Menü

Müzik Haberleri

    12345678910111213141516172737475767   >

Müzik Haberleri : İlk imza atıldı!
Yonca Evcimik ve Özgür Aras

Müzik ve eğlence sektöründe işler yapan Noah Entertainment Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa ve Amerika'dan sonra Türkiye'de birçok ünlü isme prodüksiyonlar, konserler yapmaya başladı ilk imzayı Yonca Evcimik ve Özgür Aras'la attı!


Müzik Haberleri : İzmir sahnelerinde "Nilüfer" açtı!
Nilüfer

Uzun bir aradan sonra sahne performanslarına geri dönen Nilüfer, Harbiye'de başladığı turnesine geçtiğimiz hafta Bayhan Müzik organizasyonuyla İzmir ve Kuşadası ile devam etti.


Müzik Haberleri : Teoman, Harbiye'den rüzgar gibi geçti!
Teoman

Teoman, dün gece bu yazın 5. konseri için Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava sahnesindeydi. Sezonun en kalabalık konserlerinden birine imza atan Teoman, 2 saat aralıksız süren mükemmel bir performans sergiledi.


Müzik Haberleri : Nilüfer'den Harbiye çıkarması!
Nilüfer

Uzun bir süredir konser vermeyen Türk Pop Müziği'nin eşsiz sesi Nilüfer Bayhan Müzik organizasyonuyla "N Kolay Harbiye Açıkhava Konserleri" kapsamında Harbiye'de sevenleriyle buluştu. Üç yıl aradan sonra Harbiye'de sevenleriyle buluşan Nilüfer'e beş bin kişilik bir koro eşlik etti.


Müzik Haberleri : Caroline Yılmaz ve Sinan Akçıl stüdyoda!
Caroline Yılmaz ve Sinan Akçıl

"Söz Müzik Caroline Yılmaz" adlı 6 şarkılık bir albüm çıkaran ve "İster Gel İster Gelme" şarkısı 2 haftada 3 milyon barajını geçip, en çok satın alınanlar listesine giren Caroline Yılmaz ve Sinan Akçıl, ortak projeleri için stüdyoya girdi.


Müzik Haberleri : Atiye ilk kez özel hayatıyla ilgili konuştu!
Atiye

Şarkıcı Atiye, CnnTürk'ten Hakan Kanburoğlu'nun sorularını yanıtladı. Yeni albümü "Deli İşi"ni müzikseverlerle buluşturan Atiye evliliği, kızı ve müzikal yeteneğiyle ilgili ilk kez konuştu.


Müzik Haberleri : Tan Taşçı'ya İzmirlilerden yoğun ilgi!
Tan Taşçı

Tan Taşçı, Bayhan Müzik organizasyonuyla devam eden açık hava konserlerinin Haziran İzmir ayağı için geçtiğimiz gece Bornova Aşık Veysel Açık Hava Tiyatrosu'nda sahnedeydi. 5 binden fazla İzmirlinin izlediği konserin biletleri tükendi. Kapıda uzun kuyruklar oluştu.


Müzik Haberleri : Umut Adan'ın "Bahar" albümü plak formatında çıktı!
Umut Adan

70'li yılların Anadolu Pop'undan ilham alarak çocukluğundan bu yana etkisi altında kaldığı çeşitli kültürlerin büyüsünü müziğine katan Umut Adan'ın "Bahar" albümü Avrupa'dan sonra Türkiye'de de plak formatında yayımlandı.


Müzik Haberleri : Oğuzhan Koç'tan yeni şarkı geliyor: "Aşk Beni Yendi"
Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç yaz turnesi kapsamında verdiği konserlerle adından sıkça söz ettirirken önceki akşam Kocaeli Körfez'de sevenleriyle buluştu. Dünden bugüne hit olmuş şarkılarını söyleyen Oğuzhan Koç'a 40 bin kişilik koro eşlik etti.


Müzik Haberleri : Göksel, Antik Kent'te rekora imza attı!
Göksel

Pop müziğinin en güçlü kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Göksel, geçtiğimiz gece II. Aizanoi Kısa Film Festivali'nin finalinde sahnedeydi. Göksel'in muhteşem konseri Antik kente son 5000 yılın en kalabalık gecesini yaşattı.


    12345678910111213141516172737475767   >