye'nin en çok dinlenen podcast'leri takipçileriyle buluştu!
289 kez okundu
Podcastia RPG Maceraları

Can Bonomo, Bengi Apak, Can Temiz ve İsmail Türküsev'in beraber hazırlayıp sundugu tavsiye programı "O Tarz Mı", ve Can Sungur'un sundugu Podcastia RPG Maceraları geçtiğimiz akşam ilk defa seyirciler eşliğinde gerçekleşti. If Performance Hall Beşiktaş'taki etkinliğe büyük ilgi gösteren "O Tarz Mı" ve "Podcastia RPG Maceraları" takipçileri, kapıda kuyruklar oluşturarak Türkiye'nin en çok dinlenen podcast'lerini canlı olarak izleme şansı yakaladı.


Müzik Haberleri : Oya Küçümen yıllar sonra mikrofon başına geçti!
301 kez okundu
Oya Küçümen

Besteci, aranjör, pianist Ceyda Pirali yeni albümü "Karma"yı Kalan Müzik etiketiyle yayınladı. JW stüdyolarında kayıtları yapılan albümün mix ve mastering'ini Bora Ebeoğlu yaptı. Albümde bestesi Cengiz Onural'a ait "Giderim Bu Diyardan"da vokaliyle Oya Küçümen, yıllar sonra bir albüm için stüdyoyaya girerek mikrofon başına geçti.


Müzik Haberleri : Sezen'in İrem'e hediyesi: "Gidiyorum"
536 kez okundu
İrem Derici

Türk Pop Müziği'ne çağ atlatan ve pek çok star ismin çıkışına tanıklık eden Türk Pop Müziği'nin unutulmaz şarkıları bu kez İrem Derici'nin yorumuyla müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türk Pop Müziği'nin yeni nesil starı İrem Derici, çok ses getirecek bu sürpriz projesi daha çıkmadan yapılan tanıtım kampanyasıyla sosyal medyanın en çok konuşulan albümü oldu.


Müzik Haberleri : "Güneş Seninle Doğar"a yaza özel yeni versiyon!
301 kez okundu
Ömür Gedik

"Paramparça" şarkısının devamı niteliğinde hazırlanan ve dinleyicilerinden tam not alan duygusal şarkı "Güneş Seninle Doğar" için Ömür Gedik yaza özel yeni versiyon yaptırdı. Sözleri Ömür Gedik'e, bestesi ve aranjesi Saki Çimen'e ait olan duygusal şarkının yeni düzenlemesini ise daha önce de birlikte çalıştığı Yalçın Aşan yaptı.


    123456789101112131415161727374757   >