Menü

Müzik Haberleri

    123456789101112131415161727374757   >

Müzik Haberleri : Yonca Lodi "Akustik" serisinin açılışını "Kızıl Kıyamet" ile yaptı!
116 okunma
Yonca Lodi

Güçlü yorumcu Yonca Lodi, Mayıs ayından bu yana hazırladığı yeni dijital projesi "Akustik"in çekimlerini tamamladı. Bugüne kadar yayımladığı albümler, şarkılar, video klipler, film - dizi müzikleri ve sahne performansları ile adından söz ettiren sanatçı, artık dijital dünyada da müzikseverler ile buluşuyor.


Müzik Haberleri : MEYPOM Çocuk'tan yeni şarkı: "Benim Adım Ayı"
46 okunma
Benim Adım Ayı

MEYPOM Çocuk kanalının yeni çocuk şarkısı "Benim Adım Ayı" tüm dijital platformlarda yayında! Okul öncesi çocuklar için hazırlanan "Benim Adım Ayı" çocuk şarkısı öncelikle, öykü ve filmlerin vazgeçilmez kahramanı olan ayıların tanıtılmasını amaçlıyor.


Müzik Haberleri : Aleyna Tilki "Real Love"
63 okunma
Aleyna Tilki

Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı "Real Love" ilk kez Beyon Wonderland festivalinde! İngilizce "Retrograde" şarkısıyla adından söz ettiren Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı "Real Love" Amerika'da on binlerce kişinin katıldığı Beyon Wonderland festivalinde herkesi dans ettirdi.


Müzik Haberleri : Aynur Aydın'dan yeni single: "SOR GEL"
210 okunma
Aynur Aydın

Aynur Aydın, yeni single çalışması "SOR GEL" için Dünya Bachata şampiyonu Onur Alp Sancaktar ile kameraların karşısına geçiyor! Çekimler 12 Ağustos Perşembe günü yapılacak.


Müzik Haberleri : Radyo Başakşehir'de "Enikonu Sohbet" 1 yaşında!
87 okunma
Mine Ayman

Radyo Başakşehir'in sevilen programı Enikonu Sohbet 1. yaşını doldurdu. Deneyimli radyocu Mine Ayman'ın sunduğu program, Türkiye'nin önde gelen isimlerinden oluşan 500'e yakın konuk ile radyo dünyasının en çok konuk alan programı oldu.


Müzik Haberleri : MEYPOM Çocuk'un yeni projesi "Demir Mutfakta"
67 okunma
Demir Mutfakta

İçeriklerine her geçen gün yenilerini ekleyerek çocukların çizgi filmler, şarkılar, etkinliklerle buluşmasını sağlayan MEYPOM Çocuk YouTube kanalının yepyeni projesi "Demir Mutfakta" yayında!


Müzik Haberleri : Serpil Benay müziğe geri dönüyor!
87 okunma
Serpil Benay

1982 yılında Köşk Gazinosu'nda Zeki Müren'in kadrosunda sahne alarak adını duyuran, başta Maksim Gazinosu olmak üzere birçok mekanda solistlik yaparak, "Gece Kulüpleri Kraliçesi" olarak adını neonlara yazdıran Serpil Benay yıllar sonra yapımcı, müzik adamı Aykut Gürel ve iletişimci Özgür Aras ile Bodrum'da bir araya geldi.


Müzik Haberleri : Müslüm Gürses'in "Gitme" albümü ilk defa plak formatında!
76 okunma
Müslüm Gürses

2013 yılında kaybettiğimiz efsane sanatçı Müslüm Gürses'in 1987 yılında yayınlanan ve en çok satan albümleri arasına yerleşen, hem kaset hem de CD olarak baskıları tükenen "Gitme" albümü, Esen Müzik etiketiyle ilk defa plak formatında dinleyicilerle buluşuyor!


Müzik Haberleri : Cem'e tam destek!
94 okunma
Cem Bekar

Cem Bekar, ünlü iletişimci Özgür Aras'ın prodüktörlüğünü yaptığı, 15 şarkının söz ve müziğinde Sezen Aksu imzası bulunan "Yolculuk" albümüyle müzik eleştirmenleri ve ünlülerden tam not aldı...


Müzik Haberleri : Yaşar İpek: "Nereden Sevdim O Zalimi"
117 okunma
Yaşar İpek

Müslüm Gürses'in "Nereden Sevdim O Zalimi" isimli unutulmaz eserini Yaşar İpek "TRABESK" proje albümünde yeniden yorumladı!


    123456789101112131415161727374757   >